suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:45


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 25 mar 2013, 13:00 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2013, 12:48
Posty: 6
Witam.
Mam problrm z kwiatami... chciałabym żeby wsztstkie kwiaty przewijające się przez nasz ślub/wesele były w jednym stylu a najlepiej takie same. Bardzo podobają mi sie słoneczniki i tak jak do dekoracji sali i bryczki są ok, to nie batdzo je widze w wiązance i we włosach. Do mojej sukienki najbardziej pasuje cos prostego i smukłego (najbardziej bym chciała jeden konkretny kwiat). Bukieciki ze słoneczników są ładne ale ...nigdzie nie widziałam takiej kompozycji z jednego kwietka. słoneczniki we włosach odpadają. Poradźcie coś!
Nie upieram sie przy tych słonecznikach mimo,ze ślub sierpniowy i by pasowały. Róz nie chcę bo strasznie oklepane mi sie wydają. Może nie potrzebnie sie uczepiłam,ze wszystko ma być identyczne... POMOCY!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 26 mar 2013, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2013, 11:03
Posty: 9
Cześć Gama :)

Słoneczniki, to faktycznie bardzo ładne kwiaty. Byłaś w kwiaciarni i pytałaś czy taki pojedynczy słonecznik będzie się ładnie prezentował ?
Albo spróbuj jakieś inne kwiaty, tulipany np ?
Słonecznik we włosach, to faktycznie może dziwnie wyglądać, chyba ,że taki malutki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 26 mar 2013, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2013, 11:03
Posty: 9
I musisz miec kwiatka we włosach ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 26 mar 2013, 15:00 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2013, 12:48
Posty: 6
Pewnie,ze nie musze ale chyba jednak chcę. Welonu mieć nie będę a coś w tych włosach przydało by się jednak. Tulipany są śliczne ale ślub w sierpniu więc raczej niedostępne i jakoś do tej pory roku mi nie pasują. A co myślicie o mieczykach? 1 lub 3 kwiatki przewiązane szarfą?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 26 mar 2013, 16:26 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2013, 11:03
Posty: 9
Jeśli nie będziesz miała welonu, to faktycznie zmienia postać rzeczy, coś we włoskach musi być.
Właśnie sprawdziłąm co to za kwiatki, bo przyznam, że nie wiedziałam, jak wyglądają, ale są bardzo ładne. Uważam, że pasują do tego dnia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 26 mar 2013, 16:30 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2013, 11:03
Posty: 9
A goździki ?
Tylko nie orientuję się w jakim sezonie one są...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 27 mar 2013, 07:36 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2013, 12:48
Posty: 6
Dzięki karola za pomoc :) Goździki kwitną właśnie latem ale jakoś sie uparłam na smukły bukiecik. Najbardziej do mojej koncepcji pasuja mi właśnie mieczyki, lilia (kocham te kwiaty ale boję się czy nie będą zbyt patetyczne i ...kościelne - ślub cywilny) i jeszcze kalie (nie wierzę w przesądy :) ) Nie wiam czy kalia we włosach nie będzie za ciężka? jakoś mało zdjęć znalazłam. Wiem,ze marudzę straszliwie :( Wrzucę może moja sukienkę to będzie łatwiej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 08 kwi 2013, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Moim zdaniem goździk lub tulipan fajny pomysł. lub lilie ładne w jednym kolorze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 08 kwi 2013, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2013, 11:08
Posty: 48
Mnie się podobają kwiatki we włosach, podobałby mi się nawet ten słonecznik o ile byłby malutki:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kwiaty, wiązanka, dekoracje
PostNapisane: 15 kwi 2013, 07:01 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2013, 12:48
Posty: 6
Tulipany odpadają bo ślub w sierpniu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group