suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:32


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 20 lut 2013, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2013, 01:15
Posty: 2
bardzo mi się podoba! chciaż nie moglam sobie tego wyobrazić. Bardzo elegancko i gustownie. Jedynie ten łabędź.. jakoś trochę kiczowato mi wygląda, ale to juz kwestia gustu. Całość podoba mi się bardzo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 23 lut 2013, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2013, 17:23
Posty: 14
Dekoracja czarno-biała - czemu nie. jeśli jest zrobiona gustownie nie odwraca uwagi od tego co najważniejsze czyli Pary młodej, gości


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 03 kwi 2013, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 kwi 2013, 13:06
Posty: 3
Z czarnych dekoracji może wyjść coś naprawdę ciekawego. Z całą pewnością jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, pod warunkiem, że odpowiednio użyjemy tego koloru. Czerń nie powinna dominować, gdyż tak, jak już ktoś wspominał, kolor ten może nas po prostu przytłoczyć. On może być jedynie dodatkiem, więc zrezygnujmy z wieszania czarnych materiałów o dużych powierzchniach, bo to z pewnością nie będzie dobrze wyglądać. Czerń raczej zastosujmy przy nakryciach - mogą to być talarze z jakimś delikatnym czarnym wzorem lub kieliszki, np. z czarną nóżką. Czarny kolor niech znajdzie się także w bukietach, serwetkach, delikatnych wstążkach przy krzesłach. Nie zapomnijmy wtedy również o zaproszeniach, winietkach i etykietach - one także powinny być w stylu black&white. Jeśli suknia zawiera czarne dodatki, to w niczym nie będą przeszkadzały także czarne buty. W dekoracjach black&white świetnie odnajdą się różnego rodzaju dekoracje zawierające kryształy, diamenciki, koronki. Jeśli znajdziemy salę z kryształowym żyrandolem to mamy już połowę sukcesu.
Spotkałam się kiedyś z pomysłem, by do takiej dekoracji dołożyć chatę wiejską... Nie, nie i jeszcze raz nie. Elegancja to elegancja i pamiętajmy o tym, że ilość nie wpływa na jakość.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 04 kwi 2013, 09:24 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:14
Posty: 6
Oryginalny wystrój. Ale stawiam jednak na więcej kolorów, nie koniecznie pstrokato i z mnóstwem balonów, ale łagodne pastelowe kolory jak najbardziej pasują na taką okoliczność.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 05 kwi 2013, 18:39 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2013, 15:28
Posty: 12
Ważne aby był zachowany odpowiedni kontrast i aby nam się podobało,przecież to w ostateczności jest najważniejsze. Takie czarno białe dekoracje potrafią naprawdę imponować wielu zaproszonym gościom.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 09 kwi 2013, 09:04 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2013, 12:12
Posty: 28
Lokalizacja: Trojmiasto
Czarno-biała oprawa pierwszy raz widzę, ale jest super.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 09 kwi 2013, 09:46 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Powiem, strzeże, że widzę taką dekorację pierwszy raz, ale nawet podoba mi się, nie jest taka zła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 10 kwi 2013, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Właśnie wydaje mi się, że wszystkim tak się podoba, bo po prostu rzadko się taką widzi :) Oprócz tego, że jest ładna, oczywiście.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 30 kwi 2013, 09:48 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Jeśli kolory będą łączone w odpowiednich proporcjach, całość może wyglądać naprawdę pięknie. Jednak, gdy czerń "zgasi" biel wystrój będzie przytłaczający i ponury.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja czarno-biała
PostNapisane: 18 lip 2014, 01:41 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2014, 01:36
Posty: 4
No przyznaję ze taki kolor jest dość odważny na takiej imprezie. Z doświadczenia wiem że raczej stosuje się ciepłe kolory. O dekoracji sali czytałam chyba na http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/. Są to często wesela tematyczne. Co prawda widziałam kiedyś nawet sukienke ślubną z czarnymi zdobieniami i wyglądała naprawdę nieziemsko. Wiadomo z czernią nie można przesadzić w końcu w naszym kraju i nie tylko uchodzi za kolor "pogrzebowy" to w końcu wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group