suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:52


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 15 mar 2013, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2013, 10:16
Posty: 1
Ja nie ufam agencjom ślubnym i wolę samemu wszystkiego dopilnować niż komuś obcemu powierzyć organizację tak ważnej chwili.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 18 mar 2013, 08:56 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Hahard napisał(a):
Ja nie ufam agencjom ślubnym i wolę samemu wszystkiego dopilnować niż komuś obcemu powierzyć organizację tak ważnej chwili.

Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, to pewnie, ale czasem ciężko pogodzić pracę i przygotowanie ślubu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 19 mar 2013, 13:47 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
A ja rozumiem, że ktoś może chcieć skorzystać z pomocy takiej agencji, bo np. nie ma czasu, aby się wszystkim osobiście zająć, albo jest kiepskim organizatorem, ale ja nie wyobrażam sobie, że miałabym zrezygnować z tych przygotowań, bo są dla mnie bardzo przyjemnym czasem :-) Dzięki nim uczymy się też z narzeczonym osiągać kompromisy, bo w niektórych kwestiach mamy odmienne wyobrażenia ;-))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 20 mar 2013, 13:33 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
A macie juz wszytsko ustalone i dopięte na ostatni guzik? Widzę, że dwa miesiące już tylko zostały... :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 22 mar 2013, 14:47 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Mamy już wszystkie najważniejsze rzeczy: salę, fotografa, zespół, hotel, moje ubranie na oba dni, ubranie narzeczonego na oba dni, obrączki, nauki przedślubne, wybrane menu, wybrane dekoracje sali, samochód do ślubu, świadków, rozwiezione zaproszenia.
Zostało nam kupno alkoholu (na dniach), wybór fryzury ślubnej (z tym mam problem), spotkanie z fryzjerką, makijażystką, zespołem i fotografem, zamówienie bukietu ślubnego, załatwienie formalności w USC (w przyszłym tygodniu) i spisanie protokołu przedślubnego. No i szczegóły, jak etykietki na alkohol, ale to już takie kosmetyczne sprawy ;-))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 25 mar 2013, 13:55 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
romantycznakate napisał(a):
Mamy już wszystkie najważniejsze rzeczy: salę, fotografa, zespół, hotel, moje ubranie na oba dni, ubranie narzeczonego na oba dni, obrączki, nauki przedślubne, wybrane menu, wybrane dekoracje sali, samochód do ślubu, świadków, rozwiezione zaproszenia.
Zostało nam kupno alkoholu (na dniach), wybór fryzury ślubnej (z tym mam problem), spotkanie z fryzjerką, makijażystką, zespołem i fotografem, zamówienie bukietu ślubnego, załatwienie formalności w USC (w przyszłym tygodniu) i spisanie protokołu przedślubnego. No i szczegóły, jak etykietki na alkohol, ale to już takie kosmetyczne sprawy ;-))


Wow, wyglądasz mi na osobę mega zorganizowaną :) A o jakiej fryzurze myślisz? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 27 mar 2013, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2013, 11:08
Posty: 48
Chętnie zobaczyłabym jak współpracuje się z taką agencją, niestety nie znam nikogo, kto by zdecydował się na skorzystanie z takiej usługi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 28 mar 2013, 07:51 
Offline

Dołączył(a): 02 mar 2012, 08:21
Posty: 79
W zasadzie mam mieszane uczucia bo z jednej strony to fajna sprawa,kiedy ktoś załatwia za nas wszystkie sprawy i nie musimy się niczym przejmować,ale z drugiej strony zawsze to fajniej jest organizować swój ślub,mieć tą satysfakcję że wszystko zrobiliśmy tak jak należy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 29 mar 2013, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 11:24
Posty: 2
Myślę, że to dobry pomysł, ale też agencja nie powinna robić za nas wszystkiego, warto niektóre kwestie załatwić samemu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 03 kwi 2013, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 kwi 2013, 13:06
Posty: 3
Widzę, że konsultant ślubny budzi wiele wątpliwości i wcale się nie dziwię. W Polsce to jednak jeszcze coś nowego i pary nie są przyzwyczajone do tego typu usług. Na zachodzie jest to oczywista oczywistość :) i z czasem na pewno i u nas rozkręci się na dobre.
Jednak chciałabym dziś rozwiać troszkę Wasze wątpliwości :) Nikt nie nie podejmie za Was żadnych decyzji, jedynie pomoże w podjęciu ich. To jest Wasz dzień i to Wy decydujecie o nim od A do Z. Powiedzmy, że dla konsultanta ślubnego zostaje cała ta "brudna" robota :)
Wiele zależy od tego, jakiego konsultanta sobie wybierzecie i na jakie usługi się zdecydujecie. Większość firm poza kompleksową koordynacją i organizacją ślubu i wesela, oferuje swoim klientom konkretne pakiety i w ten sposób przyszłe małżeństwo samodzielnie zajmuje się niektórymi sprawami. Klienci trafiają się różni - niektórzy nie chcą się niczym przejmować, inni wybierają tylko niektóre usługi, a jeszcze inni proszą tylko o poradę, wsparcie i towarzystwo w załatwianiu najważniejszych spraw. Spotkałam się z Panią, która po prostu chciała mnie mieć przy sobie, bym służyła jej radą, ale wszystko załatwiała samodzielnie.
Co do kosztów, to faktycznie nie jest tak, że konsultant podnosi koszty ślubu i wesela. Naszym zadaniem jest wynegocjować takie ceny z podwykonawcami, by nie nadwyrężyć Waszego budżetu. Konsultant może obniżyć koszty nawet o 20%.
Jeśli chodzi o wynagrodzenie samego konsultanta to najczęściej jest to 10% całości, firmy początkujące mają niższą stawkę. Wygodne dla klienta jest także to, że może zapłacić za poszczególną usługę i zdecydować się na przykład tylko na pomoc w znalezieniu sali. W moim przypadku wszystko zależy od indywidualnego klienta, od jego budżetu, jego wymagań - na podstawie tego przygotowuję dla niego cennik. Poza tym pamiętajmy także o tym, że spotkanie z konsultantem i rozmowa z nim do niczego nas nie zobowiązuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group