suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:58


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 15 sie 2012, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2012, 13:58
Posty: 3
Za miesiąc mój najlepszy przyjaciel bierze ślub i muszę zorganizować wieczór kawalerski, no i... nie wiem od czego zacząć? Pomóżcie!!! Nie wiem czy lepiej gdzieś wyjść czy może zostać w domu? Macie jakieś pomysły?

_________________
firma cateringowa Poznań


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 17 sie 2012, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 17 sie 2012, 11:12
Posty: 6
U nas mężczyźni wynajmują sobie domek i bawią tam cały weekend, wiem że mieli zamówioną striptizerkę, choć nie pochwalały tego koleżanki, catering zapewniał jedzenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:47 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2012, 11:48
Posty: 1
Ja jako świadkowa organizowałam wieczór kawalerski brata (oczywiście nie zostałam na niego zaproszona;) Zebrałam jego najbliższych kolegów i wspólnie postanowiliśmy że razem z bratem poszaleją najpierw na quadach a potem impreza w klubie. Chłopcy postarali się o super zdjęcia z imprezy a ja potem zamówiła bratu na pamiątkę artykuł w gazetomanii o jego kawalerskim. Mieliśmy niesamowity ubaw jak tłumaczył się narzeczonej z artykułu:))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 29 lis 2012, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2012, 11:42
Posty: 31
Zróbcie to tak abyście sami dobrze się czuli. Wcale nie trzeba gdzieś wychodzić aby dobrze się bawić,grunt to doborowe towarzystwo oraz chęci.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 30 lis 2012, 08:20 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2012, 08:11
Posty: 4
Przejdź się do jakiegoś pubu i spytaj czy jest możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego w ich pubie. Jak znajdziesz tą knajpę to poprosisz wtedy o pomoc w organizacji takiego wieczoru :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 06 gru 2012, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2012, 12:47
Posty: 9
mozna spróbowa w portalu www.relaxer.pl - ale oferty głównie z małopolski narazie mają


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 13 sty 2013, 08:34 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2013, 08:30
Posty: 3
zwyczajowe przyjęcie urządzane dla/przez kawalera przed ślubem. Wieczór kawalerski spędzany jest w towarzystwie wyłącznie osób płci męskiej i w założeniu ma być ostatnią okazją do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie. Koszty zwyczajowo pokrywają przybywający na wieczór koledzy kawalera.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 19 sty 2013, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2013, 14:08
Posty: 1
Lokalizacja: Łódź, Polska
Ostatnia noc wolności powinna być okazją do zrealizowania marzeń. Wieczór kawalerski dzięki temu zapada w pamięci. Dobrym pomysłem jest wypytanie przyszłego Pana Młodego o jego ukryte pragnienia - może chciałby skoczyć na bandżo czy też pojeździć na prawdziwym torze wyścigowym?

Taka zabawa to doskonały wstęp do dalszej imprezy. Zajmuję się organizacją imprez od lat i zawsze moi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Osobiście polecam rozgrywkę paintballową. Każdy mężczyzna fascynuje się bronią, a taka zabawa odpręży wszystkich i pozwoli na chwilę zapomnieć o całym szumie otaczającym ślub i wesele.

Zapraszam

http://www.ateam-event.pl/Wieczory-kawalerskie


Ostatnio edytowano 25 lut 2014, 22:05 przez ateamevent, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 14 mar 2013, 16:19 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2013, 16:12
Posty: 4
Mój wieczór kawalerski już za 4 tygodnie i tu pojawił się problem, ponieważ wszyscy razem postanowiliśmy, że jedziemy do Poznania. W sumie to będzie weekend kawalerski :) bo w piątek wieczorem zajedziemy na miejsce to pewnie pójdziemy gdzieś do pubu, w sobotę z rana jedziemy na paintball, później na termy Maltańskie i kończymy wyjazd w klubie. Problem natomiast jest taki, że nie wiemy gdzie się zatrzymać. Znacie może jakieś fajne hotele w tym mieście? Najlepiej w centrum okolice Galerii Stary Browar.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 25 mar 2013, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2012, 12:48
Posty: 8
Moim zdaniem najlepiej by było jakbyście zatrzymali się w Hotelu Włoskim. Znajduje się on 5 min od Starego Browaru i 2 min od przystanku tramwajowego z którego dojedziecie w każde miejsce poznania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group