suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 03:03


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 15 maja 2014, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 09:15
Posty: 25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Nadrian90 napisał(a):
Ja sobie nie wyobrażam wesela bez alkoholu. Z tym, że może by mniej kupić, bo po co patrzeć na zapite twarze :) Niech się napiją ale z umiarem


Co zrobisz jak braknie? To dopiero będzie wesele :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 20 maja 2014, 11:54 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2014, 11:50
Posty: 13
Ja również nie wyobrażam sobie wesela bez alkoholu. O ile moja najbliższa rodzina nie czułaby się wcale poszkodowana, to mam wrażenie, że połowa gości nie wytrzymałaby takiego wesela. A szkoda ;]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 02 sty 2015, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2015, 16:11
Posty: 5
Dobry pomysł , tylko czy goście to zrozumieją ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 02 sty 2015, 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2014, 13:45
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław
Nooo w Polsce jest taka kultura i mentalność, że po prostu alkohol na weselu musi być :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 06 sty 2015, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 06 sty 2015, 18:35
Posty: 3
Oczywiście jak może być ślub bez kwiatów, to i wesele bez alkoholu, a może i bez jedzenia. Kiedyś Szwagier zaprosił mnie na chrzciny bez alkoholowe i bez jedzenia. Po prostu do kościoła, daj prezent i spadaj. Wysłałem prezent spedycją i przestałem odbierać telefony i odpisywać na maile. Każdy jest dorosły i wie czy ma pić czy nie. Osobiście rzadko kiedy piję alkohol na weselach. Tak samo na sylwestra jestem abstynentem. To nie znaczy, że mam uczyć innych czy mają pić czy nie.
A młodożeńcom zawsze zanoszę kwiaty. Nie będą chodzić do kościoła z flachą lub z karmą dla psa.
Niedawno spotkałem się z pogrzebem na którym zamiast kwiatów oczekiwano wpłaty na Radio Maryja. Jakie to słodkie zdziczenie obyczajów.
Niestety pokwitowań wpłat nie kładli na grób, a tak czekałem, że jakąś fotkę strzelę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 09 sty 2015, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 06 sty 2015, 20:10
Posty: 2
Ciężko tak całkiem bez... Tym bardziej, że naród przyzwyczajony, ja zresztą też! Można na samym winie jechać, ale jak ktoś będzie chciał to i winem też się upije! Tyle, że rzygać będzie dłużej i głowa mu pęknie następnego dnia z bólu! A dopiero wtedy suchej nitki na imprezie nie zostawi...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 14 sty 2015, 00:44 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2015, 23:50
Posty: 5
W mojej rodzienie by to nie przeszło. Jest zabawa jest alkohol.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 22 sty 2015, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2014, 16:50
Posty: 3
Jest zabawa jest alkohol to jakby tekst wzięty z jakiejś reklamy. Ja to właśnie uważam, że można się bawić bez alkoholu bo przecież niektórzy zupełnie nie potrzebują do dobrej zabawy żadnych procentów ponieważ na sucho też się znakomicie potrafią bawić. Takie wesela bez alkoholu są w rodzinach chyba bardzo katolickich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 27 sty 2015, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 09:58
Posty: 9
Niby tak właśnie jest, że można się bawić bez alkoholu...Ale co to byłoby za wesele bez żadnych napojów wyskokowych hihi Ja to na swoim jak będę miała to po prostu postawię jakieś procenty bo przecież wiem u mnie w rodzinie, że niektórzy to lepiej tańczą i są bardziej odważni bo kilku głębszych : )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A może wesele bez alkoholu?
PostNapisane: 23 lut 2015, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2015, 17:25
Posty: 1
A ja byłam na takim weselu. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. Myślę, że to kwestia rodziny. Są takie, dla których to przejdzie, a są takie, że nie ma opcji, aby nie było alkoholu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group