suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:38


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 23 kwi 2015, 12:18 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Ja optuję za delikatnością, ale są różne typy urody - nie ma co generalizować. Ostatnio trafiłam na fajne podkłady w sklepie internetowym. Makijaż wychodzi mi zawsze tak jak chcę - delikatny i nie rzucający się w oczy :) a na pewno każda kobieta doceni jego dobrą jakość. Dobre ceny znalazłam w tym sklepie Internetowym http://ezebra.pl/product-pol-18235-ASTO ... Y-203.html jest na co popatrzeć w dobrych cenach :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 24 kwi 2015, 09:33 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Ja bym chciała generalnie delikatny, ale z mocniejszym podkreśleniem oka i ust.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 08 maja 2015, 19:54 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 18:20
Posty: 6
Ja oczywiście korzystałam z profesjonalnego salonu kosmetycznego ... i to jest chyba najlepszy pomysł tym bardziej że jest możliwość wykonania próbnego makijażu ślubnego i też tego właściwego też. Ja przed swoim ślubem byłam dwa razy na próbnym makijażu ponieważ pierwszy mi nie odpowiadała, ale ostatecznie wyszło rewelacyjnie, panie dobrały wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 12 maja 2015, 23:17 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2015, 23:13
Posty: 2
Ile może kosztować makijaż ślubny? Czy liczy się w cenę również makijaż próbny bo takie również chciałabym wykonać? Jakie Wam się najbardziej podobają? Skromne czy wręcz przeciwnie? bo już sama nie wiem na jaki się zdecydować, podobają mi się raczej mocniejsze ale nie wiem czy będzie mi taki pasował


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 14 maja 2015, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2015, 14:33
Posty: 9
Mocny ale subtelny, warto podkreslic usta, oczy niekoniecznie mocna, tylko rzesy;0


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 20 maja 2015, 19:35 
Offline

Dołączył(a): 01 maja 2015, 15:21
Posty: 9
A ja dodam, że powinien być subtelnie, ale połączony z kolorystyką dodatków w ubiorze. Nie do przesady, lub bez przymusu jeśli się siłą rzeczy nie da czegoś wykonać, ale jednak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 08 cze 2015, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 08 cze 2015, 23:50
Posty: 3
ja bym radziła wybrac sie do sprawdzonej kosmetyczki, moja koelzanka wczesneij kupiła soie puder nei apmietam nazwy zapałciła ok 70 zl, slub byl latem przed slubem sie opaliła efekt byl taki ze podklad byl za jasny a ze innego nie mial to sie tym pomalowala, efekt mlo ciekawy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 09 cze 2015, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2015, 07:59
Posty: 2
mi się podoba klasyczny, delikatny makijaż, coś w tym stylu: Obrazek http://szafa.pl/c20280600-elegancki-klasyk-2.html :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 15 cze 2015, 22:41 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 22:35
Posty: 3
Powiedzcie oddać się w ręce profesjonalistki czy zrobić samej? Generalnie się maluję w zasadzie na co dzień (delikatnie rzecz jasna, podkład, puder, tusz, kredka), mocniej na imprezy. Na wesela koleżanek też malowałam się sama i jakoś to wyglądało. Jeżeli chodzi o mój własny ślub to wiem, ze będę pod ostrzałem aparatu i fleszy, dlatego mam dylemat.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 17 cze 2015, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 11:16
Posty: 2
Mocniejszy ;) zdecydowanie;) jak będziesz mieć robione zdjęcia podczas ślubu to wgl nie będzie widać ,ze masz jakikolwiek makijaż, Mocniejszy nie znaczy przecież brzydki ;) może być mocniejszy ale piękny.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group