suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 04:29


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 23 lip 2014, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2014, 14:12
Posty: 1
Ważne aby makijaż był dobrze wykonany - poprzez analizę kolorystyczną i wiele innych czynników. Już nieraz widziałam naprawdę brzydkie makijaże na ślubach i radzę wam też na to zwrócić uwagę, bo nie każdemu pasuje identyczny makijaż. Same zapoznajcie się ze wskazówkami i poradnikami, których jest w sieci cały stos i nie dajcie sobie wmówić, że coś co wam nie pasuje wygląda pięknie ;)

Porcja wiedzy: http://cafejka.com/lifestyle/uroda/39-analiza-kolorystyczna-krok-po-kroku.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 06 sie 2014, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2014, 14:44
Posty: 10
Ważne żeby zadbać o skórę przed ślubem. Zacząć stosować naturalne kosmetyki (polecam: http://www.sekretpiekna.sklep.pl), zmienić dietę na zdrowszą, pójść do kosmetyczki. Nawet najładniejszy makijaż nie będzie efektowny, jeśli cera będzie zaniedbana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 14 sie 2014, 10:17 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2014, 12:44
Posty: 49
Makijaż ślubny to make up okolicznościowy łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Na ten efekt w równym stopniu składają się suknia ślubna, fryzura i oczywiście makijaż ślubny. Podstawowa zasada jaką kierujemy się przy doborze make up’u jest następująca: powinien on pasować do bukietu ślubnego. Do czerwonych zmysłowych ust pasuje szkarłatna róża lub czerwono - purpurowa cantedeskia, zaś do makijażu oczu w odcieniach fioletu pasuje wrzos lub eustoma w kolorze indygo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 24 wrz 2014, 23:16 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2014, 23:11
Posty: 1
Witam, ja byłam na swój ślub malowana i czesana przez Panią Sylwię Hubicką, bardzo zdolna młoda dziewczyna! makiaż i fryzura w komplecie, byłam na prawdę zadowolona i z pewnością mogę ją polecić.

Mój makijaż był subtelny ale podkreślający, widoczny na zdjęciach i ładnie prezentujący się w każdym świetle. Było widać świeżość i blask to co lubię:)
jej portfolio www.sylwiamakeup.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 30 wrz 2014, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 19 wrz 2014, 12:15
Posty: 10
lekki makijaz, tylko podkreslający urodę i starczy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 24 paź 2014, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2014, 16:59
Posty: 6
ja myśle, że makijaż nie powinien być delikatny. Powinien być trwały, aby długo wytrzymał i taki, aby maksymalnie podkreślił urodę, czyli jak dla mnie klasyczny. "porcelanowa" cera, na górnej powiece eyeliner i bardzo mocno wytuszowane rzęsy, delikatnie rozświetlona twarz i dopkreślone kości policzkowe. Usta w jasnym kolorze i makijaż gotowy. w takim makeupie każda laska będzie wyglądać ładnie, jednocześnie nie przestraszy nikogo wyglądem ala drack queen :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 31 paź 2014, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2014, 14:01
Posty: 13
anna003 napisał(a):
A co z brwiami?
Czy trzeba je jakoś wyregulować przed wykonaniem makijażu ślubnego?
Później pewnie jeszcze trzeba modelować takim specjalnym pędzelkiem http://wizaz24.pl/hakuro-h85-pedzel-do- ... era-p12581
Czy teraz są modne takie gęściejsze naturalne brwi, czy takie bardzo wyregulowane ?

Najlepiej udać się na regulację do kosmetyczki, można też zrobić hennę-ważne, żeby zrobić to ok. 3 dni przed ślubem, żeby zniknęło zaczerwienienie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 02 mar 2015, 21:50 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 14:18
Posty: 4
Ja ogólnie lubię gdy makijaż podkreśla, to co samo w sobie jest śliczne np. oczy, a ukrywa wszelkie niedoskonałości smile Dlatego zawsze staram się dobrać klientką makijaż do ich urody jak i stroju. Akurat w makijażu ślubnym dość ważnym aspektem jest dobranie go do sukienki. Wiadomo, że gdy sukienka jest delikatna i skromna nie zrobimy bardzo mocnego makijażu, bo nic innego nie będzie zauważalne tylko makijaż - a przecież nie o to chodzi tongue


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 07 kwi 2015, 13:47 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 14:50
Posty: 4
W tym szczególnym dniu wszystkie chcemy wyglądać jak najlepiej. Dzień ślubu nie jest najlepszym momentem na zaliczenie „makijażowej wpadki”, szczególnie, że zostanie on uwieczniony nie tylko w pamięci gości, ale także na zdjęciach. Fotografie ślubne będą w przyszłości jedną z najlepszych pamiątek ważnych wydarzeń z naszego życia. I żadna z nas, patrząc już po ślubie na swoje zdjęcia, nie chciałaby mimowolnie westchnąć: „O Boże, czemu zrobiłam sobie taki makijaż?”. Jak powinien więc wyglądać profesjonalny i piękny makijaż na tę specjalną okazję?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 20 kwi 2015, 23:46 
Offline

Dołączył(a): 03 kwi 2015, 23:42
Posty: 5
Ja bylam mega zadowolona z makijazu ktry wykonała mi Aneta z salonu "Pearls of Beauty na ul.Chodzki, moja cera jest fatalna,ale wszesniej konsultowałam sie z pania Aneta i najpierw przygotowała moja buzie do wielkiego dnia oczyszczaniem,kwasami itp (oczywiscie na pare miesiecy wczesniej) a makijaz byl tylko zwienczeniem calosci,ja bylam bardzo zadowolona!polecam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group