suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 15:42


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 24 gru 2010, 08:21 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Faktycznie fajny i nie słyszałam o niej ja kosmetyczki też jeszcze nie mam ale świadkowa robi ładny makijaż to w razie czego mi poprawi jakby coś na weselu zaczęło się dziać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 24 gru 2010, 14:13 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
niby to fajne ale ja sie zastaniawam czy on nie splynie hehe, przciez od cieplej pryu czlowiek raczej sie poci


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 25 gru 2010, 09:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
W pierwszej chwili też o tym pomyślałam ale z drugiej strony wtedy otwierają się naczynka w skórze wiec to też musi być prawda że kosmetyk lepiej się wchłania


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 26 gru 2010, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
przede wszystkim to kosmetyczki trzeba się zapytać - moja nic nie kazała robić ze swoją twarzą w dniu ślubu - żadnych toników ani nic - ona sama oczyszczała i nakładała co trzeba. a w razie potrzebny można się do niej wybrać kilka dni wcześniej na oczyszczanie twarzy czy depilację brwi itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 27 gru 2010, 10:39 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A ile wcześniej trzeba zacząć takie zabiegi na twarz jeśli jeszcze nigdy nie byłam na żadnym oczyszczaniu itd?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 27 gru 2010, 14:18 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
to już zależy chyba od cery - ja tego dokładnie nie wiem, najlepiej dobrej kosmetyczki zapytać, moja przyjaciółka była u niej jakiś miesiąc wcześniej chyba pierwszy raz na takim oczyszczaniu, ale ona nie miała za dużo do zrobienia ze swoją twarzą że tak to określę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż
PostNapisane: 28 gru 2010, 11:30 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
myśle że conajmniej z 1mc przed , to takie minimum by zobaczyć jak cera reaguje , to tez zależy co masz zamiar robić , warto wybrac się na konsultację , aby kosmetolog obejrzał twoją cerę i doradził.
na wiosnę jest bardzo dobry czas na kwasy , działają lepiej niż oczyszczanie czy kawitacja , ale po nalożeniu preparatu jeszcze jakiś czas naskórek sie złuszcza samoczynnie , więc napewno warto zrobić to wcześniej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 01 lip 2011, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
a ja uważam, że to jaki makijaż kto wybierze zależy od wielu czynników.
Nie tylko od samej kreacji, bo jakoś nie wyobrażam sobie megaaa delikatnej sukni i bujnego makijażu z mocną czerwienią na ustach , ale za pewne są osoby, które takowy styl chętnie zaproponują koleżankom. Szacunek dla nich... :)
ja gdybym dziś miała brać ślub, wybrałabym coś delikatnego ale troszkę z nutką "pazura", np bez żadnych cieni co widać na kilometr ale jednak taki trik na powiece żeby był olśniewający i żeby było " wowwww"
Jestem wesoła, więc ciemne kolory odchodzą, makijaż to też chyba tak odzwierciedlenie tego jakim się jest na co dzień, wszytko też zależy od koloru karnacji, rys twarzy i jej układu, bo po co z potworka robić bestię jak można zrobić kogoś pięknego :))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 04 lip 2011, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
Jestem też za delikatnością, aczkolwiek reszte dobierze mi makijażystka do mojej twarzy ;) Tonacje cieni, itd.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki makijaż na ślub?
PostNapisane: 04 lip 2011, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:43
Posty: 20
oj z makijażem nie można przesadzić ;) naturalność i delikatność przede wszystkim ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group