suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 08:44


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 10 gru 2010, 09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
robicie sobie tipy, czy żele czy akryle?
bo ja nie lubię sztuczności na paznokciach, z resztą mam swoje ładne i długie więc zdecyduję się tylko na pomalowanie w jakiś atrakcyjny sposób ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
robicie sobie tipy, czy żele czy akryle?
bo ja nie lubię sztuczności na paznokciach, z resztą mam swoje ładne i długie więc zdecyduję się tylko na pomalowanie w jakiś atrakcyjny sposób ;)



raz w życiu miaąłm akryle... nigdy więcej! Nie czuję się w tym, wiec na pewno nie będę ich miała-no chyba, zeby moje wogóle do niczego sie nie nadawały, to wtedy zdecyduję się na jakiś minimalistyczny wzór.

Ale skoro o paznokciach mowa-polecam branie skrzypu polnego na 2 miesiace przed ceremonia-to naprawdę działa! codziennie jedna tabletka i gwarantuję, że po miesiącu łamliwe paznokcie odejdą w zapomnienie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
dobra:) zastosuję!
a jeszcze bardzo fajne są zabiegi parafinowe na dłonie, w końcu to dłonie będą w centrum uwagi :) i warto na taki zabieg narzeczonego też wysłać, raczej nie pomniejszy to jego męskości jak ktoś zajmie się jego dłońmi, a jaki efekt!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 10 gru 2010, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja zrobie żele bo one najlepiej trzymają się na moich paznokciach. A czy ktoras z was będzie doczepiała lub przedłużała rzęsy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:21 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Jak najbardziej french :) na moich paznokciach tylko i wyłącznie, chyba że mi jakiś spłata figla to wtedy zawsze można go zastąpić ;)

na co dzień nie lubię się malować, ale na ślubie przyjaciółki gdy świadkowałam znalazłam super kosmetyczkę,która zrobiła ze mnie bóstwo i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny malował mnie na mój ślub - makijaż był mocny ale i jak najbardziej na miejscu - wszystkim się podobało a mi i mojemu szczególnie ;)

włosy - upięte - zawsze to troszkę "chłodniej" i kwiatek we włosach :) po zdjęciu welonu ładnie wygląda :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 15 gru 2010, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
własnie trzeba pamiętac by fryzura również wyglądała dobrze po zdjąciu welonu bo czasem robi sie fryzurę pod welon tak jak właśnie byłam ostatnio na weselu i dziewczyna okropnie wygladala gdy zdjęła welon. A mi pasują kwiaty we włosach :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
oj tak :) i dobrze jest, gdy świadkowa jest z nami u fryzjera i wziąć ten welon, żeby sprawdzić od razu jak to będzie wyglądało i żeby z fryzjerką mogły wykombinować sposób wpięcia - uwierzcie nie jest to wcale takie proste - samo powiedzenie jaki welon nie pomoże, a jak jest od razu u fryzjerki to jest lepszy ogląd sytuacji :)
Z welonem z salonu nie wyjdziesz już ;P tylko dzięki temu można też i zreformować swój pomysł na fryzurę jeśli welon nie będzie mógł potem być odpowiednio przypięty
warto też iść wcześniej do pani fryzjerki i wszystko z nią omówić, żeby współgrało ze sobą


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 16 gru 2010, 19:42 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No nie wiem, ja wychodzę do gości jak młody przyjedzie przywitać ich przed swoim blokiem w sukience - ale nie tej na ślub - więc z welonem nie będę wtedy paradowała. jak przywitam młodego to idę do domu i ubieram się w sukienkę ślubną plus dodatki i wtedy dopiero przypinam welon a nie wychodzę z nim od fryzjera.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 17 gru 2010, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ty młodego witasz w zwyklej sukience nie tej od ślubu?ja myslalam ze na mlodego sie czeka juz takim gotowym i potem z mlodym sie staje i wita gosci, przynajmniej w mojej okolicy tak jest i zawsze na kazdym slubie w innych rejonach tez tak bylo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 17 gru 2010, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
magda0307 napisał(a):
No nie wiem, ja wychodzę do gości jak młody przyjedzie przywitać ich przed swoim blokiem w sukience - ale nie tej na ślub - więc z welonem nie będę wtedy paradowała. jak przywitam młodego to idę do domu i ubieram się w sukienkę ślubną plus dodatki i wtedy dopiero przypinam welon a nie wychodzę z nim od fryzjera.


a dziwnie jakoś z tym wychodzeniem i witaniem pana młodego,
u mnie to ja już kompletnie ubrana czekam na wejście pana młodego do domu i on tam mnie widzi po raz pierwszy, już taką w całości przygotowaną i zaraz błogosławieństwo..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group