suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:49


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 03 gru 2010, 21:19 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Witajcie forumowiczki. Na co dzień pracuje w salonie fryzjersko kosmetycznym i chlebem powszednim jest dla mnie upiekszanie Pań Młodych. Jednakże jak mowi stare powiedzenie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) . Teraz sama stoje przed tymi wszystkimi wyborami. Włosy upiete czy nie, mocny makijaż czy raczej subtelny, tradycyjny french czy może jakaś awangardowa wariacja na paznokciach. A czy Wy macie juz te wybory za sobą? Jesli tak to czym się kierowałyście a jeśli nie - może pomożemy sobie na wzajem:) przedstawiajcie swoje pomysły. Zapraszam do rozmowy! :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 05 gru 2010, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Paznockie na pewno jakies klasyczne,np wlasnie french lub jakis elegancki skromy wzor ;)
Wlosy to juz chyba zalezy od fantazji fryzjera,sukni i Twojej urody :)
Mi sie bardzo podobaja np wplecione kwiaty,widzialam raz storczyka wplecionego w kok,cos pieknego :oops:
Makijaz na pewno klastyczmy,nie podobaja mi sie strasznie wymalowane panny mlode.Wystarczy strojna suknia ;)
Ale na pewno bym nie zrezygnowala z makijazu oczu,chociazby dlatego ze na zdjeciach pozniej wyglada sie jakos tak srednio.Oko powinno byc podkreslone ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 05 gru 2010, 21:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja na co dzień praktycznie się nie maluje a paznokcie to tylko oby były czyste i krótko obcięte tak wiec nie mam pojęcia co zrobić w ten wielki dzień. Prawdopodobnie wyciągnę narzeczonego w styczniu na targi ślubne to pozbieram oferty i może podpatrzę coś co mi się spodoba.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 05 gru 2010, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
No własnie to wszystko zależy od tego jaka jest pani mloda. Jesli na codzien nie lubi rzucac sie w oczy to bezsensem byloby robienie z niej wampa w dniu slubu. Co kobieta to nowe wyzwanie. Akurat w tej kwestii moge Wam troche pomoc tak mi sie przynajmniej wydaje:) Ps polecam wszelkie zabiegi lacznie z fryzura robić w jednym salonie. Przynajmniej gdy do nas przychodzi jakas klientka na rozmowe czego sie spodziewa a w czym jej pomoc, to po jej wizycie obmyslamy z kolezankami kilka koncepcji ktore potem przedstawiamy młodej pani..:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 06 gru 2010, 00:02 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
o to może mi pomożesz :)
planuje ślub w stylu romantycznym. zastanawiam się nad fryzurką i make up.
włoski zapuszczam i zastanawiam się nad kolorkiem. mam chęć na rudy. kocham ten kolor, ale z drugiej strony myślałam o tym żeby wszystko było naturalne. czyli długie i jakiś brązik. nie mam pomysłu nad upięciem
make up... hm... :?: kreski? na górnej powiece?
paznokietki frencz i może na 1 delikatny wzór


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 06 gru 2010, 11:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A lepiej iść do salonu czy sprowadzać fryzjerkę i wizażystkę do domu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
gagadka- Jeśli z natury jestes brunetką to w dniu ślubu radze nią pozostać.. po co potem za 10lat oglądać zdjecia i załowac ze nie wygladalo sie tego dnia tak jak przez wiekszosc zycia. I jeśli o farbowanie chodzi to radze przynajmniej tydzien przed slubem, zeby ewentualne ślady po farbie zdarzyły zniknąć. Hmm w romantycznym stylu.. nie wiem jak wyglądasz, ale wydaje mi sie że delikatnie podpięte fale byłyby najlepsze. Paznokcie zdecydowanie gładki french, chyba że jesteś odważna i pomalujesz je na gładko w odcieniu podobnym do kwiatów. Makijaż żadzi sie jedna dość ważna zasada. Dla niektorych dość smieszna, ale.. jesli para młoda jest do siebie podobna (w sensie rysów twarzy) należałoby zrobić mocniejszy makijaż tak aby młoda sie wyrózniała, natomiast jesli jestescie zupełnie rozni lepszy bedzie stonowany i tylko podkreslajacy rysy makijaż, żeby nadmiar was nie przejaskrawił. Kreska na oku jak najbardziej:D Ja dodaje każdej Pani!! Grubsza badz cieńsza w zaleznosci od urody, ale zawsze świetnie podkreśla linie rzęs:))

Katorii - z tym właśnie wiele pan ma problem. Niestety prawda jest taka, że jesli wybierzesz kopos z salonu musisz sie liczyć z tym że cena za usługe mozo dość znacznie wzrosnąć a to dlatego, ze wczasie dojazdu i powrotu smiało możnaby było osłużyć w salonie kolejna pania mloda... Chyba, że wybierzesz kogos kto jeździ po domach. Ale moja rada. Sprawdz sobie dokładnie na jakich kosmetykach pracuje owa pani. Poproś o make up badz fryzure próbna, żeby w dniu slubu nie było niemiłych niespodzianek. Osobiscie myslę że fajnie wybrać sie do salonu to bardzo odpreża, a w domu na pewno zawsze kreci sie sporo ludzi.. a i nie zawsze w domu sa warunki aby pewne zabiegi wykonać tak aby bylo wygodnie zarówno Tobie jak i stylistkom:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 08 gru 2010, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja wcześnbiej na pewnoo zdecydowałabym się na probną fryzurę i makijaż. Można je wykorzystać albo na zdjeciach (jezeli ktoś ma robione przed ślubem) lub na wieczór panienski. Wówczas makijaż i fryzura sprawdzi się w 'praniu'.

najlepiej popróbować i przeszukać katalogi slubne i wówczas inspiracja sama wpadnie do głowy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 08 gru 2010, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak w necie czy w gazetach dużo inspiracji, poza tym trzeba pamietać że wszystko ma do siebie pasować: sukienka, buty, fryzura, paznokcie, makijaż
no i jesli sukienka szalenie ozdobna to bym z mocnego makijażu zrezygnowała, duży dekold - włosy rozpuszczone, klasyczna suknia - klasyczne paznokcie, itp. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzura, makijaż, paznokcie- czym kierowac sie przy doborze?
PostNapisane: 08 gru 2010, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2010, 14:44
Posty: 38
Lokalizacja: mała wiocha za Krakowem
z racji tego że to mój drugi ślub to już wiem co i jak , nie panikuje tak z wyglądem jak wcześniej :D

pazurki na pewno będe mieć robione - pod kolor ubioru, włosy bez fryzjerki, nic specjalnego nie kombinuje, po prostu je rozpuszcze :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group