suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 13:50


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:57 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2015, 09:04
Posty: 11
Mogą wyglądać dobrze ale nie wiem czy bym się odważyła będąc Panną Młodą pomalować sobie paznokcie na czerwono. Jeśli jednak się zdecydujesz to dobrze będą wyglądały jak im nadasz ładny kształt i je wypolerujesz. Ten pilnik do paznokci scholl może się Tobie przydać do tego. Na wypolerowanych paznokciach lakier lepiej się trzyma, nie odpryskuje tak szybko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 31 sie 2018, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2016, 12:22
Posty: 14
Ładne paznokcie nie będą wyglądały ładnie na zaniedbanych dłoniach. Dlatego bardzo ważne jest też to, aby odpowiednio dbać o dłonie. Złuszczanie martwego naskórka jest istotne - najlepiej w tym celu sprawdzą się rękawiczki złuszczające Epiltouch byOlie. Ja jestem nimi zachwycona, używam regularnie raz w tygodniu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 01 gru 2020, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 02 wrz 2011, 07:08
Posty: 74
Nie korzystajcie z byle jakich produktów przy pielęgnacji paznokci. Nie malujcie byle czym. Z rzeczy jakościowych to na pewno lakiery Semilac. Zupełnie inna półka jakościowa. Macie je tutaj - https://horex.pl/semilac.html Nie miałam żadnych problemów. Użyjecie byle czego, to wszystko można szybko odpadać i ogólnie mogą pojawiać się inne, dziwne problemy. Po co to wam?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group