suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 08:50


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dylemat
PostNapisane: 04 cze 2012, 17:52 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2012, 14:16
Posty: 14
Lokalizacja: Olsztyn
A ja mam taki problem: nie wiem na co się zdecydować, bo cały czas wszystkie ciotki i koleżanki powtarzają mi, że panna młoda musi mieć makijaż delikatny, musi wyglądać przede wszystkim skromnie i jak przeforsowałam dobór kolorystyczny całej oprawy wesela tak tutaj sama już nie wiem co zrobić i kogo się zapytać. Bo mój dylemat polega na tym, że na co dzień mój makijaż jest mocny, zdecydowany bardziej ciemny niż nie - zwłaszcza oczy, i teraz kiedy poszłam do wizażystki, żeby wypróbować kilka trendów... kompletny koszmar czuje się jak nie ja, albo co najmniej jakbym była jeszcze przed umalowaniem się. Także jakbym mogła prosić was, drogie forumowiczki o opnie - powinnam zdusić swoje obawy i postawić na tradycyjny makijaż, czy może nie ma to aż takiego znaczenia, jak twierdzą inni i mogę postawić na coś z czym osobiście czuje się dobrze?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 04 cze 2012, 18:16 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2012, 14:16
Posty: 14
Lokalizacja: Olsztyn
Poglądowo to coś a'la różnica między tym:
http://www.makeup-tips-magazine.com/images/dark-eye-make-up2.jpg

a tym:
http://thebeautybridal.com/wp-content/uploads/2011/05/Rivini-Bridal-Makeup-Look.jpg

Wiem, że to jednak nie dylemat typu makijaż Merlina Mansona vs Księżny Diany, no ale..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 18 lip 2012, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2012, 13:06
Posty: 5
Jest to twój dzień!! Pewnie jeden z najważniejszych w życiu..nie słuchaj rad innych. Zrób tak jak czujesz. To ty masz się dobrze czuć a nie inni. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 19 lip 2012, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
Ja też uważam że najważniejsze byś Ty czuła się dobrze. To Twój najważniejszy dzień. Zresztą teraz coraz częściej na makijażach ślubnych podkreśla się oczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 09 wrz 2012, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 09 wrz 2012, 17:11
Posty: 3
To Twój dzień i powinnaś wybrać sama, a nie słuchać ciotek :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 29 kwi 2013, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Możesz mieć mocny makijaż oczu, który jednocześnie będzie wyglądał naturalnie. Musisz jedynie udać się do bardzo dobrej makijażystki, która tak dobierze kolory do Twoich naturalnie występujących na twarzy, że oko będzie mocno podkreślone, ale jednocześnie naturalne :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 15 maja 2013, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Ten pierwszy makijaż nie jest zły, drugi mi się nie podoba, bo jest przesadnie rozświetlony. Zastanawiam się, co ostatecznie wybrała autorka wątku? :) Chyba najważniejsze żeby czuć się dobrze i żeby nie żałować, oglądając po latach zdjęcia z tego wyjątkowego dnia :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 23 maja 2013, 15:37 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Moim zdaniem nie powinien być za mocny, ani za jasny ma podkreślać twoją urodę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 22 sie 2013, 22:13 
Offline

Dołączył(a): 07 sie 2013, 13:17
Posty: 10
Ale skoro codziennie malujesz się mocniej, to na ślub powinnaś również pomalować się w Twoim stylu, żebyś się dobrze czuła. A jaką masz sukienkę? a bukiet? jeżeli te rzeczy będą klasyczne i "skromne", to ostry makijaż nie będzie dobrze wyglądał.. ale jeżeli dobierzesz starannie suknię i dodatki do Twojego charakteru, to myślę, że będzie super! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2013, 08:33
Posty: 3
A ja czytałam że w tym roku brązy i smoky eyes są bardzo modne i pożądane przez panny młode. Bodajze w hebe widziałam nawet przepiękną propozycje na taki makijaż. Ważne to postawić na brązy zamiast czerni, efekt na pewno będzie wyrazisty ale przy tym dosyć naturalny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group