suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 06:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 30 lis 2015, 10:53 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2014, 11:06
Posty: 82
Czy kilka tygodni przed ślubem wystarczy na to, żeby pozbyć się takich dolegliwości?
Sprawdzałam tutaj jak leczyć trądzik różowaty. I zasadniczo są dwa sposoby, które powinny się uzupełniać: za pomocą tabletek i za pomocą odpowiednich kosmetyków. Ponieważ jednak nie chcę iść do lekarza, czy wystarczy stosowanie samych kosmetyków?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 03 gru 2015, 21:04 
Offline

Dołączył(a): 02 lis 2015, 09:36
Posty: 70
Samymi kosmetykami tego nie wyleczysz, tylko dermatolog.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 18 mar 2016, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2016, 13:34
Posty: 2
Oczywiście niezbędna jest wizyta u dermatologa i dokładna diagnoza zaawansowania. Lekarz oceni czy wystarczające będzie leczenie miejscowe, czy też należy zastosować leczenie ogólne (antybiotyki, pigułki antykoncepcyjne, metronidazol czy inne). Lekarz może też polecić wykonanie zabiegów kosmetycznych, które wpłyną korzystnie na stan skóry i poprawią jej wygląd (ale jest to uzależnione od stanu zaawansowania - w przypadku fazy grudkowo- krostkowej konieczne jest zaleczenie stanów zapalnych i dopiero wtedy można wykonać zabiegi w gabinecie). Zabiegi na trądzik różowaty w gabinecie to m.in galwanizacja, jonoforeza np. z wit. C i innymi składnikami uszczelniającymi naczynia, naświetlanie lampą solluks z niebieskim filtrem, maski algowe, sonoforezę czy peeling kawitacyjny. Można też zamykać rozszerzone naczynia przy pomocy elektrolizy, elektrokoagulacji lub lasera. Przy trądziku różowatym niezwykle istotna jest właściwa pielęgnacja skóry i zmiana stylu życia. Unikamy używek (alkohol, papierosy, kawa), gorących napoi, ostrych przypraw, unikamy dużego słońca oraz dużego mrozu i wiatru, nie przebywamy w pobliżu źródeł ciepła itd. Najlepsze kosmetyki nie zastąpią wizyty u doświadczonego i dobrego specjalisty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 28 mar 2016, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2016, 14:07
Posty: 3
Starczy jeżeli odpowiednie leki wdrożysz i będziesz i metodami naturalnymi walczyć z trądzikiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 05 kwi 2016, 07:12 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2016, 06:56
Posty: 4
Dołącz do tego picie herbatki z bratka. Świetnie działa na cerę i oczyszczanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 10 kwi 2016, 10:23 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2016, 10:17
Posty: 3
Jeśli masz duży trądzik, to nie wiem czy wystarczy kilka tygodni, aby go wyleczyc..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 21 lut 2017, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2016, 11:23
Posty: 15
Idź z tym problemem do dermatologa ale z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że kilka tygodni na pewno nie wystarczy. Żeby na stałe pozbyć się problemu potrzeba przynajmniej kilku miesięcy regularnej, intensywnej kuracji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 12 gru 2017, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2013, 10:53
Posty: 12
Na trądzik, owrzodzenia czy trudno gojące rany bardzo skuteczny jest olej tamanu tu do kupienia za ok. 25zł - https://www.aptekamini.pl/nacomi-olej-tamanu-50-ml.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 21 sty 2018, 20:18 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2016, 18:58
Posty: 25
Leczenie trądziku to nie taki łatwy problem. Czasem potrzeba czasu aby go wyleczyć. Warto jednak zainwestować w kilka zabiegów przed ślubem http://princessacademy.com.pl/zabiegi/kosmetyka/tradzik/ Na pewno zmniejszy to krotki. Następnie po ślubie kontynuować. Efekty są zadowalające.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Starczy kilka tygodni na leczenie trądziku?
PostNapisane: 07 cze 2018, 11:04 
Offline

Dołączył(a): 06 paź 2016, 14:17
Posty: 4
Na tradzik super działają (przynajmniej na mnie) kosmetyki cetaphil, mam ich kilka i jestem zachwycona efektami, zwłaszcza kremem nawilżających cetaphil da ultra, bo kilku dniach smarowania, skóra stała się naprawdę lepsza, kosmetyki sa bardzo skuteczne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group