suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 12:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Suche place na skórze - widoczne pod podkładem
PostNapisane: 27 wrz 2015, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2014, 11:06
Posty: 82
Mam takie coś na skórze, że nawet jak nałożę krem, to spod podkładu widać, że mam suchą skórę.
Ogólnie czytałam z czym wiąże się przesuszona skóra twarzy i co można zrobić, żeby się tego kłopotu pozbyć, ale nie jestem pewna, czy tłuste kosmetyki to dobre rozwiązanie.
Mam wrażenie, że one tylko zostawią powłokę na skórze, ale jej nie nawilżą.
Jak to jest w rzeczywistości?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Suche place na skórze - widoczne pod podkładem
PostNapisane: 10 paź 2015, 18:36 
Offline

Dołączył(a): 08 paź 2015, 17:17
Posty: 4
Witaj skoro już próbowałaś kremów nawilżających. Może warto spróbować jakiegoś suplementu z apteki na skórę. Dodatkowo proponuje udać Ci się do dobrej placówki kosmetycznej. Proponuje http://www.esteti-med.pl/ Na pewno Ci pomogą i dobiorą odpowiednie zabiegi do skóry.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suche place na skórze - widoczne pod podkładem
PostNapisane: 16 lis 2015, 09:16 
Offline

Dołączył(a): 02 lis 2015, 09:36
Posty: 70
A byłaś z tym kiedyś u lekarza? Moja znajoma ma takie "suche miejsca" na skórze i niedawno dowiedziała się, że to łuszczyca. Tak na nią ta choroba wpłynęła, że musi chodzić na spotkania grupy wsparcia dla osób z łuszczycą w Febumed, bo nie radzi sobie psychicznie ze skutkami tej przypadłości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suche place na skórze - widoczne pod podkładem
PostNapisane: 29 sty 2016, 11:44 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2014, 10:21
Posty: 26
Nie ma się co załamywać jeśli to łuszczyca to z tym da się tak na prawdę żyć. Moja znajoma miała podobny problem. Była u lekarza który na początku zalecił jej http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-na-luszczyce/361 Podobno to na prawdę działa. Warto więcej na ten temat poczytać bo w internecie jest na prawdę sporo opinii na ten temat. A co Wy o tym sądzicie ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suche place na skórze - widoczne pod podkładem
PostNapisane: 07 mar 2016, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2016, 12:05
Posty: 1
malgorzata500 napisał(a):
Mam takie coś na skórze, że nawet jak nałożę krem, to spod podkładu widać, że mam suchą skórę.
Ogólnie czytałam z czym wiąże się przesuszona skóra twarzy i co można zrobić, żeby się tego kłopotu pozbyć, ale nie jestem pewna, czy tłuste kosmetyki to dobre rozwiązanie.
Mam wrażenie, że one tylko zostawią powłokę na skórze, ale jej nie nawilżą.
Jak to jest w rzeczywistości?


Najlepiej stosować kremy, które działają na głębsze warstwy naskórka. Taki preparat zapewni Twojej skórze odpowiednie nawilżenie. Polecam Beta-Skin Natural Active Cream, który wspomoże zregenerować się skórze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suche place na skórze - widoczne pod podkładem
PostNapisane: 11 mar 2016, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2016, 12:08
Posty: 1
Wydaje mi się, że należy dobrać odpowiednią pielęgnacje do typu cery - ze szczególnym naciskiem na cerę suchą, gdyż to ona najbardziej potrzebuje ukojenia. Polecam stosowanie dermokosmetyków lub przerzucenie się na olejki do twarzy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group