suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 09 sie 2015, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2015, 16:53
Posty: 1
Witajcie!

Do mojego ślubu zostało już niewiele czasu - miesiąc za miesiącem ucieka i zaraz okaże się, ze roczek minie niepostrzeżenie. Jak każda przyszła Panna Młoda w tyj wyjątkowym dniu chcę wyglądać pięknie. W związku z tym muszę znaleźć sposób na usunięcie przebarwień z twarzy. Taki zabieg w profesjonalnym salonie kosmetycznym nie jest najtańszy - nie żebym chciała oszczędzać ale wiele osób twierdzi, ze można domowymi sposobami usunąć przebarwienia. Macie jakieś pomysły bądź inne sprawdzone sposoby?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 11 sie 2015, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, 17:47
Posty: 4
Ja jak chciałam się pozbyć przebarwień poszłam jednak do kosmetyczki, ponieważ słaby efekt miałam, gdy zajmowałam się tym sama wiele poradników przeczytałam na ten temat nic nie skutkowało. Pewnego dnia się zdenerwowałam udałam się do kosmetyczki i pomogła mi z tym walczyć byłam mega zadowolona aż po dziś dzień więc może lepiej udaj się do kosmetyczki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 12 sie 2015, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 19:24
Posty: 3
Jedyna słuszna odpowiedź co mi się nasuwa na usta - udać się do dermatologa :) On przepisze jakiś lek i od razu nam pomoże. Możecie się pytać - czemu ja jestem taka pewna ? Oczywiście, już mówię. Sama miałam problem z przebarwieniami. Próbowałam różnego rodzaju leki (większość mi szkodziła) a ja byłam załamana. Posłuchałam się w końcu ray mojej mamy - zapisałam się na wizytę u dermatologa i pomogło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 14 sie 2015, 12:32 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2015, 17:04
Posty: 5
Też miałam problem z przebarwieniami. Po zabiegach depilacji laserowej na twarzy niestety nie udało się ich uniknąć, chociaż włoski z twarzy usuwałam w zimie, kiedy nasłonecznienie było nikłe :/ Wykosztowałam się wtedy, więc z przebarwieniami walczyłam na własną rękę. Maseczki nie pomagały, ale kupiłam przyrząd do peelingu kawitacyjnego w tym sklepie internetowym http://importmania.pl. Nie był drogi, dostawa też nie kosztowała fortuny, bo jeszcze coś dobrałam, by była bezpłatna, a efekt naprawdę świetny! Już nie muszę warstwy pudru nakładać na twarz i jest to w 100% bezpieczne :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 14 sie 2015, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2015, 13:31
Posty: 1
trudno jest się całkowicie pozbyć przebarwień twarzy, a według mnie na taki ważny dzień powinnaś się udać jednak do kosmetyczki i zrobić profesjonalny zabieg, ponieważ nawet kupując odpowiedni sprzęt trzeba zabieg umieć dobrze wykonać, chociaż z drugiej strony jak się już nauczysz to będziesz mogła wykonywać go częściej, także zastanów się czy potrafisz :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 15 sie 2015, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2014, 03:37
Posty: 4
Zgadzam się z Tobą całkowicie. Przebarwienia to skupiska melaniny skórze i niestety nie na jej powierzchni. Aby je usunąć trzeba wykonać zabieg laserowy który usuwa melaninę, podobnie jak cebulki włosowe, albo wykonać głęboki peeling. Warto przejrzeć wyszukiwarkę zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich http://ladytime.pl aby wybrać jakiś zabieg czy kosmetologa. Na LadyTime.pl jest wiele gabinetów w całej Polsce, więc łatwo znaleźć coś blisko domu. warto też zapisać się na newsletter, żeby dostawać informacje jakie zniżki można dostać na różne zabiegi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak usunąć przebarwienia?
PostNapisane: 23 sie 2015, 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 09:59
Posty: 4
Lokalizacja: Bytów
Mi kiedyś dermatolog poleciła krem Acne-Derm. Stosowałam go zgodnie z zaleceniami pomogło w zancznmy stoponiu ograniczyć przebarwienia. Polecam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group