suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 23:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ślubna fryzura
PostNapisane: 23 lut 2015, 21:50 
Offline

Dołączył(a): 28 wrz 2014, 22:23
Posty: 29
Jaka fryzura najlepsza dla panny młodej?
Włosy długie rozpuszczone, czy może kok albo krótka fryzurka?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 24 lut 2015, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2015, 11:37
Posty: 1
Wszystko zależy od budowy ciała danej kobiety;) jednej dobrze będzie w rozpuszczonych, a innej w krótkich włosach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 25 lut 2015, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 05 sie 2013, 15:33
Posty: 6
Nie da się jednoznacznie stwierdzić jaka fryzura będzie dobra, bo powinna ona być dobrana indywidualnie do każdej osoby. Dobrym pomysłem jest udanie się do jakiegoś dobrego salonu po poradę, ewentualnie zrobienie fryzury próbnej. Ze swojej strony mogę polecić J'adore Instytut w Krakowie ( http://najlepsistylisci.pl/1-2/ ) gdzie pani Basia (stylistka l'oreal) na pewno coś doradzi. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 26 lut 2015, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2014, 17:26
Posty: 3
Majtur napisał(a):
Wszystko zależy od budowy ciała danej kobiety;) jednej dobrze będzie w rozpuszczonych, a innej w krótkich włosach.

dokładnie ... w kwesti fryzury nie należy generalizować ponieważ każdej z nas jest lepiej w innej fryzurze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 02 mar 2015, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 14:18
Posty: 4
mnie sie też bardzo podobają "romantyczne" fryzury, ale niestety nie pasują mi do twarzy, bardzo mnie poszerzają, a po drugie mam bardzo niepoddatne włosy i cieżko na nich utrzymać efekt fal nawet jak nawali sie dużo lakieru.
Kok wyciaga mi twarz no i wydaje sie troche wyższa co przy moim162cm jest dużym plusem. sukienki jeszcze nie mam ale będe celowac w styl empire albo literęA, wiec najwyżej później zmodyfikuje fryzure pod sukienkę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 21 mar 2015, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Każdy wygląda dobrze w czymś innym. Osobiście jestem fanką koczków, ale znam mnóstwo dziewczyn, które świetnie wyglądają w lokach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 22 mar 2015, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2015, 17:06
Posty: 3
mnie sie bardzo podobają "romantyczne" fryzury, ale niestety nie pasują mi do twarzy, bardzo mnie poszerzają, a po drugie mam bardzo niepoddatne włosy i cieżko na nich utrzymać efekt fal nawet jak nawali sie dużo lakieru.
Kok wyciaga mi twarz no i wydaje sie troche wyższa co przy moim162cm jest dużym plusem. sukienki jeszcze nie mam ale będe celowac w styl empire albo literęA, wiec najwyżej później zmodyfikuje fryzure pod sukienkę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 25 mar 2015, 08:27 
Offline

Dołączył(a): 09 sty 2015, 22:09
Posty: 4
W ubiegłym roku wychodziłam za mąż i wiem jak trudno znaleźć fryzjera, który potrafi dobrze upiąć włosy. Znalazłam go w tym roku i poleciłam mojej przyjaciółce, która w tym roku zostanie panną młodą. Pani Basia ma bardzo duże doświadczenie w tym zawodzie i na pewno nie jest fryzjerem z przypadku. Z tego co się orientuję to ma chyba tytuł mistrza Serdecznie polecamy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 10 kwi 2015, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2015, 11:57
Posty: 17
Ulala, a w jakim mieście przyjmuje pani Basia? :) Ja potrzebuje fryzjera w Katowicach. Znalazłam fryzurę która mi się podoba i jak wstępnie pytałam u fryzjerek to odradzały bo się nie będzie trzymać, bo to i tamto, a może to właśnie kwestia fryzjera?!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślubna fryzura
PostNapisane: 14 kwi 2015, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2015, 10:38
Posty: 2
Moja fryzjerka zrobiła mi taką fryzurę że wszyscy byli na prawdę zachwyceni :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group