suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 10:04


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 07 kwi 2015, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 14:50
Posty: 4
Oleje wszelakiego rodzaju:) Nie są tak dobre jak olej rycynowy ale jeśli z jakiś powodów nie możecie go używać nie martwcie się, olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, a nawet olej kokosowy będą ok:) Polecam również olejek łopianowy! Stosowany na włosy działa cuda, tak samo może być z rzęsami:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 10 kwi 2015, 22:56 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2015, 22:50
Posty: 5
jeśli chodzi o rzęsy to u mnie olejki górują, bo dzięki nim moje rzęsy nabrały blasku i są bardziej odżywione, a ta maskara wonderfull z arganem rzeczywiście je dodatkowo wspomaga i jakoś mniej mi rzęsy po niej wypadają bo formułę ma naprawdę lekką


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 12 kwi 2015, 19:47 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 12:18
Posty: 6
ja mam bardzo zniszczone brwi po hennie bo robiłam ja bardzo często co tydzień przez kilka lat sam w domu (idiotka ze mnie wiem)teraz robię co dwa tygodnie myślisz że mi ta witaminka pomoże? miałam zamiar stosować olejek rycynowy ale on tak szybko efektu nie daje i strasznie się klei


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 14 kwi 2015, 20:13 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 21:00
Posty: 7
Miałam RevitaLash i nie zauważyłam skutków ubocznych. Rzęsy pięknie porosły, ale cena produktu trochę mnie odstrasza. Zresztą, dziewczęta, może dobrze że publikujecie takie posty. Moja koleżanka uzależniła się od tej odżywki. Używa jej od blisko 2 lat, chyba muszę jej podesłać linkę. Może podejdzie do tego trochę racjonalniej...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 20 kwi 2015, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 03 kwi 2015, 23:42
Posty: 5
Oleje wszelakiego rodzaju:) Nie są tak dobre jak olej rycynowy ale jeśli z jakiś powodów nie możecie go używać nie martwcie się, olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, a nawet olej kokosowy będą ok:) Polecam również olejek łopianowy! Stosowany na włosy działa cuda, tak samo może być z rzęsami:)

Witaminki i odżywki w kapsułkach- np Odżywka Keratynowa Gal. Kosztuje 9zł, zawiera witaminę A i E, olej z wiesiołka, rycynowy i z ogórecznika. Wzmocni i zagęści rzęsy, możemy połączyć ją z olejkiem rycynowym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 24 kwi 2015, 09:43 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
U kosmetyczki 1:1.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 29 kwi 2015, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2015, 13:26
Posty: 5
O rzęsy dbam w swój sposób i we własnym zakresie. Bardzo lubię takie zabiegi robić w niedzielę lub sobotę jak mam wolne :) wtedy mam bardzo dużo czasu wyłącznie dla siebie. Męża wtedy nie ma bo albo jest na rybkach albo myje samochód, ja się w ten sposób relaksuję.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 02 maja 2015, 16:00 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2015, 14:12
Posty: 8
Moim zdaniem warto pomyśleć o sztucznych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 06 maja 2015, 18:55 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 18:44
Posty: 3
Ja mam bardzo słabe rzęsy, ale kiedyś kupiłam u kosmetyczki specjalne serum (nie pamiętam nazwy) zapłaciłam chyba 180 zł i efekt rzeczywiście był widoczny... Cena jednak dla mnie zaporowa i już kolejnej nie kupiłam, ale myślę że kiedyś jeszcze w nie zainwestuję ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 08 maja 2015, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 18:20
Posty: 6
Uzywałam olejku rycynowego na rzęsy i brwi około roku temu. Dlugo to niestety nie potrwało, bo bardzo zaczęły mi po tym wypadać włoski z obu tych miejsc. Wystraszyłam się i odstawiłam. Widziałam na forach, ze dużo było takich przypadkow i ponoć po paru dniach wszsystko wraca do normy, a włoski stają się później bujniejsze, grubsze i gęstsze.. Jednak nadal mam lekkie wątpliwości i obawy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group