suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 14:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 31 paź 2014, 14:13 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2014, 14:01
Posty: 13
anna003 napisał(a):
Chciałabym mieć dłuższe i gęściejsze rzęsy.
Nie mogę się zdecydować, czy przedłużyć je u kosmetyczki, czy też kupić sztuczne lub kępki rzęs do doklejenia takie jak tu http://wizaz24.pl/ardell-duralash-flare ... szt-p12539
Co najlepiej będzie wyglądać?

Rzęsy 1:1 (zabieg u kosmetyczki) to większy koszt, ale i trwalszy efekt. Trzeba jednak się zdecydować na sprawdzony gabinet, bo skutki nieprofesjonalnego zabiegu mogą być opłakane. A zwykłe sztuczne rzęsy to niewielki koszt i spektakularny efekt, ale niestety-tylko na jedną noc ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 12 lis 2014, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2014, 18:21
Posty: 3
Ja polecam jednak kosmetyczkę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 14 lis 2014, 07:42 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2014, 12:44
Posty: 49
Ja uzywam tuszu http://www.bdsklep.pl/eveline-big-volum ... &id=209233 wczesniej uzywalam http://www.iperfumy.pl/loreal-paris/vol ... tAodknIABQ oba sa tak samo dobre i gwarantuja efekt sztucznuch rzes


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 12 gru 2014, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
To zależy jaki efekt chcemy osiągnąć ;) Rzeczywiście metoda 1:1 profesjonalnie wykonana daje piękny i naturalny efekt na dłużej, z tym że potem trzeba liczyć się z tym, że jeśli nie będziesz chciała kontynuować tej metody, to kiedy twoje naturalne rzęsy zaczną wypadać i odrastać, to będzie to troszkę niekorzystnie wyglądać, bo robią się "dziury" między rzęsami ;)
Sztuczne rzęsy to super rozwiązanie właśnie na jeden dzień. Osobiście używam z Inglota razem z klejem od nich, dobrze się trzymają i jest naprawdę fajny efekt. Zwróć uwagę na to, aby rzęsy nie były za duże i pasowały do twoich oczy oraz twarzy. Boczki prawie zawsze trzeba przyciąć, żeby pasowały do linii rzęs, także tu nie należy się przejmować ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 05 sty 2015, 22:48 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2014, 22:02
Posty: 6
Dziewczyny, mi kosmetyczka przykleiła kępki Ardell na sylwestra, to będę je miałaściągane dopiero na początku lutego. Jeżeli wybierzesz zaufaną kosmetyczke, która robi na dobrych produktach, to żadne odpadki nie wchodzą w gre. No nie powiem, że po tygodniu ani jedna nie odpadła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 13 sty 2015, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2015, 14:02
Posty: 3
Nie radziłabym przyklejać rzęs bezpośrednio przed ślubem, jeśli jest to nasze pierwsze doczepienie-może wystąpić alergia i, zamiast pięknie wyglądać, będziemy opuchnięte. Lepiej wcześniej założyć, by zobaczyć, jak będziemy się w nich czuły i czy na pewno chcemy je przedłużać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 22 sty 2015, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2015, 13:50
Posty: 5
Witajcie,
Ja planuję jakoś wzmocnić moje rzęsy i nie przyklejać sztucznych. Ktoś próbował odżywki:
http://pieknojestwtobie.com/wp-content/uploads/2014/12/f-revitalash-advanced-odzywka-do-rzes-3-5-ml.jpg?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 01 lut 2015, 19:39 
Offline

Dołączył(a): 01 lut 2015, 19:38
Posty: 1
A może sztuczne rzęsy? Ja polecam rzęsy z norek. Sama sobie często u kosmetyczki takie robię, dzięki temu moje oczy wyglądają po prostu zjawiskowo! A do tego jest to ogromna wygoda, bo nie muszę rano ich malować, jak najbardziej polecam założenie ich!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 02 mar 2015, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 14:18
Posty: 4
jeśli chodzi o rzęsy to u mnie olejki górują, bo dzięki nim moje rzęsy nabrały blasku i są bardziej odżywione, a ta maskara wonderfull z arganem rzeczywiście je dodatkowo wspomaga i jakoś mniej mi rzęsy po niej wypadają bo formułę ma naprawdę lekką


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 03 mar 2015, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 03 mar 2015, 09:18
Posty: 1
Lepiej kup sobie odżywkę do rzęs od Evelyn. Efekty są widoczne niemal od razu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group