suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 13:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 05 mar 2015, 23:30 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 23:29
Posty: 4
Zamiast niszczyć rzęsy sztucznymi chyba lepiej zainwestować w coś co poprawi wygląd i jakość naszych rzęs :) Ja zainwestowałam w odżywkę do rzęs beauty lash pro i jestem zachwycona efektami!!! Już po kilku tygodniach rzęs jest więcej, są wyraźnie grubsze, nie wypadają są mocniejsze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 11 mar 2015, 00:03 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2015, 00:00
Posty: 4
Dziewczyny przestrzegam przed nieznanymi, dziwnie tanimi, śmierdzącymi klejami – kiedyś słyszałam jak kobiety opowiadały, że mają hurtownie budowlaną i zastanawiały się dlaczego gość, który do nich przyjeżdża kupuje tyle kleju. Zapytały i odpowiedział, że sprzedaje jako klej do rzęs tylko jakieś naklejki kombinuje. SZO


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 15 mar 2015, 19:33 
Offline

Dołączył(a): 09 gru 2014, 00:22
Posty: 4
Już sama nazwa wskazuje na to, co możemy dzięki niej uzyskać. Zalotka służy do podkręcania rzęs, aby nadać im "zalotny" charakter. Używały jej już nasze babcie, ale dzisiaj wiele pań ma opory przed przysunięciem blisko oka tego metalowo-gumowego mechanizmu. Zupełnie niepotrzebnie. Zalotka jest bezpieczna, a gumowe paski chronią rzęsy przed połamaniem. Wystarczy chwycić rzęsy zalotką, ścisnąć i przytrzymać przez chwilę. Uwaga: nie podkręcamy rzęs wytuszowanych.

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/uroda/news-5- ... ign=chrome


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 20 mar 2015, 07:59 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2014, 11:49
Posty: 6
Dla fanek naturalnych metod upiększania istnieje również skuteczna recepta na piękne rzęsy. Choć wymaga nieco więcej zaangażowania i czasu to wysiłek może się opłacić podwójnie. Dlaczego podwójnie? Ponieważ poza dłuższymi i mocniejszymi rzęsami uzyskasz efekt odmłodzenia i wygładzenia okolicy oczu. Procedura pielęgnacyjna na piękne i mocne rzęsy nie jest skomplikowana i każda z nas jest w stanie się tego nauczyć w krótkim czasie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 21 mar 2015, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, 17:58
Posty: 3
Rzęsy z norek też są super. byłam na jednym zabiegu i jestem zachwycona


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 25 mar 2015, 08:31 
Offline

Dołączył(a): 09 sty 2015, 22:09
Posty: 4
Cóż, musimy przyznać szczerze, że pielęgnacja rzęs u większości kobiet nie należy do codziennej urodowej rutyny. A powinna! W końcu oczy są zwierciadłem duszy i to właśnie one jako pierwsze przyciągają uwagę, gdy ktoś na nas patrzy. Długie, piękne i zadbane rzęsy rozświetlają oko, dlatego warto się o nie troszczyć każdego dnia, przy pomocy kilku prostych tricków!

1. Zawsze zmywaj makijaż

Najważniejsza zasada, której zawsze musisz się trzymać, jeśli zależy ci na długich i gęstych rzęsach. Każda z nas czasami zapomina o demakijażu oczu, co osłabia rzęsy i sprawia, że zaczynają wypadać. Jeśli chcesz tego uniknąć, dokładnie oczyszczaj twarz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 27 mar 2015, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 09 sty 2015, 13:08
Posty: 4
Ja używam maskary rimmel wonderfull z olejkiem arganowy i jestem bardzo zadowolona. Żałuję że nie zrobiłam zdjęcia swoich rzęs przed stosowania tego tuszu. Moje rzęsy były rzadkie, cienkie i bardzo słabe. Po 2 miesiącach używania maskary są gęstsze, jest ich zdecydowanie więcej i przestały całkowicie wypadać!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 29 mar 2015, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2015, 16:44
Posty: 6
Sposobów na wzmocnienie rzęs mamy naprawdę sporo. Od dawnych, sprawdzonych metod naszych babć, po nowoczesne produkty kosmetyczne. Osobiście doradzam olejek arganowy lub rycynowy. Kroplę takiego olejku wcieramy w rzęsy i pozostawiamy na noc. Z preparatów specjalistycznych wybrałabym odżywki, serum o naturalnym składzie – takim jak zioła, minerały, witaminy. Stosuje się je na zasadzie eyelinera – cienką warstwę odżywki nanosimy na samą linię rzęs, zazwyczaj dwa razy dziennie. Na pierwsze efekty jej działania trzeba poczekać około trzech tygodni, na poprawę – około dwóch miesięcy. Wynika to z cyklu życia rzęs. Należy jednak sprawdzać zawartość odżywek i wystrzegać się silnych składników chemicznych i hormonalnych, które zaburzają naturalny proces wyrastania i wypadania rzęs. Niestety, inwazyjne składniki stosowane do leczenia niektórych chorób oczu (m.in. jaskry) przeniknęły do produktów, których zadaniem jest odżywianie. Wartościowe odżywki polecam, gdyż pomogą we wzmocnieniu uszkodzonych rzęs. W taki produkt nie żal zainwestować. Natomiast nie liczyłabym na uzyskanie znacznej poprawy tych naszych normalnych, zdrowych rzęs, z których nie jesteśmy zadowolone. Ich gęstość, długość i kolor zapisane mamy w genach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 03 kwi 2015, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2015, 23:21
Posty: 6
Dla fanek naturalnych metod upiększania istnieje również skuteczna recepta na piękne rzęsy. Choć wymaga nieco więcej zaangażowania i czasu to wysiłek może się opłacić podwójnie. Dlaczego podwójnie? Ponieważ poza dłuższymi i mocniejszymi rzęsami uzyskasz efekt odmłodzenia i wygładzenia okolicy oczu. Procedura pielęgnacyjna na piękne i mocne rzęsy nie jest skomplikowana i każda z nas jest w stanie się tego nauczyć w krótkim czasie.

Od czego zacząć? Bazą do uzyskania naprawdę dobrych rezultatów jest dobry preparat, który można zrobić samemu. Wystarczy jeden z olejów: jojoba, arganowy, kokosowy lub mieszanka tych olejów oraz mieszanki olejków eterycznych: olejek różany i geraniowy lub olejek lawendowy i rozmarynowy. Mieszanki olejków różany i geraniowy są polecane dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, mają działanie pielęgnacyjne i przeciwstarzeniowe . Drugi zestaw olejków lawendowy i rozmarynowy skutecznie rozgrzeją okolicę oczu poprawiając ukrwienie. Olejki eteryczne należy stosować w ilości 6-8 kropli mieszanki lub pojedynczego olejku na łyżkę stołową oleju bazowego. W przypadku oleju rozmarynowego nie należy przekraczać 3 kropli na łyżkę stołową oleju.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piękne rzęsy
PostNapisane: 04 kwi 2015, 22:40 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 11:46
Posty: 5
Moje rzęsy nigdy nie należały do moich wielkich atutów.
Nie mogę na nie bardzo narzekać, ale też nie mam się czym chwalić.
Ot, takie zwyklaczki.

W tym roku planuję się jednak za nie zabrać i sprawdzić jaki mają potencjał :)

Jeśli czytacie mojego bloga od dłuższego czasu, wiecie że mam za sobą kurację z Latisse oraz RevitaLash.

Odżywka Latisse rzeczywiście zadziałała. Rzęsy był bardzo długie. Nie odczułam skutków ubocznych, jednak nie do końca czułam się bezpiecznie używając tego produktu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group