suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Naświetlanie u kosmetyczki
PostNapisane: 17 paź 2014, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 23:27
Posty: 2
Ostatnio, gdy byłam u kosmetyczki dowiedziałam się, że bardzo popularne są specjalne naświetlania rozjaśniające cerę, szczególnie tuż przed ślubem. Używana jest do tego specjalna nieopalająca lampa kosmetyczna, która działa na komórki skóry w jakiś magiczny, dla mnie niezrozumiały sposób ;) Pytanie: spotkałyście się kiedyś z taką usługą? Korzystałyście? Wiecie coś o takich lampach? Zastanawiam się, czy nie skorzystać z tego na próbę, by w razie klapy mieć jeszcze czas na specjalny makijaż ukrywający ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Naświetlanie u kosmetyczki
PostNapisane: 17 paź 2014, 18:59 
Offline

Dołączył(a): 18 maja 2014, 21:29
Posty: 3
Lepiej zrób sobie próbne naświetlanie. Każda z nas ma inną cerę i każdy zabieg może wywołać inny skutek w zależności od danego rodzaju cery. Naświetlania są bardzo chwalone, jednakże skoro decydujesz się na ten zabieg przed własnym ślubem, to warto sprawdzić odpowiednio wcześnie, czy jest to dobra metoda dla Ciebie i czy nie wywoła niepożądanych skutków.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Naświetlanie u kosmetyczki
PostNapisane: 18 paź 2014, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2014, 08:54
Posty: 4
Takie naświetlania są całkowicie bezpieczne. Nie powinno być problemów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Naświetlanie u kosmetyczki
PostNapisane: 20 paź 2014, 09:34 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2014, 10:48
Posty: 1
A ktoś wie na jakiej zasadzie to działa? Czy jest to laser czy specjalne lampy, których wiązka światła wnika do skóry? Zastanawia mnie czy takie naświetlania sprawdziłyby się na przebarwienia i czy delikatnie by je rozjaśniły. Ja też z chęcią skorzystałabym z takiego zabiegu, bo chciałabym pięknie wyglądać na ślubie, fajnie , że ktoś o tym wspomniał, bo nie wiedziałabym, że coś takiego istnieje:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Naświetlanie u kosmetyczki
PostNapisane: 20 paź 2014, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2014, 20:29
Posty: 5
właśnie dlatego jak już robić, to robić dużo szybciej, by uniknąć efektów ubocznych na sam dzień. ja sobie przed ślubem zamierzam coś takiego zafundować. co prawda nie widziałam takich lamp u swojej kosmetyczki, mam poleconą, gdzie mogę to zrobić, więc na pewno się wybiorę :) koleżanka była, robiła przed jakąś imprezą i bardzo polecała! przebarwienia po innych zabiegach zaczęły znikać momentalnie!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group