suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:13


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 12 kwi 2015, 19:50 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 12:18
Posty: 6
Metoda nakładkowa jest przeprowadzana samodzielnie przez pacjenta w domu. Preparat wybielający zakłada się na noc na indywidualnie wykonanych nakładkach przez 10 – 14 dni. Metoda ta niesie ze sobą powikłania w postaci nadwrażliwości zębów, podrażnienia błony śluzowej, zaburzeń ze strony stawu skroniowo-żuchwowego, a także jest bardziej czasochłonna i wymaga sporej samodyscypliny pacjenta. Przynosi jednakże zadowalające efekty (poprawa do 6 odcieni), które przy współpracy pacjenta utrzymują się nawet do 3 lat. Jest także dużo tańsza od metody laserowej, a nakładki mogą być użyte do kolejnego wybielania, oczywiście po konsultacji ze stomatologiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 14 kwi 2015, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2015, 10:37
Posty: 4
Przed podjęciem decyzji o wybielaniu należy rozważyć wszystkie wady i zalety poszczególnych metod, a czasem wręcz zrezygnować z nich. Pamiętajmy, że wybielanie poza wyżej wymienionymi efektami niesie także konieczność wymiany dotychczasowych wypełnień dla osiągnięcia ostatecznego estetycznego rezultatu, a także nie zawsze rozjaśnia zęby w stopniu zadowalającym pacjenta.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 15 kwi 2015, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Niestety nie pomogę bo nie znam, ale sama zamierzam się wybrać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 20 kwi 2015, 23:42 
Offline

Dołączył(a): 03 kwi 2015, 23:42
Posty: 5
Jeśli faktycznie pójdziesz do profesjonalnego gabinetu, to nie masz się co martwić o ból. Oczywiście odradzam wizytę na dzień przed ślubem, bo jednak na wszelki wypadek kilka dnia lepiej sobie zostawić zapasu.

Natomiast jak już chcesz zrobić sobie bardziej długotrwały zabieg, żeby efekt utrzymał się dłużej, to polecam np. nową metodę fast&mild. Ostatnio byłam u siebie we Wrocławiu w gabinecie Tarabuła i taką metodę wprowadzili ostatnio, z tego co wyczytałam (jeszcze jej nie stosowałam), to bardzo dobra opcja. Po pierwsze efekt od razu widać i już podczas samego zabiegu możesz zdecydować czy chcesz jeszcze jeden poziom więcej czy już nie. Poza tym nie ma efektu tej nadwrażliwości, więc wtedy to już w ogóle nie musiałabyś się obawiać o to, że jesteś przed ślubem i będą Cię boleć zęby.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 30 kwi 2015, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Ja bym nie ryzykowała samodzielnego wybielania. Wszelkie pasty wybielające działają słabo i raczej na krótką metę, profesjonalny efekt można uzyskać raczej tylko w gabinecie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 03 maja 2015, 11:44 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2015, 19:08
Posty: 5
Słuchaj, mnie w gabinecie rojekdental powiedzieli, że generalnie wybielanie jest tylko na zdrowych zębach, bo wybielanie podrażnia zęby nadające się do leczenia, a więc pewnie najpierw musisz zadbać o ich stan ogólny, a później wybielić. Chyba, że masz w porządku, to jak najbardziej mogą Ci wybielić, a koszt nie jest taki straszny. Moja znajoma wybielała i po pierwszy razie efekty były widoczne. Ja szukam czegoś w granicach 500 zł za zabieg, więc są szanse!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 05 maja 2015, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 12:30
Posty: 3
O tak na zdrowych zębach i na żadnych innych. Bo jeśli się wybiela na takich chorych to tylko można sobie zaszkodzić i tylko krzywdę sobie zrobić..Ja kiedyś chciałam iść na zabieg wybielania ale jednak się nie zdecydowałam bo wcześniej się skonsultowałam z moim dentystą i mi powiedział, że nie mogę na razie tego robić bo niestety moje zęby nie są do końca zdrowe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 08 maja 2015, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 18:20
Posty: 6
Otóż ja
byłam dziś u mojej zaufanej dentystki i zapytałam o wybielanie. Po pierwsze
usłyszałam - nie radzę. Wybielanie, jak się okazuje, może bardzo osłabić
zęby. Odwapnić, naruszyć szkliwo, doprowadzić nawet do przebarwień [sic!].
Poza tym nieumiejętne stosowanie pasków wybielających ogólnodostępnych może
doprowadzić do poparzeń dziąseł - trzeba bardzo uważać aby paski te nie
stykały się z dziąsłami


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group