suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 13:43


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 25 mar 2014, 11:52 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2014, 11:47
Posty: 1
Witam. Zamierzamy z narzeczoną wybrać się przed ślubem do stomatologa w celu zadbania o piękny uśmiech na dzień ślubu i podróż poślubną :) Proszę o polecenie stomatologa w Białymstoku. Słyszałem o Medixie na Żeromskiego i pani Dr. Ewie...Na forach i wśród znajomych gabinet jest polecany, a Wy co sądzicie o tym gabinecie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 27 mar 2014, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2014, 07:52
Posty: 115
Nie korzystałam z ich usług. A jeśli chodzi o wybielanie to idźcie na nie wcześniej niż później, żeby nie było potem niespodzianek dzień przed ślubem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 27 kwi 2014, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2014, 19:22
Posty: 3
kupcie sobie białą perłę;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 26 sie 2014, 07:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2014, 09:42
Posty: 27
Słyszałam bardzo dobre opinie o pani doktor: EMMA KIWORKOWA-RĄCZKOWSKA , zobaczcie sami m.in. na znany lekarz. Pracuje w stolicy , gdyby ktoś szukał kontaktu to udało mi się znaleźć miejsce pracy: http://www.villanova.pl/97/0/Emma%20Kiw ... kowska.htm .Jezeli ktoś korzystał już wcześniej to dajcie znać. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 26 lut 2015, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2014, 17:26
Posty: 3
Hej kochane, za 2 miesiące mam ślub i właściwie wszystko dopięte na ostatni guzik, a więc czas na zadbanie o własny wygląd. Chciałabym wybielić sobie zęby, gdyż po kilku latach palenia i picia kawy nie wyglądają najlepiej. Dowiadywałam się o wybielanie w gabinecie i niby wszystko wygląda ok, ale nie znalazłam w sieci żadnych opinii. Czy ktoś może korzystał, albo pomoże zlokalizować jakiś dobry gabinet stomatologiczny we wrocławiu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 02 mar 2015, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 02 mar 2015, 10:58
Posty: 1
Ja to zdecydowanie odradzam wybielanie zębów w taki sposób, bo jest to robione roztworem z kwasem, najczęściej, co bardzo osłabia zęby i niszczy szkliwo. Warto to jeszcze przemyśleć


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 03 mar 2015, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 14:52
Posty: 7
Najlepiej chyba zastosować metodę opalescence. Zabieg kosztuje kilkaset złotych ale efekty są w miarę szybko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 03 mar 2015, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 03 mar 2015, 14:18
Posty: 6
Dla mnie jedyna słuszna metoda jest lakierowanie zębów. Może nie osiąga się takiego efektu jak przy wybielaniu ale tez jest super


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 03 kwi 2015, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2015, 23:21
Posty: 6
Zęby można wybielić tylko u dentysty

» To nieprawda

Nie. Można to też zrobić samodzielnie, ale - hmm - czy strzyżesz się sam, czy chodzisz do fachowca? Pewnie, jeżeli nie tyle się strzyżesz, co golisz, możesz to robić sam. Ale jeśli chcesz mieć fryzurę ładną, a nie wygodną, raczej idziesz do fryzjera, prawda? Podobnie zrób z zębami. Odżałuj trochę kasy i zrób to u fachowca, czyli w gabinecie dentystycznym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 07 kwi 2015, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 14:50
Posty: 4
ja wybielałam zęby różnymi metodami;
najpierw miałam zamówione szyny (300 zł) u technika zakładane na noc i preparat Opalescence 10 i 20 % kilka razy (chyba 4) ale tak mnie bolało to, że zrezygnowała i wybielałam u dentysty też preparatem tej firmy tylko 50% i dodatkowo używano do tego tej lampy co do utwardzania plomb (1000 zł);
efekt średni moje koleżanki moją dużo jaśniejsze i robione miały tymi samymi produktami i sposobami;
to zależy chyba od kości, przy czym ja nie miałam nigdy nadzwyczajnie żółtych;
takie życie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group