suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 12:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 27 sie 2014, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 27 sie 2014, 14:21
Posty: 1
Nie powinnaś przejmować się tatuażem. Będzie On z Tobą szedł przez całe życie, wiedziałaś o tym jak się na niego decydowałaś. Tatuaż to nie jest wstyd, podejrzewam, że jest dodatkowo piękny, więc nie powinnaś go chować :).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 01 wrz 2014, 11:49 
Offline

Dołączył(a): 01 wrz 2014, 11:47
Posty: 2
Twoje ciało i może na nim być to co Tobie się podoba, ja na ślubie miałam 3 kolczyki w uchu i jeden w drugim. Też coś niestandardowego ale tak wyglądam i już.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 01 maja 2015, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 07 lip 2014, 14:16
Posty: 23
Dokładnie - nie ma się co przejmować. Zobacz - nie takie ludzie mają tatuaże i nikomu to nie przeszkadza :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 06 maja 2015, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 18:44
Posty: 3
Wiem że ludzie często podejmują trochę bezmyślnie decyzję o zrobieniu sobie tatuażu i wiem że bardzo często tego żałują, byłam kiedyś na ślubie koleżanki która wytatuowała sobie całą rękę .. bardzo mi się to nie podobało ale jej to nie przeszkadzało.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 08 maja 2015, 19:42 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 18:20
Posty: 6
Rozumiem, że często tatuaż się robi zanim zapadnie decyzja o ślubie. Wiele panien młodych jest dumna ze swojego tatuażu/tatuaży i nie przeszkadza jej eksponowanie tego. Gdybym jednak ja miała tatuaż w jakimś widocznym miejscu to raczej kombinowałabym jak go zapudrować i zakryć. Moim zdaniem niestety wiele tatuaży oszpeca a nie zdobi. Jednak jeśli PM jest ich miłośniczką to niech robi co chce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 15 maja 2015, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, 17:47
Posty: 4
Tak wszystko trzeba robić właśnie według swojego uznania. Jeśli ktoś coś nam nam narzuca to wtedy nie warto tego robić. Po prostu się tego nie opłaca robić. Jeśli kobieta ma focha na tatuaż to ten tatuaż musi wykonać. Tak to wszystko działa i tak należy to robić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:37 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 07:35
Posty: 1
Nie jestem zwolenniczką tatuaży :) Osobiście uważam że jest to szpecenie swojego ciała przez chwilowy kaprys


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 22 maja 2015, 21:12 
Offline

Dołączył(a): 01 maja 2015, 15:21
Posty: 9
Tatuaż tatuażem, ale ja mam pytanie od innej strony. Podobno jest naukowo udowodnione, że ktoś kto robi sobie tatuaż jest pod wpływem jakichś dużych problemów emocjonalnych. Czy to faktycznie prawda?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 25 maja 2015, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2015, 11:02
Posty: 5
jeśli to ładny tatuaż, to po co go zakrywać? a bolerka, narzutki, szale, żakiety są teraz w bardzo dużym wyborze, że spokojnie znajdziesz taki model, który nie będzie prześwitywał i zakryje tatuaż, chociaż wydaje mi się, że chyba fajnie wyglądałoby, jakby prześwitywała taka róża przez delikatne bolerko :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Problem tatuaż
PostNapisane: 25 maja 2015, 22:42 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2015, 22:38
Posty: 2
a ja mam tatuaż na lewej piersi :) mam go 12 lat i bardzo go lubie :) wcale mi nie przeszkadza że bedzie widoczny na slubie, najważniejsze że mi się on podoba i mojemu męzowi !
uważam, ze tatuaze są bardzo seksowne :) przynajmniej dla mnie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group