suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 24 kwi 2024, 23:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 30 mar 2015, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2015, 11:00
Posty: 5
u mnie lampa beyond dała świetny efekt, uzyskałam odcień B1, zabieg miałam dzisiaj rano, i na chwile obecną czuję się fatalnie, potwornie bolą mnie wszystkie zęby, wargi są opuchnięte...Higienistka powiedziała, że po zabiegu może wystąpić nadwrażliwość na ciepło i zimno, a ja odczuwam nieustanny ból...nigdy wcześniej nie bolały mnie zęby...przechodząc te męczarnie nie wiem czy zdecydowałabym się jeszcze raz....łłłłłłłłłeeeeeeeeee;/ Dodam że w czasie zabiegu nic mnie nie bolało, ponoć byłam książkowym przypadkiem, natomiast teraz skręcam się z bólu...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 31 mar 2015, 10:27 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 17:53
Posty: 1
W piatek mialam wybielanie , dzisiaj jest wtorek,jestem strasznie zawiedziona.Efekt? byl owszem tylko 1 moze 2 dni , dzis 4 dzien i widze powrot do dawnego koloru.Dostalam znizke na nastepne wybielanie , ale na pewno nie pojde , bo po co?Nie polecam ZDECYDOWANIE.Bolu nie odczuwalam ani podczas zabiegu , ani pozniej , moze dlatego , ze dbam o zeby i wszystkie sa poleczone.Obawiam sie tylko zeby z czasem kolor nie pogorszyl sie od mojego pierwotnego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 02 kwi 2015, 09:14 
Offline

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 10:48
Posty: 15
najlepsza opcją jak dla mnie jest zrobienie piaskowania i czyszczenie kamienia na wybielonych już zębach, albo troche tansze paski wybielające - tyle ze wtedy zeby będą łądniejsze tylko do "czwórki" :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 03 kwi 2015, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2015, 23:21
Posty: 6
Zmieszaj sodę spożywczą i sól jodowaną. Weź łyżeczkę sody, zmieszaj ze szczyptą soli i wcieraj tę mieszankę w zęby za pomocą szczoteczki. Należy jednak uważać - sól ma działanie ścierające i może spowodować osłabienie szkliwa, a tym samym nadwrażliwość zębów na różne czynniki, takie jak np. temperatura.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 20 kwi 2015, 23:44 
Offline

Dołączył(a): 03 kwi 2015, 23:42
Posty: 5
ja mam żel biała perła i jestem bardzo zadowolona. Pół roku temu stosowałam, widocznie mi wybieliło zęby. Jedna tubka starczyła na miesiac stosowania (a w opkaowaniu są 2). Teraz po pół roku powtarzam jeszcze raz kurację drugą tubką, bo trochę mi żółkły, ale piję ogromne ilości herbaty i kawy usmiech.gif


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 21 kwi 2015, 09:15 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2015, 11:52
Posty: 5
Paski i żele wybielające iBright – wybielanie zębów w domu opinie, recenzje

Zalety Możliwość wybielenia zębów w zaciszu domu. Profesjonalny zestaw, z którego korzystają dentyści. W zestawie dokładna instrukcja obsługi i wszystkie potrzebne dodatki. Całkowicie bezpieczne wybielanie zębów.
Wady Dość wysoka cena, ale nadal niższa, niż zabieg w gabinecie dentystycznym. Konieczność skrupulatnego przestrzegania zaleceń producenta.
Podsumowanie Ibright to zestaw wybielający zęby, który w stosunkowo tani sposób zapewnia profesjonalną kurację wybielającą. Podobne zestawy wykorzystują stomatolodzy, którzy w swoich gabinetach przeprowadzają zabiegi w znacznie wyższej cenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 24 kwi 2015, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Też planuję w przyszłości :) Pierwszy raz poszłabym trochę wcześniej. Zobaczyć jak pierwszy efekt i jak się po tym czuję. Najwyżej powtórzyła zabieg przed ślubem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 25 kwi 2015, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2015, 17:53
Posty: 2
Tez juz pisałam wczesniej na jakimś wątku o wybielaniu zębów..
Ja zainteresowałam sie wybielaniem kosmetycznym w salonie nomasvelo w tychach.
Z tego co sie orientowałam to kosz to 299 zł jak narazie i wybielenie jest od razu po pierwszym zabiegu. zastanawiam sie czy warto ..jest to cena nizsza niż u dentysty..

Panie tam pracujące mówiły mi że jest to bezpieczne.. i ze sa efekty od razu , ale jeszcze sie zastanawiam.
a Wy może macie jakies opinie na ten temat ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 25 kwi 2015, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2015, 13:16
Posty: 7
Wybielanie ok dobra sprawa tylko czym się to wiąże? Nie osłabia płytki na zębnej? Ja długo się właśnie zastanawiam nad wybielaniem swoich zębów tylko nie wiem, na czym to polega i jakie są tego minusy. Na dzień dzisiejszy mam domowe sposoby, które nic nie dają.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 02 maja 2015, 16:02 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2015, 14:12
Posty: 8
Moim zdaniem się opłaca ale nie za każdym razem za pierwszy razem jest taki rezultat jak by się chciało


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group