suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 09:24


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 03 maja 2015, 11:47 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2015, 19:08
Posty: 5
Słuchaj, mnie w gabinecie rojekdental powiedzieli, że generalnie wybielanie jest tylko na zdrowych zębach, bo wybielanie podrażnia zęby nadające się do leczenia, a więc pewnie najpierw musisz zadbać o ich stan ogólny, a później wybielić. Chyba, że masz w porządku, to jak najbardziej mogą Ci wybielić, a koszt nie jest taki straszny. Moja znajoma wybielała i po pierwszy razie efekty były widoczne. Ja szukam czegoś w granicach 500 zł za zabieg, więc są szanse!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 11 maja 2015, 23:53 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 19:54
Posty: 9
Lokalizacja: żary, lubuskie
Wady wybielania gabinetowego:
• Większe ryzyko nadwrażliwości w wyniku stosowania preparatów o wyższym stężeniu
• Zmiany struktury szkliwa
• Zapalenia miazgi
• Cena wybielania nie zmniejsza się przy kolejnym zabiegu
• Koszt wybielania jest o wiele wyższy niż w metodzie domowej
• Możliwość przyszyjkowej resorpcji dziąseł
• Ryzyko uszkodzenia tkanek korzenia
• Konieczność rezerwowania terminów wizyt


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 12 maja 2015, 23:15 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2015, 23:13
Posty: 2
Przez 2 lata nosiłam aparat.Niestety po ściągnięciu okazało się,że przy jednym zamku zrobiło mi się odwapnienie- przebarwienie. Jest koloru biało- żóltego, nie wygląda to za pięknie. Będę wybielała zęby u dentysty i mam pytanie,czy odwapnienia reagują na takie utlenianie i czy staną się białe jak reszta ząbków?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 13 maja 2015, 07:17 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2015, 09:09
Posty: 4
Niemożliwe, że było przebarwienie..To jest nie do pomyślenia..Raczej kłamiesz nas tutaj. Bo jeśli aparat Ci zalecił specjalista-dentysta to ten aparat musiał być naprawdę dobry i skuteczny. To wina pewnie leżała po twojej stronie i TY jakoś nie umiałaś o nic zadbać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 14 maja 2015, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2015, 14:47
Posty: 5
Pewnego razu stojąc przed lustrem zobaczyłem, że kolor mojego uzębienia jest godny politowania. Żółte, obleśne zęby po prostu. Sam siebie doprowadziłem do takiego stanu rzeczy gdyż no po prostu olewałem mycie zębów/nie chciało mi się itp. Postanowiłem coś z tym zrobić i zacząłem sumiennie myć zęby co dzień. Mijały miesiące, parę lat i dziś zęby białe jak śnieg mam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 15 maja 2015, 17:52 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, 17:47
Posty: 4
Jak śnieg takie białe masz albo nawet masz takie białe jakby to powiedzieć jak mleko. Ja staram się w sposób podobny do twojego dbać. Myję je 2 razy dziennie, czasem jak mam więcej czasu to myję je nawet 3 razy dziennie - 1 raz rano, 1 raz wieczorem i 1 raz na obiad.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 20 maja 2015, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 23:31
Posty: 7
zęby dobrze wybieli zabieg u sprawdzonego dentysty, a jak ktoś nie jest w stanie sobie na to pozwolić, to dobrym rozwiązaniem jest systematycznie używanie pasty wybielającej, na rynku jest ich sporo np. któraś z marki colgate, oczywiście trzeba to robić systematycznie i dużo wcześniej, a nie dzień przed ślubem, jest efekt, niekoniecznie jak z Hollywood, ale i tak widoczny...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 21 maja 2015, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2015, 10:44
Posty: 4
Juz nie jestem taka zadowolona z tych pasków. Dzis mija 10 dzien mojego wybielania zabkow i juz nie widze efektow. Na poczatku niezle szlo a teraz wydaje mi sie ze kolor jest wciaz taki sam. Sa troszke jasniejsze niz na poczatku ale myslalam ze efekt bedzie lepszy. Ale jeszcze zostaly 4 dni


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Kolor zębów jest nam dany w genach. Czasem po prostu nie da się mieć bielszych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 22 maja 2015, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 01 maja 2015, 15:21
Posty: 9
Ktoś kto bardzo się interesuje uzębieniem a w szczególności jego pięknym wyglądem zapewne znajdzie odpowiedni sposób na swój uśmiech. Podstawa to moim zdaniem odpowiednio wcześnie o zębach pomyśleć, bo czasami jest już późno i chodzimy bez "5" albo z przebarwionymi "do bólu" zębami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group