suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 10:32


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 25 maja 2015, 22:44 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2015, 22:38
Posty: 2
zastosowalam w tamtym roku paski,ktore dzialaja rewelacyjnie bez zadnych dodatkowych klopotow i chodzenia do stomatologa,ktory tez kasuje.
Roznice w kolorze uzyskujesz w super szybkim czasie i do tej pory sa biale. Mam zamiar zastosować je raz jeszcze na krótko przed ślubem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 30 maja 2015, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2015, 21:56
Posty: 3
W tamtym roku zastosowałam paski,które działają rewelacyjnie bez żadnych dodatkowych kłopotów i chodzenia do stomatologa,ktory tez kasuje.
Roznice w kolorze uzyskujesz w super szybkim czasie i do tej pory sa biale. Jestem bardzo zadowolona


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 01 cze 2015, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 01 cze 2015, 13:57
Posty: 2
a ja ostatnio wypróbowałam wody z sodą i działa! Widzę po tygodniu różnice


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 02 cze 2015, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2015, 15:21
Posty: 7
Tak normalnie w życiu to jest mi ciężko te zęby wybielić..Ale natomiast jeśli przychodzi takie wybielanie komputerowe to wtedy mi lepiej idzie i wtedy jest łatwiej. Wtedy normalnie mogę to sobie wybielić w programie graficznym i wcale to nie jest takie trudne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 02 cze 2015, 22:49 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 22:46
Posty: 2
hej, a ja ostatnio przeczytałam, że dodatek kilku kropli wody utlenionej codziennie na szczoteczkę do zębów do mycia zębów powoduje, że ładnie ząbki się wybielają.. zastanawiam się czy to prawda i czy nie szkodzi. macie może doświadczenia?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 05 cze 2015, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 05 cze 2015, 08:48
Posty: 3
ja jednak odradzałabym pasty wybielające. chcę mieć jednak wybielanie w gabinecie. Tam jest drożej, ale przynajmniej zrobią mi to profesjonalnie i będzie efekt, a nie naraże się na zniszczenie szkliwa czy nadwrażliwość zębów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 08 cze 2015, 23:56 
Offline

Dołączył(a): 08 cze 2015, 23:50
Posty: 3
Wydaje mi się, że jednak nie ma skutecznego, domowego sposobu na wybielanie zębów. Najskuteczniejsze na pewno jest wybielanie w salonie stomatologicznym, ale w tym wypadku trzeba się liczyć z dużą ilością wydanych pieniędzy i późniejszą nadwrażliwością zębów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 15 cze 2015, 22:39 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 22:35
Posty: 3
efekt wybielania zależy od indywidualnych właściwości szkliwa, charakteru przebarwień, jakich chcemy się pozbyć oraz pierwotnej (naturalnej) barwy zębów więc nie zawsze efekt będzie taki jakiego oczekujemy ... musimy się z tym liczyć


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 16 cze 2015, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 10 cze 2015, 17:30
Posty: 5
Ja bym chętnie wybieliła ząbki w profesjonalnym salonie bo pastom nie ufam - ostatnio słyszałam ze mogą niszczyć szkliwo za sprawą substancji trących. szczególnie te tańsze mogą być niebezpieczne. Kiedys wybielalam białą perłą ale teraz ponoć już nie działa tak jak kiedys.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów
PostNapisane: 17 cze 2015, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 11:35
Posty: 3
Ja bym chyba jednak w tym celu poszła do stomatologa.
Moja koleżanka swego czasu wydała krocie na specyfiki do wybielania - kupowała je w drogeriach i w aptekach, tańsze i droższe.
Poswięciła tym domowym zabiegom ogrom czasu, a ząbki jak miała zażółcone tak ma.
Okazało sie, że ma po prostu taką kość uzębienia i tyle i pewnie w jej przypadku pomogłyby jedynie porcelanowe licówki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group