suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:49


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 22 paź 2015, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 paź 2015, 01:45
Posty: 4
Zauważyłam w ostatnim czasie taki trend, że wiele osób decyduje się na wspólne wieczory kawalerskie i panieńskie, ale nie wiem z jakich przyczyn.. nie wiem czy jest to zwyczajnie taki trend, czy chodzi o wspólnych znajomych czy też o pieniądze? Takie połączenie tych dwóch wieczorów odbiera szanse przeżycia czegoś "fajnego", bo typowe zabawy dla wieczorów panieńskich nie wypalą na takiej imprezie, a szkoda... Ja właśnie aktualnie zastanawiam się, gdzie i jak zrobić swój panieński, bo mam malutką kawalerkę , a gości około 12 i przyjeżdżają z różnych miejsc i nie wiem gdzie ich położyć i jak to wszystko zorganizować;/ Może przy okazji coś ktoś podpowie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 27 paź 2015, 21:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2015, 13:59
Posty: 3
jak dla mnie to wszystko zależy od pary znajomych :) w senie jeśli w większości znajomi są wspólni to raczej nie ma sensu robić osobnych imprez :) chyba, że bardzo chce się zachować tą tradycje przed ślubną i jeszcze odrobinę odpocząć przed drugą połówką :) ja zapewne wybrałabym wspólną imprezę, zawsze razem jest ciekawiej niż jak są same kobiety lub sami faceci :) po za tym przecież najważniejszy jest ślub, a nie wieczór kawalerski czy panieński :) osobiście nie przepadam za tymi wszystkimi zabawami organizowanymi specjalnie na wieczór panieński :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 lis 2015, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 03 lis 2015, 16:31
Posty: 8
Ja miałam razem, ufam mężowi ale alkohol robi swoje. Różne rzeczy dzieją się na tych imprezach kawalerskich prawda? Myślę, że kumple szybko by załatwili jakąś niespodziankę w postaci kobiety :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 lis 2015, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 04 lis 2015, 11:41
Posty: 2
Szczerze mowiac nigdy nie zrozumiem, tej wszechobecnej paniki wokół wieczorków panieńskich i kawalerskich. Potraktujcie to jak każda inną, nie mieszaną impreze. Ja czesto wychodze z samymi dziewczynami, a swojemu narzeczonemu nie odmawiam wspólnego wypadu z kolegami, to przecież kwestia zaufania. Jak czytam wypowiedzi typu "co jak mój mężcyzna sie upije i zrobi cos głupiego" łapie się za głowe, bo no właśnie, co? Nic. Jest dorosły, a niektóre z nas zachowują się tak, jakby zamiast papierów małżeńskich podpisywały dokumenty adopcyjne...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 lis 2015, 07:40 
Offline

Dołączył(a): 06 lis 2015, 07:10
Posty: 11
Lokalizacja: Dębica
"janecznik" świetny tekst " jakby zamiast papierów małżeńskich podpisywały dokumenty adopcyjne..."
jak będzie maił zdradzić i tak to zrobi, z reguły faceci upijają się w umór i po wieczorzekawalerskim


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 22 lis 2015, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2015, 23:48
Posty: 3
Co kto lubi. Jeżeli macie grono wspólnych znajomych, przy których oboje będziecie czuć się swobodnie to nie widzę problemu. Fakt, że zazwyczaj wieczór panieński i kawalerski są odrębnymi imprezami nie jest tutaj decydujący. Z drugiej jednak strony, jeżeli nie macie grona wspólnych znajomych i przyjaciół to może być trochę niezręcznie. W każdym razie warto to dobrze przemyśleć, żeby się nie okazało, że taka impreza nie wypali.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 18 mar 2016, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2016, 15:03
Posty: 4
Lokalizacja: Lublin
Dziwne jest robienie wieczorów razem.
Jak sama nazwa wskazuje : panieński - kawalerski. A jeśli pojawiają się dylematy: Co tam będzie? do 'czego' dojdzie? Jakie będą atrakcje?
Jeśli teraz są takie wątpliwości, to uważam, że co najmniej nadużyciem jest mówienie o wzajemnym szacunku i zaufaniu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 20 cze 2016, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2016, 23:10
Posty: 4
Ja uważam że powinien byc osobno ale oczywiście każdy robi jak uważa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 11 lip 2016, 09:00 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2016, 12:51
Posty: 2
Bez sensu robić wieczór kawalerski czy panieński razem, co to za nowe tradycje...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 03 wrz 2016, 09:14 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2016, 08:24
Posty: 3
Nie wiem co to za dziwny zwyczaj organizowania wieczoru panieńskiego i kawalerskiego razem. Jest to jakiś dziwny wymysł kobiet które swoich facetów nie chcą wypuścić spod pantofla ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group