suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:30


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 29 cze 2015, 11:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2015, 08:45
Posty: 10
Lokalizacja: Kraków
Moim zdaniem zarówno razem, jak i osobno jest fajnie, wszystko zależy od priorytetów ;) Ja lubię spędzać czas ze swoim lubym, mamy wielu wspólnych znajomych i podoba mi się pomysł połączenia tych dwóch imprez. Planujemy najpierw spotkać się osobno dziewczyny-chłopaki, trochę poplotkować itd :) a potem wspólnie do klubu. Ale to jeszcze daleeeko przed nami :)

Jeśli ktoś chce spędzić ten wieczór osobno to też dobrze. W końcu nie zawsze ma się wspólnych znajomych. A wszystko sprowadza się do zaufania, w końcu wieczór kawalerski/panieński nie różni się za bardzo od każdej innej imprezy na którą się wybieracie.

Nie przekonuje mnie natomiast argument o "ostatnich chwilach wolności". Czyli że co, po ślubie facet przykuje Cię za nogę do zlewu albo zamknie w domu? Nie pozwoli Ci wyjść z koleżankami? Serio uważacie, że po ślubie tracicie swoją wolność?! No to radzę poważnie zastanowić się nad wspólną przyszłością.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 29 cze 2015, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2015, 13:53
Posty: 1
Dzięki za wszystkie sugestie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 02 lip 2015, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2015, 11:10
Posty: 3
A co to za pomysł, że razem? Od tego są tego typu imprezy, żeby je robić osobno:-) i to nie chodzi nawet o striptizerki czy striptizerów, ale o zasadę, że jednak takie rozrywki powinny być wykonywane w gronie o tej samej płci:-) a przynajmniej w innych klubach:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 03 lip 2015, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 03 lip 2015, 16:59
Posty: 2
Ja też nie rozumiem, skąd pomysł, żeby organizować wieczór panieński razem. To chyba jedna z niewielu imprez, które aż się proszą o to, by być tylko damskie lub męskie. Nie wpychajmy się na siłę do tego, będzie mnóstwo okazji do wspólnego świętowania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 lip 2015, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2015, 21:10
Posty: 5
No ja jeszcze nigdy nie byłam na koedukacyjnym wieczorze panieńskimi kawalerskim i uważam, że to absurdalny pomysł. W końcu po to są te wieczory, żeby faceci się odprężyli i kobiety zasmakowały szaleństwa przez ślubem z dala od mężczyzn. I nie chodzi tutaj o jakieś flirty i zdrady, po prostu odrobina szaleństwa i dobrej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 07 lip 2015, 17:18 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2015, 15:52
Posty: 2
Wieczór kawalerski razem z panieńskim? Wtedy to chyba w ogóle traci sens... No bo jest to przecież symboliczna utrata wolności, jeśli zrobicie to razem to będzie jak po prostu zwykła impreza. Powinniście zrobić wieczory najlepiej w innych miastach i zorganizować coś fajnego tak aby mieć pamiątkę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 09 lip 2015, 09:36 
Offline

Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:24
Posty: 2
Nigdy razem i zawsze osobno. Co to za zabawa jak obok jest nasz przyszły małżonek. Tego wieczoru mamy się wyszaleć za wszystkie czasy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 15 lip 2015, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2015, 13:37
Posty: 3
oczywiście że taka impreza musi być osobno. W końcu ostatni raz tak legalnie facet idzie na imprez ze GPS na ręce :) Powinna to być impreza o której będą krążyć legendy. Ale wszystko powinno zostać w gronie osób które były na imprezie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 20 lip 2015, 12:37 
Offline

Dołączył(a): 03 cze 2015, 07:29
Posty: 3
oczywiście osobno takie wieczory. I to najlepiej w innych miastach aby nie było możliwości spotkania się podczas takiej zabawy. W końcu to ostatnia impreza osobno i bez GPS na palcu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 20 lip 2015, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 13:50
Posty: 2
Szczerze to ja sobie nie wyobrażam wspólnego panieńsko/kawalerskiego. Wszystko razem i jeszcze to? O nie ma mowy to moje ostatnie chwile "wolności" i nie zamierzam ich spędzać z moim przyszłym mężem. Wszystkie imprezy można robić wspólnie, ale nie tą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group