suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 09:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 21 mar 2015, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 19:28
Posty: 5
Byłam już chyba w życiu na 3 takich wieczorach panieńskich i zdecydowanie lepiej jest po prostu bez facetów : ) fajnie ostatni raz sobie porozmawiać z koleżankami jak jeszcze się nie ma żadnych problemów takich jakiś większych z czego to utrzymać dziecko rodzinę itp itd Jeśli o mnie chodzi to po prostu dodatkowo chciałbym powiedzieć, że z kobietami lepiej się bawi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 kwi 2015, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 05 lut 2015, 20:02
Posty: 5
Tradycyjnie jest lepiej bez facetów się przecież dziewczyny bawić..Z facetami to jest różnie zawsze przecież się napiją bardzo dużo jakiś takich no nie wiem różnych wódek i wtedy jeszcze będzie gorzej zdecydowanie bardzo źle..Można po prostu w swoim gronie dziewczyn napić się winka i też bardzo miło spędzić czas.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 10 kwi 2015, 11:39 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2015, 11:25
Posty: 4
A ja uważam, że podstawą jest zaufanie. Skoro uważasz, że Twój mężczyzna, z którym chcesz brać ślub, jest w stanie coś zrobić przez alkohol, czy namowie kolegów, to w takim razie czemu wychodzisz za niego za mąż? Ja cenie sobie prywatność i uważam, że spędzanie ostatnich chwil "wolności" razem jest troszkę niedorzeczne. Każdy w związku potrzebuje trochę własnej przestrzeni, bo w innym razie staje się taki związek toksyczny. I nie mam na myśli tego, że spędzę wieczór panieński bez mojego partnera i to już oznacza, że zamierzam go zdradzić, albo nie wiadomo, co zrobić, ale o to, że chcę spędzić czas w gronie najbliższych koleżanek i rodziny płci pięknej i wspominać to z uśmiechem na twarzy, bo taki wieczór panieński zdarza się raz :) no może u niektórych więcej razy, ale nie w tym rzecz. Imprez ze swoim ukochanym możesz przeżyć kilkaset, ale uważam, że ten jeden wieczór powinien być wieczorem spędzonym osobno. To co wydarzy się w ten wieczór niech zostanie Twoją małą tajemnicą i także niech będzie tajemnicą Twojego przyszłego męża. I naprawdę nie mam tu na myśli robienia czegoś złego. No ale to indywidualna kwestia każdego związku. Jeżeli uważacie, ze najlepiej bawicie się w gronie swojego ukochanego i jego kolegów i zabawa bez niego będzie do niczego, to zróbcie ten wieczór razem, bo i tak niektóre pary mają :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:54 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2015, 18:06
Posty: 5
No ja sobie nie wyobrażam wspólnego wieczoru kawalerskiego i panieńskiego. Akurat w tym przypadku tradycyjne podejście bardzo mi odpowiada. No chyba, że obie strony się na zgodzą. Jeżeli jednak wynika to z braku zaufania i tylko jedna osoba nalega na takie rozwiązanie to niezbyt dobrze wróży przed wspólnym życiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 17 kwi 2015, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Znajomi mojego lubego mają głupie pomysły. Będę go namawiać na wspólny wieczór. Nie wiem co on na to powie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 24 kwi 2015, 09:54 
Offline

Dołączył(a): 16 kwi 2015, 19:19
Posty: 3
Jak się dowiesz daj znać. Wspólne takie połączenie może być w sumie fajne ale jeśli się to dobrze przemyśli. Zawsze pary mogą na nowo siebie podrywać i poznawać w ramach takiego zjednoczenia siebie. Faceci znów byliby podrywaczami a my dziewczyny bylibyśmy niedostępne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 maja 2015, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 19:11
Posty: 2
Jeśli już ktoś koniecznie musi mieć wieczór kawalerski albo wieczór panieński to chyba jednak osobno jak już nie razem, jak sama nazwa wskazuje - jakieś dziwne mi się wydaje to, że i kobiety i mężczyźni mieliby razem balować. Zreszta jak wtedy to nazwać?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 18 maja 2015, 08:40 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2015, 09:03
Posty: 5
Jeśli obydwoje chcecie i macie wspólnych znajomych to warto zrobić wspólnie. Jeśli któraś strona nalega na takie rozwiązanie bo nie ufa partnerowi to należy się zastanowić czy warto brać ten ślub bo taka okazja może się zdarzyć jeszcze nie raz. Jeśli takie wieczory spędza się oddzielnie osoba, która bierze za tydzień ślub chyba jest świadoma tego czego się zobowiązuje i powinna być odpowiedzialna za swoje czyny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 18 maja 2015, 10:59 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2015, 16:44
Posty: 2
Osobno jak wskazuję tradycja pielęgnowana i to przez wiele lat..Jeśli chodzi o mnie to ja bym bardziej wolała wieczór ten spędzać osobno ale niestety mnie wszyscy namawiają aby to zrobić wszystko wspólnie. Ja nie jestem do końca do tego przekonana ale może z czasem się przekonam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 24 cze 2015, 16:08 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2015, 21:58
Posty: 5
Bzdura, jakie razem? Razem to wy życie spędzicie, jak wam się poszczęści:-) oczywiście, że osobno! Przy takiego rodzaju imprezach poprawność polityczna nie jest wskazana i takie "zrobię, co będziesz chciał/chciała jest nudna i żenująca...:-((( jak ostatni raz, to szalej solo!:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group