suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:45


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 23 paź 2012, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 23 paź 2012, 21:58
Posty: 1
Hej dziewczyny!
Mam za zadanie zorganizować wieczór panieński. Powiedzcie mi ile pieniędzy przeznaczyłyście na organizację swojej imprezy? Możecie w zaokrągleniu podsumować wszystkie koszty(mam tu na myśli wynajęcie lokalu, striptizera, prezenty, alkohol, dj itp.) będę bardzo wdzięczna za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 29 lis 2012, 19:47 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2012, 11:42
Posty: 31
Chętnie pomogę w każdym aspekcie dotyczącym przygotowań wieczoru panieńskiego,gdyż mam doświadczenie,jednak przede wszystkim podaj ile osób będzie na imprezie:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 15 sty 2013, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2013, 22:57
Posty: 4
Na wieczorze panieńskim mojej siostry było 12 dziewczyn impreza wyniosła nas 2,5 złoty razem z prezentem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 11 lut 2013, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
U mnie będzie tanio, z mojej strony pieniążki pójdą tylko na alkohol i jakieś mięsko na grilla. Nie bawi mnie chodzenie na dyskoteki, ani przejażdżki limuzyną, więc wymyśliłyśmy ze świadkową, że dziewczyny przyjdą do mnie na ogródek, a zamiast przynosić prezenty - każda przyniesie coś dobrego do jedzenia :D Dzięki temu One się nie wykosztują, a ja nie będę musiała spędzić 2 dni w kuchni na robieniu sałatek i ciast ;-))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 09 mar 2013, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 04 mar 2013, 09:27
Posty: 2
Mnie też nie bawią przejażdzki limuzyną, striptizer itp. Nie chcę też żadnych szarf, czy koron, to nie w moim stylu. Z moją świadkową juz wstepnie ustaliłyśmy, że na początku spotkamy się u niej, posiedzimy, pogadamy, a później pójdziemy na szaloną imprezę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 19 mar 2013, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Czyli wychodzi na to, że Polki wolą normalną imprezę, a nie wieczór panieński w amerykańskim stylu ;-))) To chyba dobrze :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 27 mar 2013, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2013, 11:08
Posty: 48
Wszystko zależy od tego co chcecie robić i ile będzie osób. Każdy ustala sobie indywidualnie po ile najlepiej się złożyć, aby impreza sie udała.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 04 kwi 2013, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Po ile się złożyć? :D Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której organizuję mój wieczór panieński i któraś z zaproszonych dziewczyn za cokolwiek musi płacić ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 08 kwi 2013, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2013, 16:03
Posty: 5
Sama sobie organizujesz taki wieczór? Kto za niego płaci? Jak to wygląda?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ile to kosztuje?
PostNapisane: 10 kwi 2013, 09:30 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
szdr napisał(a):
Sama sobie organizujesz taki wieczór? Kto za niego płaci? Jak to wygląda?


Sama, tzn. z pomocą świadkowej. Nie dla mnie dyskoteki i limuzyny, więc robimy tak, że będzie w moim ogrodzie grill i ognisko. Ja przygotowuję alkohol, mięsko i jakieś fikuśne przekąski, a zaproszone dziewczyny przyniosą (do wyboru) ciasto, sałatkę, chipsy. W ten sposób nikt nie będzie się głupio czuć, że przychodzi z pustymi rękoma, a z drugiej strony wkład finansowy będzie niewielki. Dekoracje też będę robić sama, a świadkowa wymyśli różne konkursy i zabawy. Puścimy sobie muzykę i będą tańce pod gołym niebem. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze, ale nawet jeśli nie, to przeniesiemy się ze wszystkim do domu ;-) Grilla zrobi się wtedy w ganku, żeby nam nic nie zmokło, a w domku będziemy konsumować :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group