Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

Wieczór kawalerski
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=46&t=518
Strona 1 z 5

Autor:  ignacy8 [ 15 sie 2012, 14:22 ]
Tytuł:  Wieczór kawalerski

Za miesiąc mój najlepszy przyjaciel bierze ślub i muszę zorganizować wieczór kawalerski, no i... nie wiem od czego zacząć? Pomóżcie!!! Nie wiem czy lepiej gdzieś wyjść czy może zostać w domu? Macie jakieś pomysły?

_________________
firma cateringowa Poznań

Autor:  BlueSky [ 17 sie 2012, 11:23 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

U nas mężczyźni wynajmują sobie domek i bawią tam cały weekend, wiem że mieli zamówioną striptizerkę, choć nie pochwalały tego koleżanki, catering zapewniał jedzenie.

Autor:  kate [ 20 sie 2012, 13:47 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

Ja jako świadkowa organizowałam wieczór kawalerski brata (oczywiście nie zostałam na niego zaproszona;) Zebrałam jego najbliższych kolegów i wspólnie postanowiliśmy że razem z bratem poszaleją najpierw na quadach a potem impreza w klubie. Chłopcy postarali się o super zdjęcia z imprezy a ja potem zamówiła bratu na pamiątkę artykuł w gazetomanii o jego kawalerskim. Mieliśmy niesamowity ubaw jak tłumaczył się narzeczonej z artykułu:))

Autor:  HotelSailor [ 29 lis 2012, 19:49 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

Zróbcie to tak abyście sami dobrze się czuli. Wcale nie trzeba gdzieś wychodzić aby dobrze się bawić,grunt to doborowe towarzystwo oraz chęci.

Autor:  munzon [ 30 lis 2012, 08:20 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

Przejdź się do jakiegoś pubu i spytaj czy jest możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego w ich pubie. Jak znajdziesz tą knajpę to poprosisz wtedy o pomoc w organizacji takiego wieczoru :)

Autor:  riszka [ 06 gru 2012, 12:58 ]
Tytuł:  Wieczór kawalerski

mozna spróbowa w portalu www.relaxer.pl - ale oferty głównie z małopolski narazie mają

Autor:  tred102 [ 13 sty 2013, 08:34 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

zwyczajowe przyjęcie urządzane dla/przez kawalera przed ślubem. Wieczór kawalerski spędzany jest w towarzystwie wyłącznie osób płci męskiej i w założeniu ma być ostatnią okazją do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie. Koszty zwyczajowo pokrywają przybywający na wieczór koledzy kawalera.

Autor:  ateamevent [ 19 sty 2013, 14:39 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

Ostatnia noc wolności powinna być okazją do zrealizowania marzeń. Wieczór kawalerski dzięki temu zapada w pamięci. Dobrym pomysłem jest wypytanie przyszłego Pana Młodego o jego ukryte pragnienia - może chciałby skoczyć na bandżo czy też pojeździć na prawdziwym torze wyścigowym?

Taka zabawa to doskonały wstęp do dalszej imprezy. Zajmuję się organizacją imprez od lat i zawsze moi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Osobiście polecam rozgrywkę paintballową. Każdy mężczyzna fascynuje się bronią, a taka zabawa odpręży wszystkich i pozwoli na chwilę zapomnieć o całym szumie otaczającym ślub i wesele.

Zapraszam

http://www.ateam-event.pl/Wieczory-kawalerskie

Autor:  Macrob [ 14 mar 2013, 16:19 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

Mój wieczór kawalerski już za 4 tygodnie i tu pojawił się problem, ponieważ wszyscy razem postanowiliśmy, że jedziemy do Poznania. W sumie to będzie weekend kawalerski :) bo w piątek wieczorem zajedziemy na miejsce to pewnie pójdziemy gdzieś do pubu, w sobotę z rana jedziemy na paintball, później na termy Maltańskie i kończymy wyjazd w klubie. Problem natomiast jest taki, że nie wiemy gdzie się zatrzymać. Znacie może jakieś fajne hotele w tym mieście? Najlepiej w centrum okolice Galerii Stary Browar.

Autor:  Dawidos [ 25 mar 2013, 14:39 ]
Tytuł:  Re: Wieczór kawalerski

Moim zdaniem najlepiej by było jakbyście zatrzymali się w Hotelu Włoskim. Znajduje się on 5 min od Starego Browaru i 2 min od przystanku tramwajowego z którego dojedziecie w każde miejsce poznania.

Strona 1 z 5 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/