suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 20 lis 2014, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2014, 13:47
Posty: 4
Wieczór kawalerski to wydarzenie, które każdy mężczyzna może przeżyć tylko raz w swoim życiu, dlatego zasługuje ono na wyjątkową oprawę i oryginalne prezenty. Jeśli chcesz wyryć się w pamięci przyszłego Pana Młodego niebanalnym prezentem proponujemy Singleton dojrzewający 12 lat w dębowych beczkach.
Ten wyjątkowy trunek produkowany jest w całości w destylarni Daffton z najlepszego słodu. Pierwsze wrażenie to delikatna słodycz orzechów przeplatająca się z kwaskowym smakiem czarnych porzeczek, głęboki smak brązowego cukru oraz aromat kawy espresso czynią z niego odpowiedni prezent na każdą okazję i przekonają nawet sceptyka. W zestawie dodatkowo, obdarowana osoba znajdzie dwie szklanki o uniwersalnej eleganckiej i prostej stylistyce.
Zestaw można zamówić w promocyjnej cenie na stronie naszego sklepu: http://singlemalt.pl/singleton-of-dufft ... i-40-0-7-l
Zapraszamy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 21 lis 2014, 22:58 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Wieczór kawalerski jest raz w życiu. Nie warto oszczędzać na zabawie. Fajnie jest pójść z kolegami np. na paintballa albo strzelnicę a potem na imprezę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 11 gru 2014, 20:56 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2014, 20:51
Posty: 5
O, ja mogę od razu powiedzieć- co do paintballa- że to naprawdę dobry pomysł i w większości wypadków się sprawdza. Dwóch moich znajomych miało właśnie taki wieczór- kilka godzin strzelania, potem jeszcze ognisko itp.- i byli bardzo zadowoleni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 15 gru 2014, 22:09 
Offline

Dołączył(a): 12 sie 2014, 18:23
Posty: 5
Wiem z dobrego źródła ( :D ) że kumple mojego lubego, którzy mają mu zamiar organizować imprezę, też myślą nad paintballem, tym bardziej, że mój narzeczony uwielbia strzelać gdzie i z czego się da. Myślę, że to chyba niezły pomysł, szczególnie że widzę że się sprawdza :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 14 sty 2015, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2015, 10:04
Posty: 1
Aktywna forma wieczoru kawalerskiego jest jak ok :D Jakoś typowe rzeczy typu striptizerki zaczynają gdzieś tam tracić na popularności. Ileś można powtarzać te utarte schematy :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 24 mar 2015, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2015, 17:35
Posty: 4
Zresztą nie na wszystkich akurat takich wieczorach kawalerskich jest po prostu właśnie striptizerka ; )) bo faceci wiecie nie potrzebują do tego by akurat się świetnie bawić..Zdecydowanie im wystarczy po prostu jakaś jedna krata piwa i już wtedy jest bardzo okej ; ) a te strpitizerki według mnie odchodzą już po prostu do lamusa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 06 kwi 2015, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 05 lut 2015, 20:02
Posty: 5
Chyba tak już coraz mniej się słyszy o tym by na wieczorze kawalerskim były te strpitezerki ; ) od znajomych słyszałam i nawet od mojego męża, że właśnie na tych wieczorach kawalerskich faceci po raz ostatni jak to on mi powiedział chcą się spruć jakoś tak bardzo mocno i wtedy już po raz ostatni poczuć się taki wolny hihi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 18 maja 2015, 08:45 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2015, 09:03
Posty: 5
Bo nie dość, że na taką panienkę trzeba wydać mnóstwo kasy to nie każdemu sie spodoba i później jeszcze młody może mieć problemy z przyszłą żoną, jakieś nieporozumienia. Najlepiej spotkać się w gronie kumpli, popić, wybrac na strzelnicę czy paintball bo w końcu mężczyzni lubią rywalizację i świetnie się bawić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 18 maja 2015, 11:00 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2015, 16:44
Posty: 2
Po co jakaś panienka na taki wieczór panowie..Wystarczy jeśli na takim wieczorze będzie dużo alkoholu i piwa. Wam do szczęścia przecież nic nie jest więcej potrzebne. Po co tam od razu panienki. Już chyba wszyscy z tego wyrośli i to nie jest im potrzebne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski
PostNapisane: 08 cze 2015, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 11:36
Posty: 10
Jestem bardzo ciekaw ja będzie wyglądał mój wieczór kawalerski. Znając moich znajomych to pewnie będzie szalona impreza :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group