suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 05:41


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 04 gru 2010, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Moje koleżanki pytają się czy wole wieczór panieński z moim przyszłym czy osobno. Moja połowa mów, że się dostosuje. A ja nie wiem co robić? Czy ktoś był kiedyś na wieczorze gdzie był panieński i kawalerski razem?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 gru 2010, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Moja druga połowa mówi tak samo... Co mnie niestety bardzo irytuje... Sama nie wiem, niby może mieć ze mną wspólny wieczór panieńsko- kawalerski, a tak na prawdę wiem, że wolałby go spędzić z kumplami... Oczywiście o jakiejś "atrakcji wieczoru" niby nie ma mowy, ale tak naprawdę znając jego kolegów mogę spodziewać się wszystkiego...
Gdyby jeszcze powiedział, że chce mieć osobno, to co innego, a tak niby mówi, że może być wspólnie, ale doskonale wiem, że myśli co innego... W końcu to jego "ostatni taki wieczór wolności" hehe Tak, że sprawy mi na pewno to nie ułatwia.. Ale mamy jeszcze trochę czasu, więc porozmawiam z nim na ten temat raz jeszcze, bo wydaje mi się bezsensowne, żeby godził się na coś, na co tak naprawdę wcale nie ma ochoty...
Co innego, jeśli obie strony chcą taki wspólny wieczór, to zupełnie inna bajka... Znajoma miała taki właśnie wieczór panieńsko- kawalerski i oboje byli bardzo szczęśliwi i bawili się wybornie- zarówno oni, jak i ich goście :) Tak więc wszystko zależy od naszego podejścia i tego, jak sobie wyobrażamy ten wieczór, jak chcielibyśmy go spędzić...

Pogadaj z narzeczonym i jeśli naprawdę będzie mu to obojętne, to czemu nie spróbować zorganizować wspólnej imprezki- w końcu może być super zabawa :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
tylko tu jest mały problem bo jego koledzy miomo swojego wieku zachowuja sie czasami jak dzieci ;) jest duze ryzyko, później sie okaże że ktoś sie z kimś bił bo za dużo wypił.. itp mój narzeczony jeszcze do tego nie jest za alkoholem a koledzy wrecz przeciwnie :) później sie okaże to koledzy bardziej sie wybawia niż mój narzyczony :) bo u nich wszystko jest możliwe.. jednak wiem że moje koleżbnki to już zaplanowały ;) bo z nimi nie da się nudzić ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:04 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Tez mam dylemat...
Ufam mojemu Skarbowi ale jego kolega juz nie do konca :x 8-)
Na pewno przyprowadza/zamowia jakas atrakcje wieczoru... :?
A wtedy ja sie wkurze :evil:
Chyba zrobimy razem,ew do 24 bawimy sie osobno a po 24 bawimy sie razem...No nie wiem sama juz :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 gru 2010, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
garadiela napisał(a):
Tez mam dylemat...
Ufam mojemu Skarbowi ale jego kolega juz nie do konca :x 8-)
Na pewno przyprowadza/zamowia jakas atrakcje wieczoru... :?
A wtedy ja sie wkurze :evil:
Chyba zrobimy razem,ew do 24 bawimy sie osobno a po 24 bawimy sie razem...No nie wiem sama juz :roll:

No właśnie... też się tego obawiam, znając kolegów mojego narzeczonego mogę być pewna, że atrakcje jakieś będą na pewno... :?
I pewnie też się wkurzę... :evil: A nie chciałabym wtedy się kłócić z moją połówką, choć znając siebie i swoje możliwości jest to możliwe... :? Tym bardziej, że to nie jego wina będzie.. Echh.. Niby kiedyś rozmawiał z kumplami na ten temat, że nie chce takowych atrakcji, ale znając ich wydaje mi się, że to nic nie dało- w końcu oni też będą chcieli się zabawić ;/ Ach, ci samcy...

Jedna ze znajomych miała swój panieńsko- kawalerski w przeddzień, siedzieli chyba do 2 nad ranem, ale na ślubie wszyscy świeżutko wyglądali :D
To chyba zależy jak kto woli, większość znajomych zazwyczaj organizuje panieński/ kawalerski tydzień przed ślubem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 05 gru 2010, 21:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
pewnie że tydzień wcześniej, mój śpioch to by nie wstał na nasz ślub ;) jednak nie wiem co można zaplanować na taki wieczór ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 gru 2010, 08:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
My robimy osobno w końcu to ostatni wieczór na wolności. Trzeba zaufać swojemu skarbowi, w końcu małżeństwo bez zaufania jest chyba bez sensu. Jak ma zdradzić to zdradzi i po ślubie. to on musi wiedzieć gdzie jest granica


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 gru 2010, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A ja mam taką sytuacje że ja swojemu ufam i wiem że nie dopuściłby do sytuacji która mogłaby sprawić mi przykrość, ale pomimo że ja nie zrobiłam nic złego moja druga połowa nie do końca też tak myśli. Tzn mam tu na myśli mnie. Misiek z natury jest zazdrośnikiem i pomimo ze mu nie daje powodów do zazdrości to jednak jemu ciągle krążą myśli co by było gdyby... Jednak prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie połączenia kawalerskiego i panieńskiego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:47 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Ja jak najbardziej jestem za tym żeby mieć osobny wieczór. Znamy swoich znajomych i siebie i jestem pewna, że nie ma sie czego bać:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 06 gru 2010, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja mojemu Pyskowi ufam ale nie bardzo jego kolegom. Obawiam się, że po alkoholu i namowach kolegów by mogło do czegoś dojść. Facet to facet lubi kobiece piekno :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group