suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:40


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 25 maja 2015, 09:01 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2015, 08:55
Posty: 1
Spa jest świetnym pomysłem na wieczór panieński. Mojej koleżance kiedyś taki zorganizowałyśmy, świetna zabawa no i idealny relaks dla Panny młodej ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 11 cze 2015, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2015, 14:20
Posty: 4
Wiem, że teraz są firmy, które od a do ze organizują takie wieczory. Niczym się wtedy nie trzeba martwić. Wszystko za nas załatwiają. Myślę, że to niezła opcja. Jak ja brałam ślub to bawiłyśmy się w knajpie i same organizowałyśmy wszystko tzn. moja świadkowa ;p Chociaż spa to też nie jest głupi pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 12 cze 2015, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2015, 16:42
Posty: 4
Moim zdaniem dobrym pomysłem jest wynajęcie fotobudki. Co to jest fotobudka opisuje portal o usługach fotograficznych http://www.foto-rynek.pl/fotobudka,193.html . Pewnie można poprosić aby firma wynajmująca fotobudką przygotowała stroje charakterystyczne dla różnego okresu w życiu kobiety. Zdjęcia w takich przebraniach mogą być niepowtarzalne i bawić później całą rodzinę przez całe lata. Z pewnością jest to pomysł dla osób wesołych i potrafiących z siebie żartować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 19 cze 2015, 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2015, 08:45
Posty: 10
Lokalizacja: Kraków
A mnie się wydaje, że nie ma co kombinować za bardzo. Proste rozwiązanie często są najlepsze :) Ja bym stawiała po prostu na dobre towarzystwo a reszta sama się rozwiąże. Chociaż spa też brzmi świetnie :)

No i słyszałam o przypadkach, gdzie jednym z punktów imprezy była wizyta na strzelnicy coby przyszła Panna Młoda mogła się nieco wyżyć :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 10 lip 2015, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 06 lip 2015, 10:48
Posty: 3
Myślę, że udany wieczór panieński nie musi wcale obfitować w atrakcje takie jak wynajęty lokal, spa, striptizer i skoki spadochronowe ;) to wieczór panny młodej i najlepiej byłoby przygotować takie niespodzianki, które sprawiłyby jej przyjemność, a niekoniecznie koleżankom… Ktoś lubi atrakcje w rodzaju zabawa w lokalu, a ktoś inny woli spokojną domówkę – to trzeba w tym wypadku wziąć pod uwagę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 13 lip 2015, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2015, 18:25
Posty: 2
W sieci jest mnóstwo fajnych zabaw i gir na wieczór panieński. Proponuje jakieś przebrania i oczywiście pan striptizer. Bedzie ciekawie. Powodzenia i udanej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 15 lip 2015, 14:16 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2015, 14:28
Posty: 1
Dziewczyny, my ostatnio miałyśmy pomysł, aby wynajać Pana do robienia drinków. Koszt usługi za noc wynosił 500 zł, więc zrezygnopwalysmy i same pobawiłysmy się w barmana. Obejrzałysmy kilka pomocnych filmików i wyszło rewelacyjnie. Z przyejmnością mogę polecić Wam stronę z której korzystałyśmy oraz inne filmiki z yt: http://mojbar.pl/podstawy/video/Drinki+ ... lerski.htm


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 16 lip 2015, 11:11 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, 11:29
Posty: 3
No to musicie znaleźć jakąś dobrą osobę co to wszystko zorganizuję :) wiem, że są takie osoby co profesjonalnie zajmują się organizacją wieczorów panieńskich oraz kawalerskich. Wiem na pewno, że takie coś się teraz robi i wiem na pewno, że koszt tego nie jest aż taki mały.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 20 lip 2015, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2015, 21:14
Posty: 5
W sobotę byłam na wieczorze panienskim i wybawiłam się jak nigdy. Parę z was pisało aby najpierw pójść do domu, coś zjeść, napić się, zapoznać się na pewniejszym gruncie z osobami, których nie znaliśmy wcześniej. Później poszłyśmy na dyskotekę. Miałyśmy zarezerwowany stolik z jedzeniem. Prostota najlepsza! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 01 wrz 2015, 08:02 
Offline

Dołączył(a): 01 wrz 2015, 07:38
Posty: 2
Nie grałam w żadne gry. Na wszystkim wieczorach panieńskich na jakich byłam byłyśmy w klubie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group