suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wieczór panieński
PostNapisane: 04 gru 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2014, 15:41
Posty: 18
Hej, polecacie jakieś fajne gry, zabawy na wieczór panieński ? W maju będę organizatorką i już szukam pomysłów :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 17 gru 2014, 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Wiesz co, mi się marzy taki prezent jak lot w tunelu aerodynamicznym z trenerem :D
No ale wracając na ziemię, to przyjaciółce wykupiłyśmy masaż w spa czekoladą który mogła wykorzystać w ciągu 3 miesięcy, była zachwycona! CO do gier, to dużo zalezy od tego gdzie będzie wieczór panieński. Można zacząć od kręgli a potem się przenieść do innego lokalu. Zależy też, co pani młoda preferuje ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 02 sty 2015, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 04 wrz 2014, 20:32
Posty: 2
Właśnie popieram to co ktoś wyżej napisał kręgle to bardzo dobry sposób moim zdaniem. Jednak jeśli twoja znajoma lubi pływać i inne jej koleżanki też to lubią to możesz je zabrać oczywiście do jakiegoś akwaparku. Uważam, że to będzie i tak bardzo oryginalny pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 13 sty 2015, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 08 lis 2014, 17:14
Posty: 29
Ja byłam ostatnio na takim panieńskim w parku rozrywki zobacz tu. Świetne zabawy tematyczne no i od razu blisko nocleg. Nie wiem tylko jak to cenowo się przedstawia...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 24 mar 2015, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2015, 15:56
Posty: 7
Mam do Was wielką prośbę i pytanie jednocześnie... Musze znaleźć lokal na wieczór panieński.
I tutaj moja prośba- wieczór ma się odbyć w Katowicach, które znam tylko pobieżnie. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce na organizacje? Fajną niedrogą salę?

I jeszcze jedno pytanie - czy jest możliwość znalezienia sali, w której będzie możliwość przyniesienia własnego jedzenia, a nie korzystania z ich kateringu???
Może ktoś zna takową???

Z góry dziękuję za pomoc i liczę na Waszą pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 28 kwi 2015, 15:58 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Najlepiej chyba po prostu najpierw zorganizować małe przyjęcie w domu, a potem ruszyć w miasto. Odnośnie sali, niektóre pozwalają na wniesienie jedzenia, ale alkohol zawsze trzeba zamawiać na miejscu, co jest zrozumiałe - lokal też chce na tym zarobić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 30 kwi 2015, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Oby nie zabawy typu "zadania w klubie" - "dotknij klaty 5 mężczyzn" "pocałuj 3 facetów" "niech ktoś postawi Ci przy barze drinka". Strasznie to żałosne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 20 maja 2015, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 23:31
Posty: 7
można wynająć salę czy jakiś lokal, ale można też urządzić taki wieczór panieński w domu, scenariusz dowolny, niekoniecznie musi być przy tym "wynajęty" ładnie zbudowany i skromnie odziany pan... może wieczór taki trochę wspominkowy, jeśli panna młoda zaprasza na niego swoje szkolne koleżanki, czy dobre przyjaciółki, wtedy można powspominać szkolne miłości itp. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 21 maja 2015, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 22:48
Posty: 3
Jak ja bym organizowała taki wieczór panieński to niestety bym żadnych koleżanek ze szkoły nie zaprosiła bo wszystkie moje koleżanki to były okropne. Żadnej koleżanki nie lubiłam. Tylko mnie w koło obgadywały. Bardzo jestem zadowolona z tego, że się wyprowadziłam za granicę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór panieński
PostNapisane: 21 maja 2015, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 22:24
Posty: 6
Zwykle na wieczorach panieńskich są zabawy związane z nadchodzącym ślubem i rolą przyszłej żony typu obieranie ziemniaków na czas, przewijanie lalki itd. Chociaż średnio mi się to podoba. Oprócz tego oczywiście jakieś wspomnienia np. z dzieciństwa panny młodej, jeśli zaproszone grono dobrze się zna. Fajnym pomysłem jest na przykład przygotowanie wcześniej pytań dla pana młodego i sprawdzenie czy panna młoda będzie odpowiadać tak samo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group