suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 07:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
bardzo fajnie jest właśnie zorganizować panieński jak koleżanka zrobiła - w dużym mieście się szczególnie sprawdzi - coś podobnego jak Beti pisała, ale ona zrobiła to tak, że umówiły się wszystkie u młodej w mieszkaniu (mieszkała już z facetem ale on miał wybyć także na swój kawalerski). młoda przygotowała jedzenie itp, czekała na nie, a żadna nie przyszła. po umówionej godzinie dostała smsa: "zejdź na dół. wsiądź do samochodu który czeka na dole". jak w horrorze ;) hehe no i zeszła na dół, wsiadła do tego samochodu pod klatką a kierowca ruszył i zawiózł ją do pewnego punktu. tam czekała na nią świadkowa, dała jej koszulkę z napisem "dziś mój wieczór panieński" i miała dla niej zadanie (nie pamiętam ich po kolei więc które będę pamiętała to napiszę :)
pierwsze zadanie to było podchodzić do facetów i pytać ich czy mają prezerwatywy przy sobie ;) i miała tak robić dopóki któryś nie będzie chciał jej dać tej prezerwatywy (szybko odniosła sukces ;)
potem poszły w następne umówione miejsce, blisko tego w którym wysiadła i tam czekała następna dziewczyna z następnym zadaniem itp. - a to zdobyć 10 podpisów od faceta na koszulce, potem na ciele, itp. później wróciły do młodej do mieszkania a tam czekała na nie ostatnia dziewczyna (która wzięła klucze od młodego, który był wtajemniczony ogólnie ;) z tortem w kształcie odpowiednim na panieński :) wypiły sobie szampana - młoda rozpakowała prezenty i piły do rana :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Złośnica napisał(a):
Bielizna to też bardzo fajny pomysł, ale trzeba podpowiedzieć jaki rozmiar się nosi, bo kuzynka dostała za mały stanik ;) Ja z kolei mam dość nietypowy rozmiar-niezwykle rzadko można spotkać... nawet np. Intimisimi nie robi takiego :/

rozumiem ze malo pod biustem ale miseczka ogromna :)



tak. mniej więcej 65-70 z miseczką duuużą D ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
bardzo fajnie jest właśnie zorganizować panieński jak koleżanka zrobiła - w dużym mieście się szczególnie sprawdzi - coś podobnego jak Beti pisała, ale ona zrobiła to tak, że umówiły się wszystkie u młodej w mieszkaniu (mieszkała już z facetem ale on miał wybyć także na swój kawalerski). młoda przygotowała jedzenie itp, czekała na nie, a żadna nie przyszła. po umówionej godzinie dostała smsa: "zejdź na dół. wsiądź do samochodu który czeka na dole". jak w horrorze ;) hehe no i zeszła na dół, wsiadła do tego samochodu pod klatką a kierowca ruszył i zawiózł ją do pewnego punktu. tam czekała na nią świadkowa, dała jej koszulkę z napisem "dziś mój wieczór panieński" i miała dla niej zadanie (nie pamiętam ich po kolei więc które będę pamiętała to napiszę :)
pierwsze zadanie to było podchodzić do facetów i pytać ich czy mają prezerwatywy przy sobie ;) i miała tak robić dopóki któryś nie będzie chciał jej dać tej prezerwatywy (szybko odniosła sukces ;)
potem poszły w następne umówione miejsce, blisko tego w którym wysiadła i tam czekała następna dziewczyna z następnym zadaniem itp. - a to zdobyć 10 podpisów od faceta na koszulce, potem na ciele, itp. później wróciły do młodej do mieszkania a tam czekała na nie ostatnia dziewczyna (która wzięła klucze od młodego, który był wtajemniczony ogólnie ;) z tortem w kształcie odpowiednim na panieński :) wypiły sobie szampana - młoda rozpakowała prezenty i piły do rana :D



Bardzo podoba mi sie taki scenariusz! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Można go sobie skopiować ;) hehe znaczy będąc w roli świadkowej oczywiście :) ja nie wiem czy bym wsiadła do tego samochodu a co dopiero reszta zadań ;) a że koleżanka i ta jej młoda bardzo odważne - to poszalały :D i bez striptizu można się fajnie bawić :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
Można go sobie skopiować ;) hehe znaczy będąc w roli świadkowej oczywiście :) ja nie wiem czy bym wsiadła do tego samochodu a co dopiero reszta zadań ;) a że koleżanka i ta jej młoda bardzo odważne - to poszalały :D i bez striptizu można się fajnie bawić :)



Ja raczej należę do świata odważnych osób, wiec zaryzykowałabym i zaufała świadkowej. A pomysł na pewno przekażę komu trzeba :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 16 gru 2010, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
bardzo fajny wieczór panieński, taki bym chciała ,pełen niespodzianek i wrażeń :) No i bez tego striptizu oklepanego :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 16 gru 2010, 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
pomysł fajny ale skoro już wiemy o co chodzi to niespodzianki nie będzie....ehhh
a co do innych pomysłów to podobają mi się wieczory tematyczne, tj. playboy, hawaje, pielęgniarki, zkonnice, piekło itp:)
każdy z nich można dobrze rozwinąć i zrobić klimat (od jedzenia przez muzykę , atrakcje i prezenty )hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 16 gru 2010, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No można - a podczas takiego tematycznego też można młodą z domu "pogonić", żeby wykonała określone zadania - podobnie jak te wyżej :)
a i czasem lepiej jest uprzedzić sąsiadów o takim wieczorze - moja to by co chwilę na policję dzwoniła jakby deko głośniej było, ale dobrym pomysłem jest też dać kartkę na drzwi - ja taką zrobiłam jak świadkowałam - "wieczór panieński - nie przeszkadzać" :D nikt do nas nie zapukał, a koleżanki rodzice jak wcześniej wrócili to do mnie zadzwonili na komórkę najpierw, czy oni mogą wejść ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
kolejny ciekawy pomysł: :)


Godzina 0


ŻEBYŚ DZIŚ WYLUZOWAŁA, DRINKI ALL TIME BĘDZIESZ… SSAŁA

A, ŻE WIEMY ŻE POTRAFISZ,
MASZ SIĘ DZIŚ PORZĄDNIE NAPIĆ.

BY CI BYŁO
LŻEJ TROSZECZKĘ,
TO CI DAMY BUTELECZKĘ.

SMOCZKA BĘDZIESZ OBCIĄGAŁA, I GO SSAŁA I LIZAŁA!!!



Na ten fakt wręczyć Pannie butelkę dziecięcą ze smoczkiem, z której raźno ciągnie drinki




Zadanie 1

Wyjmij z torby rzeczy i przebierz się w nie. Stanik ma być na wierzchu.


Młoda otrzyma torbę, w której beda: welon, rogi, wielki czerwony stanik i diabelski ogon, skręcony z polarowego szala

Po wykonaniu 1 zadania, czas na picie, zjedzenie torcika w kształcie fallusa


Zadanie 2

MASZ 2 JAJECZKA.
WEŻ JE W JEDNĄ RĘKĘ I ZRÓB Z NIMI, TO CO ROBISZ (tu imię narzeczonego).
UWAŻAJ SĄ SUROWE !


Zadanie 3

ZNAJDŹ PREZERWATYWĘ UKRYTĄ W SPODNIACH.
WYJMIJ JĄ
MOŻESZ UŻYWAĆ TYLKO UST!

Na tą okoliczność wybrać męskie spodnie od garnituru. Położyć je na kanapie. W miejsce kutaska włożyłyć kondona wypełnionego wodą. Śmiechu bedzie co niemiara.


Zadanie 4


ZAŁÓŻ PREZERWARTYWĘ NA BANANA

Bez komentarza


Zadanie 5


ZDEJMIJ PREZERWATYWĘ Z BANANA- USTAMI!


Ha ha tu też bedzie zabawnie,

Zadanie 6


ZJEDZ BANANA- SEKSOWNIE

Liżąc, gładząc i hmmm....


Zadanie 7

ZRÓB STREEPTASE.
OK., WYSTARCZY, ŻE ZDEJMIESZ SEKSI CZERWONY STANIK


bez komentarza



Zadanie 8


ZASYMULUJ POZYCJĘ, W KTÓREJ KOCHAŁAŚ SIĘ I RAZ Z (imię narzeczonego).
MY MAMY ZGADNĄĆ, JAKA TO POZYCJA I JĄ NAZWAĆ


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 16 gru 2010, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
No można - a podczas takiego tematycznego też można młodą z domu "pogonić", żeby wykonała określone zadania - podobnie jak te wyżej :)
a i czasem lepiej jest uprzedzić sąsiadów o takim wieczorze - moja to by co chwilę na policję dzwoniła jakby deko głośniej było, ale dobrym pomysłem jest też dać kartkę na drzwi - ja taką zrobiłam jak świadkowałam - "wieczór panieński - nie przeszkadzać" :D nikt do nas nie zapukał, a koleżanki rodzice jak wcześniej wrócili to do mnie zadzwonili na komórkę najpierw, czy oni mogą wejść ;P



zacny pomysł z kartką. I pomysł na tematyczny wieczór mi się podoba. Albo lepiej-ubrać sie na greckie boginii albo jaskiniowców i tak wyjść na miasto :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group