suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 02:36


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 16 gru 2010, 21:24 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe dobre z tymi jaskiniowcami ;) my miałyśmy połączony częściowo bo byli i faceci na tym panieńskim, a trafiło się tak że przed jej ślubem byli chippendelsi w jednej z dyskotek u nas :D no i popiłyśmy i poszłyśmy tam, miałyśmy rezerwację na stolik no i sobie popatrzyłyśmy :D a tam właśnie jest zrobiony klimat na takie starożytne coś jakby ;) były posągi pań i panów a na scenie półnadzy panowie - i to tylko za dychę - tyle nas kosztowało wejście na tą dyskotekę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 17 gru 2010, 09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
no to nieźle Wam sie trafiło :) Wniosek taki, ze warto przejrzec propozycje wszystkich dyskotek co maja w repertuarze i moze trafi sie jakas z panami. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 17 gru 2010, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
znalazłam wypowiedz jednego kolesia, jestem całkiem ciekawy pomysłale to kumpele by musialy na to wpasc hehe
"Ja ost bylem w jednym z Pzń clubow i spodobał mi sie jeden motyw. Wszedlem do meskiego wc, a tam na ścianie bylo zdjęcie jednej laski i napisa "To jest Asia, która ma dzisiaj wieczor panienski. Prosze wez roze ktora jest nizej w koszu i wrecz jej. Zawsze mozna tez poprosci do tanca ;)"
Kolesie wchodzili, czytali, brali roze, a laska sie wybawila na parkiecie jak chyba jeszcze nigdy. Calkiem spoko motyw."


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 17 gru 2010, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Oj tak - najważniejsze to wyczuć dobry moment na panieński o odpowiednio wcześniej go przygotować.
a pomysł z różami super :) tylko miejsce ich zamieszczenia trochę dziwne, bo jakby się któryś w stanie w wskazującym na spożycie, się pomylił i zaczął wcześniej co miał robić, to róże straciłyby urok ;)
ale ogólnie niezły motyw :) a potem wrócić z ogromną ilością róż - ostatnich jakie się otrzyma od innego faceta tak naprawdę ;)
aa i przypomniałam sobie jeszcze, że przyjaciółce kupiłyśmy jej osobisty kieliszek - taki różowy, który się nie zbije, zawieszony na łańcuszku i z imitacją męskiej części ciała na dnie kieliszka :) i ona POSZŁA Z NIM DO KLUBU tak jej się spodobało :D i wzięłyśmy jeszcze słomki, które się świeciły i miały takie same zakończenia, jak dno jej kieliszka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 21 gru 2010, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
fajne pomysły :) czasem nawet na disco jak jest występ chippendelsów to wstę dla dziewczyn jest za free więc pozostaje wydanie kaski na drinki itp:)
a taką kaskę na "wejście" można przeznaczyć np na limuzynę, która zawiezie do klubu :)
ja jak orgnizowałam wieczór to wybrałam taki klub gdzie dziewczyny z panieńskich miały wstęp za free :) także super :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 21 gru 2010, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja myślę ze atrakcje wieczoru panieńskiego zależna od kreatywności uczestniczek, jesli one cos same z siebie wymysla bedzie gites :) ale czasem bywa tak ze kolezanki czekaja na zaproszenie od mlodej i najlepiej zeby ona jeszcze wszystko fundowala


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 21 gru 2010, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
no fajnie fajnie :) chciałam też żeby taki pan przyniósł młodej na jej panieńskim specjalnego drinka, ale za samo przyniesienie go liczył sobie bagatela dwie stówki - to podziękowałam za taki interes po przeliczeniu na ilość różnorodnych drinków jakie można byłoby za tą kwotę kupić i nasz kolega musiał koleżance wystarczyć ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 21 gru 2010, 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
najwazniejsza jest atmosfera i humor uczestnikow. Jezlei to sa same psiapsiołki to nie ma opcji by nie było fajnie chociażnby to miałobyć w stodoel na sianie :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 21 gru 2010, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Kolejny pomysł:
Wieczór panieński w pubach, gdzie obowiązkowo wszystkie dziewczyny mają specjalnie na ten wieczór przygotowane koszulki z okazjonalnym napisem typu"Drużyna panny młodej", "Elka wychodzi za mąż", "Wieczór panieński Edyty" i tym podobne. I niekoniecznie wszystko ma się dziać w jednym pubie - dziewczyny w koszulkach wędruj a od pubu do pubu kończąc w tym, gdzie bedzie najsympatyczniej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:48 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnica napisał(a):
najwazniejsza jest atmosfera i humor uczestnikow. Jezlei to sa same psiapsiołki to nie ma opcji by nie było fajnie chociażnby to miałobyć w stodoel na sianie :D



hehe no opcja panieńskiego na sianie bardzo mi się podoba ;) podpowiem świadkowej to będzie ubaw po pachy ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group