suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 18:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 09 gru 2010, 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja jeszcze nie mam pomysłu na swój panieński ale mam doświadczenie w orrganizowaniu panieńskiego dla mojej siostry
dziewczyny (czyli my wszystkie) przebrane byłyśmy za króliczki playboya, najpierw popiłyśmy w domu i w różne głupie gry grałyśmy, a potem do klubu poszłyśmy i dalsza impreza była :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 09 gru 2010, 15:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
dodam jeszcze, że panna młoda dostała od nas kalendarz ze zdjęciami jej przyszłego męża w bieliźnie (wykorzystałyśmy tylko jego twarz doczepioną do fotki jakiegoś modela) oraz okładkę playboya z panny młodej zdjęciem (ten sam motyw)!!!
wyglądało super!! była bardzo zaskoczona i zadowolona:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 09 gru 2010, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Zobaczcie co fajnego wynalazłam:

Jeśli panna młoda decyduje się na bardziej szalone warianty podczas wieczoru panieńskiego, należy ustalić dokładny jego plan. Poniżej przedstawiamy propozycję całonocnej imprezy:

* godz. 20:00 - przywitanie chlebem, solą i wodą, a następnie toast
* godz. 20:30 - wręczenie pannie młodej fartucha kuchennego i berła w postaci wałka
* godz. 21:00 - pierwsza zabawa. Np.: panna młoda, która ma zasłonięte oczy, dostaje do ręki kartkę i długopis. Następnie każda z dziewczyn mówi jej, co ma po omacku rysować. Po zakończeniu dzieła opaska zostaje ściągnięta z oczu przyszłej mężatki. Natomiast na kartce ukazuje się podobizna jej męża za 20 lat.
* godz. 21:30 - pogaduchy na różne tematy, np.: ?mój pierwszy raz”, ?mój typ faceta”
* godz. 22:00 - druga zabawa. Koleżanki na kartkach zapisują anonimowo swoje porady dla panny młodej. Następnie wrzucają je do worka. Młoda pani musi wyjąć wszystkie porady i przeczytać je na głos.
* godz. 22:30 - przybycie zaproszonego tancerza. Radzimy pannie młodej, aby o tym punkcie mimo wszystko wiedział jej przyszły mąż. W tym celu przyszłe małżeństwo uniknie zbędnych nieporozumień. ( z tego można zrezygnować)
* godz. 23:45 - rozpakowanie prezentów przez pannę młodą. Zwykle jest to bielizna lub gadżety erotyczne
* godz. 0:00 - trzecia zabawa. Oczepiny polegające na losowaniu przez pannę młodą zadań i ich wykonywaniu.
* Przykładowe zadania:

a. Zatańczyć na rurze od odkurzacza
b. Zjeść zmysłowo banana
c. Ubrać się w jeden wybrany prezent
d. Zatańczyć taniec erotyczny

jak się wam to podoba?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Jak dla mnie-za grzecznie ;-) ale ogolnei moze być ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 10 gru 2010, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no wiecie zawsze można usiąść kilka dni wcześniej i taki kalendarz zrobić np ze świadkową oczywiście dobrze jakby jakieś niespodzianki dla mlodej byly, troszke tajemnic na ten wieczor musi pozostac


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 11 gru 2010, 23:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Mi się bardzo podobaja gadżety dawane podczas takich panienskich spotkań :D chciałabym dostać zabawki, które moglibyśmy wykorzystać wspólnie :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 14 gru 2010, 10:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
albo fantazyjna bielizna - też fajny pomysł na prezent;
można przyrządzić makaron w kształcie fallusa :) lub tort zrobić w takim kształcie;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
albo fantazyjna bielizna - też fajny pomysł na prezent;
można przyrządzić makaron w kształcie fallusa :) lub tort zrobić w takim kształcie;P

o makaronie jeszcze nie slyszalam, masz może jakies fotki by to pokazac :)
Ja osobisie bym chciala fajna bielizne


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Bielizna to też bardzo fajny pomysł, ale trzeba podpowiedzieć jaki rozmiar się nosi, bo kuzynka dostała za mały stanik ;) Ja z kolei mam dość nietypowy rozmiar-niezwykle rzadko można spotkać... nawet np. Intimisimi nie robi takiego :/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
Bielizna to też bardzo fajny pomysł, ale trzeba podpowiedzieć jaki rozmiar się nosi, bo kuzynka dostała za mały stanik ;) Ja z kolei mam dość nietypowy rozmiar-niezwykle rzadko można spotkać... nawet np. Intimisimi nie robi takiego :/

rozumiem ze malo pod biustem ale miseczka ogromna :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group