suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:54


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 24 mar 2015, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2015, 15:56
Posty: 7
Jakiś czas temu organizowałyśmy przyjaciółce wieczór panieński - przebrałyśmy się wszystkie za kobiety lekkich obyczajów wypożyczyłyśmy limuzynę, striptizera, który najpierw swój show rozpoczął w limuzynie, a następnie dokończył w domu, potem trochę go wymeczyłyśmy, a następnie już troszkę wesołe pojechałysmy do klubu na impreze, gdzie również wzbudziłyśmy sensację z racji naszych wyuzdanych strojów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 07 maja 2015, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2015, 22:26
Posty: 3
Mnie dziewczyny wyciągnęły na nietypowe jedzonko- wylądowałyśmy w barze suschi i bardzo to sobie chwale. Jedzenie jest dobrym początkiem wieczoru, dobrym podkladem pod późniejsze imprezowanie i zabawe, poza tym to swietna zabawa i mnóstwo smiechu jak czlowiek pierwszy raz próbuje nowosci i uczy sie jesc paleczkami np. na spokojnie ale ja tak chciałam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 10 maja 2015, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2015, 11:53
Posty: 2
To tak rzeczywiście inaczej. Przynajmniej się nie nudziłaś i nie masz co narzekać, że źle spędziłaś czas..Teraz już wiesz, że masz bardzo dobre koleżanki i one potrafią Tobie zorganizować bardzo dobre spotkanie takie faktycznie klasyczne i bardzo śmiechowe hihi :p


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 26 wrz 2015, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2015, 07:43
Posty: 4
Dziewczyny, w ten weekend moja świadkowa wraz z koleżankami zorganizowały mi wieczór panieński. To była najcudowniejsza, najfajniejsza impreza w moim życiu! Spotkałyśmy się o 18 na Rynku we Wrocławiu przed ekskluzywnym apartamentem, okazało, się, że był on wynajęty na cały weekend. Najpierw dostałam masę prezentów, zjadłyśmy tort i popijając szampana oglądałyśmy zachód słońca- apartament był na samej górze, widok na Rynek był bezcenny. Później dziewczyny zabrały mnie do mojego ulubionego klubu i balowałyśmy do rana! Cudowna była ta noc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 02 paź 2015, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2015, 14:08
Posty: 59
dużo pomysłów, może wieczór w innym mieście albo weekend poza krajem, ewentualnie fajna domówka, zależy co panna młoda lubi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 27 sty 2016, 12:19 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2016, 15:41
Posty: 3
Domówki zazwyczaj wypadają najlepiej - polecam ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 18 mar 2016, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2016, 15:03
Posty: 4
Lokalizacja: Lublin
Złośnica napisał(a):
W te wakacje byłam na genialnym panienskim! Byłysmy w hotelu, gdzie akurat 'stacjonowali' piłkarze :D nie powiem by się z nami nie bawili-oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku, ale było naprawdę fajnie! :-)
Alkohol lał się strumieniami... :D


Ja byłam na podobnej imprezie, gdzie było 110 żołnierzy z sił NATO. Też było fajnie, choć nie dla wszystkich. Najśmieszniejsi byli Europejczycy z południa - bardzo kochliwi ale i niezwykle romantyczni.
Faktem jest, że czasami impreza tego typu może się przerodzić w coś niezwykłego. Nawet bardzo niezwykłego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 23 mar 2016, 12:40 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2016, 12:35
Posty: 2
Ja nie chciałabym mieć typowej imprezy... byłam na kilku panieńskich i zawsze były te same konkursy i rozrywki.. :p
Marzę o jakimś wyjeździe na wieczór panieński i żeby było trochę ruchu, a nie tylko ploty i picie :p ale moja świadkowa jest tak kreatywna, że na pewno wymyśli coś oryginalnego. Podzielę się wrażeniami z Wami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 13 lip 2016, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2016, 21:52
Posty: 2
A my spędzamy mój wieczór panieński w spa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 23 lip 2016, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2016, 19:18
Posty: 5
Ja miałam kręgle a potem impreze w domu:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group