suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 01:44


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 29 gru 2010, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja od dziecka uwielbiam takie rzeczy i to dziecko pewnie już na zawsze we mnie pozostanie generalnie jestem strasznie strachliwa ale jeszcze bardziej ciekawska i wszędzie pójdę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 29 gru 2010, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
W naszych marzeniach często widzimy tradycyjny ślub, ale przewrotnie chcemy by była też w nim nutka oryginalności. To samo dotyczy wieczoru panieńskiego. W przeglądarce internetowej, pod hasłem "wieczór panieński” pojawiają się najczęściej kluby i striptizerzy. Zamówienie "pana" na 20 minut to koszt 600 zł, więc to impreza zdecydowanie za krótka, zbyt kosztowna i mało oryginalna. Ciekawym rozwiązaniem może być za to wieczór włoski - dobra kuchnia a do tego dużo zabawy i radości.



Włoskie szaleństwo w stylu wielkiej gwiazdy Jeżeli jesteś fanką klimatu w filmach Federico Felliniego, Michelangelo Antonioniego i marzysz, by przez jeden wieczór być Sofią Loren, za którą biegają fotoreporterzy i tłumy fanów, jedna z firm ma w swojej ofercie właśnie taką propozycję. Przyszła panna młoda jest niewtajemniczona, w przeciwieństwie do przyjaciółek i taksówkarza, który przyjeżdża i porywa ją w nieznane miejsce. Tak zaczyna się włoskie szaleństwo. Najpierw dziewczyny lądują w restauracji, gdzie serwowane są włoskie dania z doskonałym winem. Na miejscu wszystkie uczestniczki dostają gadżety z lat 60-tych – spódnice, chusty i okulary, by naprawdę poczuć klimat z tamtych lat.

Jeśli przyszła panna młoda jest prawdziwą wielbicielką kuchni włoskiej, można zaprosić rodowitego Włocha, doskonałego, przystojnego kucharza, który wprowadzi wszystkie uczestniczki zabawy w tajniki kuchni. Jest to zabawa na kilka godzin, są też oryginalne produkty, więc klimat jak gorącej Toskanii jest zapewniony. Do tego można zamówić degustację włoskich win.

Warto też pokusić się o zamówienie włoskiego tancerza, który przy gorących rytmach będzie uczył podstaw włoskich tańców. Zabawy z reguły tak się rozkręcają, że kucharz czy tancerz idą później wraz z uczestniczkami wieczoru panieńskiego do klubów, a impreza trwa do białego rana!

Oczywiście, kiedy wychodzą z restauracji, pod drzwiami pojawiają się tłumy fanów i fotoreporterzy, którzy gonią gwiazdę wieczoru. Przyszła panna młoda musi więc z przyjaciółkami szybko uciekać uliczkami do swojej limuzyny.

Aby przygotować włoskie atrakcje trzeba zgłosić się do firm organizatorskich około 3 tygodnie przed planowaną imprezą. Koszt to około 2000 zł za całość. A więc zasmakujmy we włoskich klimatach i bawmy się w tę ostatnią panieńską noc!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 29 gru 2010, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Fajne są takie scenariusze i sama chętnie wzięłabym udział w takiej zabawie ale aż mi sie wierzyć nie chce że to kosztuje tylko 2 tysiące. Sama pracuje przy organizacji różnych imprez i wiem że żeby to wszystko było autentyczne nakład finansowy jest sporo większy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 30 gru 2010, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
fakt - koszty mogą być spore, ale nie muszą, ja myślę, że wszystko zależy od dobrej siadkowej i jej pomysłu, oczywiście bez wynajmowania tancerza na ten wieczór się obejdzie, a zaoszczędzić można w ten sposób sporo kasy - tak że i na limuzynę zostanie i na dobre jedzenie. z resztą tak samo z jedzeniem - wszystko można przygotować w domowych pieleszach (w końcu, któraś z koleżanek panny młodej gotować potrafi...) wtedy koszta znów maleją!
a zabawa najlepsza jest gdy towarzystwo dopisuje - i to jest najtrudniejszy punkt programu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 30 gru 2010, 13:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Można także zorganizować przyjęcie przebieranaka. Najlepiej taką imprezę zorganizować w domu u którejś z uczestniczek panieńskiego (jeśli ma to być impreza niespodzianka- wtedy można przygotować „strój” dla przyszłej Panny Młodej). Można także w przebraniu ruszyć w miasto
. Przykładowe pomysły na ten wieczór:
- Bad Taste Party- czyli impreza pod znakiem kiczu, gdzie każda z kobiet musi ubrać
się w złym guście;
- pidżamowe party;
- orientalny wieczór z sushi, sake i profesjonalnym kucharzem, który przyrządzi potrawy i nauczy posługiwania się pałeczkami. Stroje można wynająć lub spróbować skomponować samemu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 01 sty 2011, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
moim zdaniem to fajnie jest wyjechać do SPA ;) ten pomysł przeczytałam na tym forum ;) moje koleżanki myślą o wieczorze :) ale mam zapowiedziane tylko tyle że bez mojej drugiej połowy ;) tego się obawiam ;p :lol: :lol: :lol: jeszcze do tego my studentki ostatniego roku ;) będzie ciekawie :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 03 sty 2011, 10:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
mi siostry zapowiedziały ze chcą płynąć promem do Szwecji jednak mój szwagier kategorycznie tego zabronił mojej siostrze i świadkowej hehe, czyli nam pozostanie impreza w mojej rodzinnej miejscowości, ale co mi siostry wymysla to tego jeszcze dokladnie nie wiem ale mowia ze maja ciekawe pomysły :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 04 lip 2011, 21:41 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:43
Posty: 20
ostatnio chyba dość modne jest odwiedzanie popularnych klubów w mieście w koszulkach z napisem "wieczór panieński XYZ"
co myślicie o tym pomyśle? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 04 lip 2011, 22:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
może być ;) u mnie by przeszło i bez koszulek, tam gdzie chodzimy gra znajomy dj więc już on by o to zadbał żeby było wiadomo co i jak ;) ale ogólnie pomysł fajny :) i wyróżnienie wieczoru spośród wielu innych w naszym życiu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na wieczór Panieński
PostNapisane: 05 lip 2011, 08:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
Impreza w klimacie hawajskim, nieźle! :D U mnie też świadkowa organizuje, na razie nie chce zdradzić co to będzie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group