suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:09


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 12 mar 2015, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2014, 15:53
Posty: 4
No bardzo to jest ciekawy pomysł ale ja się z tym jeszcze nie spotakałam chociaż teraz mam właśnie zorganizować takie spotkanie akurat mojej siostrze i zobaczę co z tego wyniknie ; ) jeśli chodzi o wejście na ten nie swój ślub to muszę się nad tym zastanowić bo wszystko to brzmi bardzo fajnie i nie źle ale tylko co powie ta osoba co jakby nie patrzeć będzie wkręcana..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 15 mar 2015, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2015, 11:31
Posty: 2
chyba cudownie jak zrobi to osoba zaufana, najlepiej przyjaciółka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 17 mar 2015, 10:40 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2015, 10:37
Posty: 3
Tak najlepiej przyjaciółka ale taka, której najwięcej się ufa i wiemy, że akurat ona nas nie zawiedzie. Jeśli chodzi o mój taki wieczór to ja właśnie miałam coś takiego, że do organizacji poprosiłam moja siostrę co jej bardzo mocno ufam i jest między nami siostrzana mocna więź


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 21 mar 2015, 21:36 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 19:28
Posty: 5
Zazwyczaj z tym co ja się spotkałam to taki wieczór po prostu organizuję najbardziej zaufana osoba i tutaj akurat czasami jest no nie wiem bardzo dobra przyjaciółka czy też siostra : ) wtedy solenizantka i przyszła żona nie musi się niczym martwić i po prostu tylko się przejmuję tym jak to by wyglądała w weselnej sukni..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 24 mar 2015, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2015, 17:35
Posty: 4
Według mnie ten wieczór to tak ogólnie organizują wszystkie właśnie koleżanki co akurat po prostu będą obecne na tym wieczorze panieńskim. Tutaj nie ma takiej jakiejś reguły, że to akurat jedna Pani ma to wszystko organizować bo to akurat czasem trzeba się zebrać i coś razem tak sobie pomyśleć, będzie to lepszy wybór..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 24 mar 2015, 20:51 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2015, 15:56
Posty: 7
Najlepiej jeżeli Wieczór Panieński zorganizuje świadkowa - odciąży ona tym samym przyszłą młodą. To świadkowa prowadzi Wieczór Panieński, nadaje mu rytm oraz organizuje dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Warto Panną Młodą poprosić o ewentualne namiary na osoby, które chciałaby zaprosić na taki wieczór, jeśli bardzo dobrze znamy Panną Młodą i jesteśmy zaangażowani w przygotowania do ślubu możemy mieć już taką listę gotową.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 28 mar 2015, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
no tak, organizacja wieczoru panieńskiego to zadanie swaszki :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 08 kwi 2015, 10:39 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2015, 11:07
Posty: 2
Zadanie swaszki : D skąd jest takie słówko to tego akurat nie rozumiem i nie czaję hihi No ale to czasem panna młoda może wybrać jakąś osobę co by się zajęła właśnie zorganizowanie takiego po prostu jakiegoś odjechanego wieczoru panienieńskiego : ) chyba się ze mną zgodzicie? Czy raczej źle mówię i tak nie jest


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 07 maja 2015, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2015, 22:26
Posty: 3
Ja jestem zdania - i wśród moich znajomych panuje taki obyczaj - że wieczór panieński przygotowuje i organizuje ŚWIADKOWA PANNY MŁODEJ! To ma być niespodzianka dla panny młodej!
Zawsze jak byłam na panieńskich, to świadkowa, która to organizowała, podliczała koszty i PYTAŁA zaproszonych dziewczyn wcześniej, czy będą się składać czy nie - oraz przedstawiała plan kosztów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 22 cze 2015, 09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2015, 09:01
Posty: 7
Tylko i wyłącznie świadkowa - ona jest po to, żeby pomagać ale też właśnie wieczór panienski powinien być jej obowiązkiem. Jeśli masz dwójkę, hm.. Może jakoś dałoby radę żeby się dogadali i razem coś zorganizowali? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group