suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 11:10


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 29 sie 2014, 11:30 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
To już nawet nie jest kwestia tradycji ale tego czy podoba nam się stylizacja z welonem czy też wolimy ją bez,od tego należy zacząć. Spotkałam się z wieloma przypadkami,gdzie welon po prostu przeszkadzał i kobiety nie decydowały się na niego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 16 wrz 2014, 20:16 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2014, 20:14
Posty: 4
Już teraz w zasadzie nikt nie przywiązuje do tego zwyczaju wagi, kiedyś welon był objawem czystość i kobiety, ale dziś czasy się zmieniły i moim zdaniem nikt nie będzie miał Ci za złe, że masz piękny biały welon:)

Na naszej częstotliwości nadajemy tylko okazję tapety do przedpokoju sprawdź!


Ostatnio edytowano 25 maja 2015, 16:02 przez Lakiesha1266, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 17 wrz 2014, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:12
Posty: 15
ja ogólnie myślę że ślub w ciąży to nie jest dobry pomysł.
Po co się męczyć? Mój brat brał ślub pół roku po urodzeniu dziecka i było wporządku. Panna młoda zdążyła schudnąć, dojść do siebie i oswoić się z nową sytuacją, a dzieciątko na ślubie było cudnie ubrane i cieszyło wszystkich. Wesele skończyło się tak, że mój tata spał w garniturze z małym na plecach w pokoju nowożeńców.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 31 paź 2014, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2014, 14:17
Posty: 5
EstiiG napisał(a):
ja ogólnie myślę że ślub w ciąży to nie jest dobry pomysł.
Po co się męczyć? Mój brat brał ślub pół roku po urodzeniu dziecka i było wporządku. Panna młoda zdążyła schudnąć, dojść do siebie i oswoić się z nową sytuacją, a dzieciątko na ślubie było cudnie ubrane i cieszyło wszystkich. Wesele skończyło się tak, że mój tata spał w garniturze z małym na plecach w pokoju nowożeńców.

Poza tym ślub to ogromny stres, na pewno niewskazany w ciąży...lepiej poczekać...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 06 lis 2014, 11:20 
Offline

Dołączył(a): 06 lis 2014, 11:08
Posty: 2
Myślę, że nie powinnaś się przejmować tym co mówi Twoja mama. Załóż piękny biały welon. To Twój dzień :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 02 gru 2014, 16:32 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
Minęło już trochę czasu więc jeżeli wątek jest jeszcze aktualny to daj koniecznie znać na jakie rozwiązanie się zdecydowałaś oraz czy ostatecznie założyłaś welon:) Czekamy na Twoją odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 04 mar 2015, 22:05 
Offline

Dołączył(a): 28 wrz 2014, 17:24
Posty: 6
Lakiesha1266 napisał(a):
Już teraz w zasadzie nikt nie przywiązuje do tego zwyczaju wagi, kiedyś welon był objawem czystość i kobiety, ale dziś czasy się zmieniły i moim zdaniem nikt nie będzie miał Ci za złe, że masz piękny biały welon:)

ja też jestem tego zdania ... chociaż sama jeszcze zastanawiam się czy chcę mieć welon


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 13 mar 2015, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2015, 21:12
Posty: 9
Fajnie to wygląda jak to kobieta go sobie założy : ) ale jeśli go nie będzie miała to taka wielka strata aż nie jest z tego powodu, że akurat mało kto zwróci akurat na to uwagę bo wszyscy chcą się po prostu bawić : )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 14 mar 2015, 06:27 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, 03:46
Posty: 6
Welon ma być. Jak kreacja go nie ma to trzeba zmienić kreację. :) To tradycja której warto się trzymać bo nawet piosenki o niej śpiewają :) że przypomnę weselny szlagier "...już mi niosą suknię z welonem..." :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 25 mar 2015, 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2015, 20:50
Posty: 3
Dzisiaj taka dyskusja jest już chyba zbędna... Każdy idzie do ślubu jak i czym chce i z kim chce! Pora zerwać z ograniczającymi schematami i tym "co ludzie powiedzą?!" Wszystko wedle uznania i sumienia ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group