suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 12:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 05 gru 2010, 17:04 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 19:51
Posty: 2
te same ciocie mające najwięcej do powiedzenia, stroją w welony swoje córki, które od lat mieszkają z facetami i zastanawiam się, czy to jest naiwność, czy hipokryzja...
To, że "masz brzuch" nie oznacza, że musisz się wyrzec swoich planów i marzeń, minęły już czasy, kiedy to należało obciąć włosy, bo "straciło się cnotę", nie martw się niczym i po prostu postępuj w zgodzie ze sobą, nie z mamą, ciocią, babcią. Wytłumacz im po prostu, jaki jest Twój punkt widzenia i rób co uważasz za słuszne.
A jesli pytasz, co wypada, to wypada tym ciotkom ustąpić miejsca ciężarnej co najwyżej :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 05 gru 2010, 17:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
podoba mi sie podejście ja jestem takiego samego zdania. a moja mama to z tej presji sama nie wie co robi i mowi ;) a ciotki to i tak co mialy powiedziec o powiedzialy :) takich juz ich urok


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Myśle, że jesli juz jako mała dziewczynka wyobrazalas sobie siebie w bialej sukni i welonie nie ma sensu z tego rezygnowac. Tym bardziej ze ślub Kościelny bierzecie prawdopodobnie tylko raz w zyciu czego bardzo Ci życzę, a przecież "brzuszek" to wynik Waszej miłości:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 06 gru 2010, 08:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja na twoim miejscu bym założyła welon ale nie jakiś mega długi. Pamiętaj ludzie zawsze będą gadać,zawsze wynajdą sobie temat jak nie welon to coś innego


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 06 gru 2010, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A ja uważam że Panna Młoda w ciąży wygląda pięknie i to dopiero można nazwać błogosławieństwem rodziny :) Jakby patrzeć obiektywnie to raptem garstka dziewczyn mogłaby zakładać białe suknie więc jeśli miałabym ochotę to welon bym założyła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 07 gru 2010, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ciocie będą miały zawsze cos do powiedzenia. Milion ludzi 2 miliony zdań :p

Jednak to zalezy od Ciebie.. jednak-ja bym chyba się słuchałą mamy.. w koncu to oni są głównymi organizatorami...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 08 gru 2010, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
jak dla mnie to wszystko wypada - jest to dzień Panny Młodej i to ona decyduje!
Wiadomo, że welon to symbol cnotliwości, ale nie oszukujmy się, która Panna Młoda jest cnotliwa??? ta z brzuchem chyba nawet bardziej od większości (antykoncepcja nie była w użyciu :lol: ).
osobiscie nie zakładam welonu, ale nie dlatego ze jestem w ciąży tylko dlatego, że mi się nie podoba, ale jak ktoś ma inne zdanie to dlaczego nie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 11 gru 2010, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Co byśmy nie zrobiły to i tak zawsze komuś się coś nie spodoba a większość nas obgada tak wiec zakładaj to co Ci się podoba i w czym się dobrze czujesz nie oglądając się na innych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 11 gru 2010, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
Moja mama twierdzi, że nie pasuje zakładać welonu gdy dziewczynie widać brzuch ( chodzi o ciąże) jednak ja uważam, że to już nie te czasy. Moja połowa oczywiście twierdzi, że to nie robi żadnej różnicy. A co na to inni? :?

A mam pytanko czy slub bierzecie z powodu dziecka czy on był planowany przed ciaza?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 12 gru 2010, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2010, 18:18
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
Ewcia - przeczytaj koniecznie artykuł startujący w konkursie na redaktora portalu teraz slub "ciężarówką do ołtarza" http://terazslub.pl/konkurs_zostan_redaktorem.html ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group