suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:28


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 16 sie 2012, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 18:09
Posty: 1
Cześć :)
Jak to jest w zwyczaju podczas wesela składa się podziękowania rodzicom za ich pomoc, wychowanie itd.
Jednak nie wiem jak to rozwiązać w moim przypadku - mój narzeczony nie ma rodziców (zmarli jak miał 10lat) od tego czasu mieszkał z dziadkiem. Przy czym jego wujek z ciocią również pomagali w jego wychowaniu, w mniejszym stopniu niż dziadek, ale jednak też odegrali pewną rolę.
No i tu pojawia się problem jak to wszystko rozwiązać, jakich słów użyć? W tym przypadku nie wypada puścić piosenki "Cudownych rodziców mam" więc co innego? Podziękować moim rodzicom i jego dziadkowi czy również wujostwu?
Totalnie nie wiem jak może to wyglądać i liczę na wasze wsparcie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 17 sie 2012, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 17 sie 2012, 11:12
Posty: 6
no tak, piosenka całkowicie odpada. Raczej bym podziękowała za wychowanie wszystkim, a utwór musisz poszukać jakiś neutralny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 18 paź 2012, 11:24
Posty: 3
a musicie koniecznie robić takie ceregiele? bo co? bo tradycja? My mamy bardzo podobną sytuację bo mojego narzeczonego tato nie żyje, natomiast z jego mamą ma nie najlepsze relacje. Ja za to z moimi rodzicami mam perfekcyjne i postanowiliśmy, że po prostu sami nie przy gościach im podziękujemy za wszystko, damy mały upominek i tyle. Myślę, że twoi rodzice też to zrozumieją.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 19 lis 2012, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2012, 13:19
Posty: 5
Można podziękować w domu przecież. Też będzie im miło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 30 sie 2013, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2013, 18:27
Posty: 18
Możecie wybrać jakąś piosenkę niespecjalnie nawet związaną ze ślubem i weselem. Może macie jakąś ulubioną inną piosenkę, którą moglibyście zadedykować swoim bliskim? Myśleliście już o jakiejś niespodziance dla nich? Ostatnio bardzo modne są multimedialne prezentacje, podczas których wyświetlane są zdjęcie - Wasze i bliskich (możecie też wykorzystać zdjęcia osób, których wprawdzie już nie ma, ale którzy byli dla Was ważni). Sprawdzają się także bukiety, kosze ze słodyczami i wydrukowane na szybko przez fotografa Wasze zdjęcie ze ślubu jako pamiątka ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 03 cze 2015, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 14:49
Posty: 8
To prosta sprawa...
Składacie życzenia zmarłym rodzicom ... że mimo, że tak krótko byli z nim to czegoś go tam nauczyli, albo, że chociaż dali życie. A następnie uściślacie, że Pan młody z racji sytuacji, był w dużej mierze wychowywany przez dziadka i kogoś tam i dziękujecie... Nie ma co filozofować. A potem dziękujecie rodzicom żyjącym. Koniecznie przechodzicie od smutnych do radosnych życzeń... Nie na odwrót. Ma być chwila smutku i nostalgii, aby przejść do tej radosnej części...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 05 cze 2015, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
przyjazna napisał(a):
To prosta sprawa...
Składacie życzenia zmarłym rodzicom ... że mimo, że tak krótko byli z nim to czegoś go tam nauczyli, albo, że chociaż dali życie. A następnie uściślacie, że Pan młody z racji sytuacji, był w dużej mierze wychowywany przez dziadka i kogoś tam i dziękujecie... Nie ma co filozofować. A potem dziękujecie rodzicom żyjącym. Koniecznie przechodzicie od smutnych do radosnych życzeń... Nie na odwrót. Ma być chwila smutku i nostalgii, aby przejść do tej radosnej części...

Bardzo dobra rada!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 09 cze 2015, 13:45 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Też bym mimo wszystko złożył.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 15 cze 2015, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:12
Posty: 6
Moim zdaniem sprawa jest prosta - pytanie tylko jak bardzo Ci zalezy na takich ceregielach jak piosenka. Dlaczegoby nie podziękować w kameralnym gornie? Zabrać ich po prostu, wręcz kwiaty, podziękować, wyściskać. Bo faktycznie, jeśli partner ma taką a nie inną sytuację to standardowo postąpić raczej nie możecie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziękowanie rodzicom - jak to rozwiązać?
PostNapisane: 18 cze 2015, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 11:52
Posty: 6
Ja bym podziękowała i dziadkowi i wujostwu. Byłam na weselu gdzie dziewczyna była z domu dziecka ale miała ukochanych opiekunów (ciocię i wujka) którzy ją wychowywali i to im dziękowała. I piosenka też leciała. W końcu rodzicem jest ten kto wychowa a nie spłodzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group