suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 10:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 31 mar 2015, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
czasem młodzi zamiast kwiatów życzą sobie np zabawki które potem przekazują dzieciom z domów dziecka, myślę ze to świetny pomysł:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 31 mar 2015, 17:59 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Maskotki albo wino zamiast kwiatów to fantastyczny pomysł. Kosztują tyle, co bukiet, a są bardziej przydatne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 02 kwi 2015, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 10:48
Posty: 15
ja myśle że w tej kwestii nie ma co pytać kogoś obcego o zdanie jednak, bo każdy poda to, co sam chciałby dostać albo co jemu wyda się odpowiednie. ale to Ty znasz ją najlepiej i na pewno podświadomie wiesz co lubi, nawet jak dla innych to będzie kompletnym dziwactwem np :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 08 kwi 2015, 13:18 
Offline

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 10:48
Posty: 15
a co myślicie o takim czymś zamiast kwiatów: http://dowarzyw.pl/pl/p/Zestaw-do-wina- ... u-Vin/1084 ? młodzi sa gadżeciarzami, biorą ślub cywilny, nie urządzają przyjęcia. i tak myślalam że zamiast/oprócz pięniędzy mogłoby być. tylko nie wiem czy nie za tanie, co sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 30 kwi 2015, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Ten zestaw do wina jest świetny. Jeśli młoda para faktycznie lubi gadżety to będą zachwyceni :) No i to przydatna rzecz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 17 maja 2015, 21:22 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2015, 15:52
Posty: 4
wydaje mi się, że kwiaty są obowiązkowe :) do nich można coś dołączyć, niekoniecznie słynną kopertę, ale właśnie prezent, czasem dobrym rozwiązaniem są takie prezenty praktyczne, nawet tak zwany banalny zestaw sztućców nadaje się na ślubny prezent - na nowe gospodarstwo, ale niech będą to łyżki, widelce dobrej jakości i takie, które wyglądają elegancko :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 20 maja 2015, 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Karinky napisał(a):
wydaje mi się, że kwiaty są obowiązkowe :) do nich można coś dołączyć, niekoniecznie słynną kopertę, ale właśnie prezent, czasem dobrym rozwiązaniem są takie prezenty praktyczne, nawet tak zwany banalny zestaw sztućców nadaje się na ślubny prezent - na nowe gospodarstwo, ale niech będą to łyżki, widelce dobrej jakości i takie, które wyglądają elegancko :)

Wiesz... kwiaty fajnie wyglądają. Jednak w zdecydowanej większości, Młodzi są bardziej zadowoleni z bardziej oryginalnych prezentów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:29 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 09:26
Posty: 2
Jak nie ma się pomysłu na prezent to najlepiej dać pieniądze :P Wsparcie finansowe zawsze przyda się młodej parze na nowej drodze życia. Ewentualnie można pomyśleć o jakimś bonie towarowym do sklepu z elektroniką albo RTV/AGD (lub innego sklepu z przydatnymi rzeczami :P)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 03 cze 2015, 08:41 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 14:49
Posty: 8
Kwiaty są na chwilkę. Są bardzo drogie. Ładnie wyglądają, ale kto o nich będzie pamiętał za dwadzieścia lat? Ja to się często śmieje, jak ktoś z rodziny opowiada ' a tę rzecz dostałam na ślubie, do tej pory mi służy". I dość często takie rzeczy słyszę. Warto pomyśleć nad czymś, co im się przyda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 09 cze 2015, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Kwiaty też nie wydają mi się trafionym prezentem. Na pewno nie są praktyczne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group