suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczerość tuż przed.
PostNapisane: 13 maja 2012, 22:49 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2012, 21:51
Posty: 18
dobre pytanie... sama się nad tym głowie... kiedyś na początku związku spotkałam się pare razy z innym i mój narzeczony jakoś się o tym dowiedział... nic mi o tym nie mówiąc zwierzył się tylko mojej siostrze, że wie, ale nie chce mi mówić bo za bardzo mnie kocha a wie, że to już się nie dzieje.... siostra oczywiście mi powiedziała... a ja teraz nie wiem czy poruszyć ten temat??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Szczerość tuż przed.
PostNapisane: 29 wrz 2012, 15:21 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2012, 13:52
Posty: 2
Raczej bym nic nie powiedziała, co było to było, teraz zaczyna się nowy wspólny okres zycia i nie warto sobie go psuć przeszłością

________________
konta internetowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szczerość tuż przed.
PostNapisane: 17 sty 2013, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2013, 15:41
Posty: 2
Jeśli decydujecie się na ślub na podstawie tego, co o sobie wiedzieliście do tej pory, to po co walić rzeczy "in minus"?
Ujawnienie czegoś dobrego lub fajnego byłoby super (np. "Kochanie, nie mówiłem Ci wcześniej, ale odziedziczyłem dawno temu 40 hektarów pod Poznaniem" :P ).
Ale o grzechach? Zdradzie? Nieee...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szczerość tuż przed.
PostNapisane: 04 mar 2013, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
KSN napisał(a):
ja uważam, że szczerym powinno się być i jeśli ktoś ma zdradę na sumieniu to nie powinien wychodzić za mąż/żenić się bo będzie to robił/a po slubie....
ale z drugiej strony opowiadanie tuż przed ślubem całego życiorysu w szczegółach to przesada - trzeba coś zostawić na po ślubie, żeby było co odkrywać:)



Mowa jest o zdradzie a o tym, nie chciałabym się dowiedzieć po ślubie..... A tym bardziej kilka dni przed.
Nawet jeżeli któraś osoba w związku zdradziła a druga to wybaczyła to o takich rzeczach powinno się rozmawiać na bieżąco. Chyba związek polega na zaufaniu i rozwiązywaniu problemów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szczerość tuż przed.
PostNapisane: 05 kwi 2013, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2013, 12:32
Posty: 7
sasha napisał(a):
KSN napisał(a):
ja uważam, że szczerym powinno się być i jeśli ktoś ma zdradę na sumieniu to nie powinien wychodzić za mąż/żenić się bo będzie to robił/a po slubie....
ale z drugiej strony opowiadanie tuż przed ślubem całego życiorysu w szczegółach to przesada - trzeba coś zostawić na po ślubie, żeby było co odkrywać:)



Mowa jest o zdradzie a o tym, nie chciałabym się dowiedzieć po ślubie..... A tym bardziej kilka dni przed.
Nawet jeżeli któraś osoba w związku zdradziła a druga to wybaczyła to o takich rzeczach powinno się rozmawiać na bieżąco. Chyba związek polega na zaufaniu i rozwiązywaniu problemów.


Zgadzam się. Szczerość typowo przed ślubem chyba by mnie zabiła. I co wtedy? Odwoływać ślub. Dla mnie to pewnego rodzaju tchórzostwo, przyznam się, wszystko ustalone, opłacone, to się nie wycofa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szczerość tuż przed.
PostNapisane: 21 cze 2013, 06:56 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Chyba mam w tym przypadku podobne zdanie, jak przedmówca. Skoro ktoś nie potrafiłby przez lata związku być szczery, a zebrałby się na to dopiero tuż przed ślubem, od razu wiedziałabym, że nie ma sensu tego ślubu brać. Nie chciałabym żyć z człowiekiem, który potrafi mnie przez kilka lat oszukiwać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group