suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:39


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 04 cze 2012, 17:32 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2012, 14:16
Posty: 14
Lokalizacja: Olsztyn
Ja sobie zawsze wymarzyłam, żeby jednak z tatą, ale zdecydowanie winie za to wszystkie komedie romantyczne, ale z tego co bywałam na ślubach znajomych i rodziny to jednak wydaje mi się, że w Polsce jednak większość jest za z narzeczonym. Ale to chyba już naprawdę sprawa indywidualna i nie można kierować się modą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 24 lip 2012, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:59
Posty: 20
Ja też jestem za tym, żeby iść do ołtarza z narzeczonym. Pójście z tatą przywędrowało do nas oczywiście z Ameryki. Nie uważam tego za głupotę, ale do ołtarza chcę pójść z tym mężczyzną, u boku którego spędzę resztę życia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 10 gru 2012, 23:15 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2012, 18:04
Posty: 7
W tym temacie co ślub to obyczaj... Mnie akurat tata nie prowadził ale byłam na kilku ślubach gdzie tak się to obywało więc wszystko zależy od ustaleń:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 11 gru 2012, 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
Ja jestem za tym aby tata prowadził Pannę młodą do ołtarza, a Pan młody powinien już na nią czekac przy ołtarzu . Też bym tak chciała i tak właśnie mamy w planach ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 04 mar 2013, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2013, 11:57
Posty: 18
u nas świadkowie prowadzą młodych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 07 mar 2013, 17:28 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2013, 17:24
Posty: 11
do ołtarza poszłabym gdybym tylko mogła z Tatą, to jest jeden z najpiękniejszych momentów w czasie ślubu - przekazanie córki... Niestety nie mam już takiej możliwości, ale wszystkim, którzy ją jeszcze mają radzę korzystać - w tym momencie w kościele zawsze płaczę, wspomnienia na całe lata, tak mi sie przynajmniej wydaje... :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 19 mar 2013, 14:52 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Ja bym bardzo chciała z tatą, nie dlatego, że taka moda, tylko od zawsze tak to sobie wyobrażałam, dla mnie to takie symboliczne - do ołtarza idę jako córka, bo taka dotąd była moja główna życiowa rola, a wracam już z mężem, jako żona... Z tego, co mi mama mówiła, to tata byłby dumny i zaszczycony taką możliwością, bo już wybadała dla mnie teren ;P natomiast narzeczony trochę kręci nosem, uważa, że to takie amerykańskie i buntuje się, że niby czemu On ma tak sam stać przed ołtarzem... Także u nas jest to kwestia do obgadania jeszcze, chcę, aby każdy był zadowolony :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 27 mar 2013, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2013, 11:08
Posty: 48
Miło jest patrzeć na przyszłe małżeństwo zmierzające w stronę ołtarza.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 05 kwi 2013, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2013, 12:32
Posty: 7
romantycznakate napisał(a):
Ja bym bardzo chciała z tatą, nie dlatego, że taka moda, tylko od zawsze tak to sobie wyobrażałam, dla mnie to takie symboliczne - do ołtarza idę jako córka, bo taka dotąd była moja główna życiowa rola, a wracam już z mężem, jako żona... Z tego, co mi mama mówiła, to tata byłby dumny i zaszczycony taką możliwością, bo już wybadała dla mnie teren ;P natomiast narzeczony trochę kręci nosem, uważa, że to takie amerykańskie i buntuje się, że niby czemu On ma tak sam stać przed ołtarzem... Także u nas jest to kwestia do obgadania jeszcze, chcę, aby każdy był zadowolony :D


Popieram takie myślenie. Dla mnie również ma ono znaczenie symboliczne. Tato oddaje swoją kochaną córeczkę innemu mężczyźnie. Bardzo wzruszające.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 08 kwi 2013, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Ojej, jak tak teraz czytam, to sobie myślę, że może nawet za bardzo wzruszające :D :D Zostało mi niewiele czasu na podjęcie decyzji, a ja nadal...wiem, że nic nie wiem!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group