suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 01:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Do ołtarza,kto prowadzi
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
beti86 napisał(a):
Bardzo bym chciała aby do ołtarza prowadził mnie mój tata, jak to jest w waszych przypadkach? Jeśli prowadzi mnie tata to z kim wchodzi mój przyszły mąż?Sam ze świadkami, tak nieoficjalnie i czekają na mnie przy ołtarzu?


jak moja siostra brała ślub to prowadził ją tato, a młody jak najbardziej oficjalnie wszedł ze mną (świadkowa) i ze świadkiem chwilę wcześniej. wzięłam po prostu chłopaków pod boki hihihih. wyglądało to dobrze :) weszliśmy do kościoła, przystaneliśmy przy swoich miejsach i odwróciliśmy się w stronę wejścia patrząc jak tato prowadzi moją siostrę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Szczęście czy nieszczęście ale wyłożyć się na swoim ślubie to jeden wielki obciach by był hehe no i jeszcze zależy jakbym upadała ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
nie znasz dnia ani godziny gdy sie wywrócisz :) a w tej sukni to nie problem heh nawet jak bedziesz uwazac


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No tak. Ale mimo wszystko pozostanę przy opcji "do ołtarza z narzeczonym" ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza,kto prowadzi
PostNapisane: 14 gru 2010, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
beti86 napisał(a):
Bardzo bym chciała aby do ołtarza prowadził mnie mój tata, jak to jest w waszych przypadkach? Jeśli prowadzi mnie tata to z kim wchodzi mój przyszły mąż?Sam ze świadkami, tak nieoficjalnie i czekają na mnie przy ołtarzu?


jak moja siostra brała ślub to prowadził ją tato, a młody jak najbardziej oficjalnie wszedł ze mną (świadkowa) i ze świadkiem chwilę wcześniej. wzięłam po prostu chłopaków pod boki hihihih. wyglądało to dobrze :) weszliśmy do kościoła, przystaneliśmy przy swoich miejsach i odwróciliśmy się w stronę wejścia patrząc jak tato prowadzi moją siostrę :)

i powiedz czy to nie wyglada łądniej niż jak sie idzie z narzeczonym? tzn to jest moje zdanie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 14 gru 2010, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Trzymam kciuki za spełnione marzenia :)
ja bym chciała tylko wyróżnić swoich rodziców i chrzestnych od pozostałych gości i posadzić ich za nami - jego rodziców z tyłu i z boku po lewej a moich po prawej - to także pewne ich wyróżnienie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u mnie to juz chyba jest taka tradycja goscie sami tak siadaja ze miejsca za nami zostawiaja dla rodzicow i chrzestnych :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ale mi chodzi nie o posadzenie rodziców na ławkach, tylko na krzesłach lub na takich klęcznikach jak my mamy - bardzo ładnie to wygląda, nie tylko w kościele podczas ceremonii, ale też jak później ogląda się płytę z wesela i masz najazd na siebie i męża a za Wami w kadrze rodzice - itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 15 gru 2010, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
ale mi chodzi nie o posadzenie rodziców na ławkach, tylko na krzesłach lub na takich klęcznikach jak my mamy - bardzo ładnie to wygląda, nie tylko w kościele podczas ceremonii, ale też jak później ogląda się płytę z wesela i masz najazd na siebie i męża a za Wami w kadrze rodzice - itp.



Ja nigdy nei spotkałąm sie z tym, by rodzice siedzieli za młodymi.. zawsze pierwsze ławki były do tego zarezerwowane... No ale co kraj to obyczaj! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ołtarza z narzeczonym czy tatą?
PostNapisane: 15 gru 2010, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
to wyglądałoby mniej więcej tak - robione w pośpiechu więc z góry przepraszam ;)
Załącznik:
przykład.JPG


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group