Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

dwóch profesjonalnych fotografów ślubnych ZA DARMO/ZE ZNIŻKĄ
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=44&t=1082
Strona 1 z 1

Autor:  Fotografiaslubna [ 10 sie 2013, 13:27 ]
Tytuł:  dwóch profesjonalnych fotografów ślubnych ZA DARMO/ZE ZNIŻKĄ

Jesteśmy dwiema współpracującymi fotografkami z dyplomem zawodowym i sporym doświadczeniem w fotografii reportażowej i fotografii mody. Jednak dopiero zaczynamy poszerzać swoje usługi o fotografię ślubną i właśnie budujemy nasze ślubne portfolio, a to dla Was niepowtarzalna okazja na profesjonalne i pełne emocji zdjęcia w okazyjnej cenie lub nawet za darmo!
Jeżeli zatrudniliście już fotografa, nic nie szkodzi. Zaproście również nas, a dodatkowo otrzymacie kilkaset obrobionych przez grafika zdjęć na płycie DVD – zupełnie za darmo! Wy macie dodatkowy prezent ślubny, my poszerzamy swoje portfolio, a zatrudniony fotograf nie traci zlecenia, i wszyscy są zadowoleni:)
Natomiast jeżeli dopiero szukacie fotografa ślubnego to trafiliście idealnie, bo teraz jest jedyna taka okazja na skorzystanie z ww. usług naszej firmy w tak niskich cenach. Gwarantujemy najniższą cenę i najwyższą jakość zdjęć. Przekonaj się!
Będzie nam bardzo miło towarzyszyć Wam w tym wielkim dniu, a aby nie umknęły nam żadne z jego chwil, fotografujemy na dwa obiektywy. Z dwóch rożnych punktów widzenia, dwoma różnymi stylami, dzięki czemu nasze fotografie są różnorodne i mamy większy wybór przy kompletowaniu zdjęć dla Was. Co dwie fotografki to nie jeden:)
Możliwa również sesja plenerowa i narzeczeńska – tradycyjna lub zupełnie odjechana, kreatywności nam nie brakuje! Wszystko zależy od waszych upodobań.
Masz pytania?
Wszystkie szczegóły dotrą do Was mailem. Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dopasować do potrzeb klientów. Wyślij e-maila (zarezerwujsesje@gmail.com) i negocjuj ofertę, na pewno się dogadamy:)
uwaga:
Każde zlecenie realizowane jest na podstawie wcześniej podpisanej umowy między stronami, określającej warunki wykonywanego zlecenia.
ZAPRASZAMY

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/