suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:09


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 13 gru 2010, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Co do wierszyków, to nie słyszałam, ale pewnie zaraz przed podaniem taki maluch by mówił. Fajnie tak :) Choć osobiście nie chciałabym dziecka do czegoś takiego "zmuszać", co innego gdyby samo bardzo chciało i nie byłoby wstydliwe, to czemu nie. Z tego co pamiętam, to ja mówiąc wierszyk na swojej I Komunii Św. bardzooo się stresowałam, więc gdyby już jakiś maluch miał podawać obrączki i sam byłby zachwycony pomysłem mówienia wierszyka, to jak najbardziej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Katorii napisał(a):
Ja jednak na dzieci bym takiej odpowiedzialności nie nakładała. Wierzę w siostrzenice mojego narzeczonego wiem że będą dumne że "tak bardzo nam pomagają" ale jednak bałabym się że zapomną ze stresu tego wierszyka i zaczną płakać a chce żeby były szczęśliwe tak jak my.



Zgadzam się - nieść obrączki - proszę bardzo - u mnie tak się składa że mamy chrześniaka i chrześnicę więc będzie to fajnie wyglądało, ubrania nie będę kupowała - w końcu i tak będą ładnie ubrani. Ale wierszyki to chyba nie, to nie przedstawienie, ale mogą to już zrobić na sali weselnej - sto lat w wykonaniu dziecka - bezcenne :)
U mojej kuzynki kilka lat temu jak dzieciaki były młodsze nieśli im obrączki w strojach kurpiowskich - fajna sprawa - taki ludowy element ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A myślicie że to my powinnyśmy kupić siostrzenicom sukienki czy niekoniecznie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
właśnie tez sie nad tym zastanawiam, wiem ze moja siostrzenica jak niosła obrączki u swojego wujka(brata swojego taty) to przyszła Panna młoda szyła dla niej sukienke (jest krawcowa)osobiscie nie wiem czy mam jej kupic czy ma byc w tym w czym przyjdzie na wesele mysle ze moja siostra i tak ją juz slicznie ubierze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:37 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Nie popadajmy w przesadę - jak będziemy miały bordowe dodatki to i dziewczynkę tak ubierzemy a chłopcu bordowy krawat? dzieci i tak będą na pewno ładnie wyglądały, ewentualnie tak jak u nas, jeśli weźmiemy swoich chrześniaków to im kupimy tak żeby mieli coś od nas, ale nie pod nas ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 16 gru 2010, 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no to już chyba zależy od tego czy Ciebie lub jej mamę na to stać, tj na tę sukienkę księżniczki. jeśli jej mama sama nie wyjdzie z taką inicjatywą to możesz się zapytać w co zamierza dziecko ubrać i jeśli jej nie będzie stać na taką kieckę to osobiście o tym pomyśleć:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 16 gru 2010, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Zazwyczaj już takie małe dziewczynki są ubierane w takie sukienki - ja sobie nie wyobrażam chrześnicy w innej - teraz ma ubranka jak laleczka, więc na śluby tym bardziej będzie miała sukienkę księżniczki. Zresztą - mogą nawet i wszyscy święci nam te obrączki nieść - oby tylko dotarły do Kościoła i nikt o nich nie zapomniał :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 19 gru 2010, 20:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
U nas chyba jednak poda obrączki świadek chyba że ksiądz nie zgodzi się na sypanie kwiatków przez siostrzenice to wtedy poprosimy je o przyniesienie obrączek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 20 gru 2010, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u mnie te sypadnie kwiatkow nie przejdzie gdyz po moim subie zacznie sie wieczorna msza, a jak juz jest ustalone ze siostrzenica ma niesc obrączki to chyb sypanie kwatkow juz by bylo przesadzne, za duzo tego,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Obrączki-kto podaje
PostNapisane: 20 gru 2010, 11:16 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
tak i to i to chyba będzie za dużo my niby mamy dwie dziewczynki ale chyba wolelibyśmy żeby obie robiły jedną rzecz niż na przykład jedna kwiatki a druga obraczki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group